No i wyszlo szydlo....

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by 308_lolo, May 7, 2003.

  1. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Witam,

    Wyszlo szydlo z worka..
    Powiem Wam wszystkim (tym co mnie znaja i nie znaja) ze takiego szoku - jaki przezylem wczoraj - dawno nie mialem....

    Temat cheaterstwa powracal jak bumerang od z gora 3 lat... zaczelo sie od Ulmo, potem przyszly czasy HW.. potem bylo spotkanie w Poznaniu... testowanie "new cockpits"... ehhh byly slowa, przyzeczenia, byly postawy honorowe, olewajace, smiechy-chihy, ... oki - ogolnie rozne...

    Puki walczylismy z tym na wlasnym podworku ... mozna bylo czuc sie bezpiecznie jesli chodzi o opinie miedzynarodowa..

    I co dzis momy????

    Nie wiem czy ktos z was wie co napisal Mart (zreszta podejzewany przeze mnie takze) na to co napisal Blue...
    W wolnym tlumaczeniu napisal " spadaj gosciu - a jeszcze wyloze ci przescieradlo rowniutko zebys nam podlogi nie pobrudzil") - to pelne znaczenie tego idiomu, ktore podala mi rodowita rosjanka.

    I powiem Wam, ze pomimo wszystko podsumowal nas dosadnie i prawidlowo....

    Nie mozna 302SQ traktowac juz powaznie, nie mozna juz robic podsumowan, nie powinno sie szczycic tym, co osiagneli jego czlonkowie.. bo niby jak?? odejmowac score cheaterow??, dzielic, mnozyc, .....

    Szlag mnie jasny trafil... i najgorsze jest w tym wszystkim to, ze lotajac wylacznie na AH... tam sie o tym dowiedzialem... a forum ruska jest czytane przez pilotow na AH.. i to juz jest miedzynarodowo - WIADOME - ze Polacy to cheaterzy....

    Nawet jesli tero lotalibyscie na zgaszonych monitotrach - TO NIC TO NIE DA... plama to plama...

    Wstyd... z powodu kilku gosci przeszlo 70-cio osobowa rodzina naszych pilotow mo tera LATE...

    A stwierdzenia o luzie, spokoju, dobrej zabawie... osobiscie odkladam miedzy bajki...
    Mam nadzieje Miixch ze Twoj tekst do Pedzla to nie efekt trzezwego myslenia o przyszlosci SQ...

    Chyba ze na koncu - po "Poznanski" dodasz "_cheat is freedom"

    No nic... mom nadzieja ze sprawa - za Waszym czynnym udzialem - przyschnie i ze kiedys bede mogl spokojnie na kolejnych nowych Simach online przyznac sie ze jestem przedstawicielem grupy Polskich pilotow - nie bojac sie riposty...

    pozdro
    Lolo
     
  2. BarT

    BarT Well-Known Member

    Joined:
    Mar 5, 2002
    Messages:
    634
    racja...
    ale ja chyba nie potrafilbym odejsc... a afvs czy tam jg13 zapraszalo ostatnio... :(
     
  3. BarT

    BarT Well-Known Member

    Joined:
    Mar 5, 2002
    Messages:
    634
    jezu... przykro mi chociaz nic nie zrobilem...
    generalnie, hujowa sytuacja, i wybaczcie barbaryzm..
     
  4. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Wielu jest polakow na liscie cheaterow gdyz polacy w duzej liczbie lataja na WBFH a nie jestesmy jako nacja ani lepsi ani gorsi od innych. Rowniez jako 302SQ nieraz oberwie sie nam za cheaterstwo niektorych pilotow (czasem nawet i slusznie - przyklad obecny) ale wynika to z tego ze 302SQ jest silnym SQ a cala przyjemnosc opluc wiekszego. Rozumiem rozgoryczenie Lolo gdyz wiem ze lata od wielu lat i jest (byl) dumny z polskich symultonikow ale.. sie z Lolo nie zgadzam. Gdyby polacy latali licznie ale bez sukcesow wowczas pies z kulawa noga by sie nami nie zainteresowal a glosno by bylo o cheaterstwie rosjan/hiszpanow/niemcow/japonczykow/ekwadorczykow itd itp. Dlatego uwazam ze trzeba walczyc ze zjawiskiem cheaterstwa, eliminowac je, pietnowac po ksywkach ale bez rozdzierania szat. Stalo sie. Zle ale sie stalo. Bedzie lepiej. Musi byc...

    Conrad
     
  5. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Nikt nie uzna wyzszosci jednego pilota nad drugim jesli ten "lepszy" mo latkie przyklejona do grupy w ktorej lota ...

    Tak juz jest na tym swiecie Conrad... sam wiesz najlepiej ze jak zwali cie rosjanin.. to pewnie czasem analizujac walkie wnioskujesz w koncu.. eee to niemozliwe, to w koncu cheater.. i startujesz spokojniejszy o swoje umiejetnosci...

    A jak widzisz na liscie nie ma Piterka, Miixcha, Blue, etc...

    Jestem pewien ze tero spokojnie kazdy zagraniczny pilot wpierw pomysli - cheater - potem bedzie analizowac (lub juz nie) swoje bledy.. a nie o to chyba chodzi...

    A jak ciezko trzeba pracowac na ksywe i nazwe wlasnego SQ nikomu chyba nie musze tlumaczyc...

    Jak latwo to wszystko stracic... zapytaj Pedzla.....

    pozdro
    Lolo
     
  6. Blaast

    Blaast Member

    Joined:
    May 1, 2003
    Messages:
    20
    Location:
    Olsztyn
    Nie no Lolo kiszki mi sie przewracja ja kprobuje zrozumiec twoj tok rozumowania


    To jest to samo jak swtwierdzenie na zachodze

    ze polacy to brudasy i zlodzieje

    czy kazdy Rusek to chlor bo tam procent zuzywanego alkoj est ciut wiekrzy niz u nas np ..

    Albo z innej beczki wszyscy Niemcy to oprawcy bo wyrzeneli mase ludzi etc etc !


    Srednio inteligetna istota , od czasu do czasu uzywajaca mozgu wpierw wlasnei przeanalizuje a dopieor potem bedzie wysuwal wnioski i szufladkowal do Legit Player i Czit player.

    Bo jezeli bedziesz kazdego podejrzewal o Cziterstwo ze wzgeldu na ''pochodzenie'' ;kraj czy sq to juz pewna forma przesladowanai :) ,i jak wszyscy zaczna tak do tego tak podchodzic .to ja zaczne wierzyc w stwierdzenie ''Balcerowicz musi odejsc"
     
  7. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    ja sie zgadzam z lolo (chyba w duzej mierze dlatego, ze jestesmy z jednego "podwórka")..
    niestety, takze znam kulisy powstawania "transparentow", dowalania maszyn przez misc.fh (kiciarz HW) itd...
    i wcale sie nie dziwilem zbytnio ruskim, co do takich czy innych opinii...a teraz maja juz raczej konkretne dowody, i to nie tylko jak widac z obrebu 302...a to jeszcze gorzej, bo potwierdzi tylko teorie, ze ogolnie polacy to cziterzy....

    ciesze sie, ze po tym jak kogos ubije, nikt nie nazywa mnie "cheater polyak" itp...ale kiedy sie to ciagle slyszy, nie bedac 302, ale bedac polakiem, to az zal...

    i tak jak napisal lolo...ogol wszystkie osiagniecia waszego SQ bedzie traktowal z pewna pogarda, bo zla fama poleciala teraz szerzej....i mozna sobie gadac, ze uogolnienia sa zle itp. ale nie wytlumaczysz tego kilkuset osobom...

    @ Pedzelek - nie spodziewalem sie tego po tobie....:(
     
  8. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    No trudno glupio mi troche "pedzel" zawsze było cie pełno
    (w dobrym tego słowa znaczeniu)
    Nie wiem...
    Jestem niby w 302sq.
    I mam nadzieje, że będę :)
    O WarBirds dowiedziałem się z "Tenbitu"
    pare miechow temu. Zapragnełem pograć trochę
    W sieci grałem wcześniej tylko "Quaka III Arena"
    Do 302sq trafiłem przypadkowo przez PRZEGLĄDARKĘ, gdy dowiedziałem się że "polaczek" już nie działa.
    Wstyd mi za was gdyż sam jestem za uczciwością.
    A ktoś dobry w te klocki nie potrzeboje "cheatowac".
    Mysle, że stać cię na to pendzelku. Nie wiem od kiedy latasz
    z clr6, ale z tego co pomietam dobry byłeś. (jesteś)

    Zawsze będę cie milo wspominał. Mimo, że nawet piwka z tobą nie wychyliłem :cheers:

    Apeluje ludzie jak cos wam nie idzie odpocznijcie 5 dni , tydzień,
    ja tak robię. Czasem gram 7h non stop i dwa dni wolnego.
    Nie zawsze ma się dobry dzień czasem walnie sie pare conow poz rząd same się pchają pod celowniek, a czasem 5,6 razy pod rząd padasz nawet nie widząc przeciwnika tak to juz jest .

    Mi twoje clr6 nie pszeszkadzało :) w końcu nie byłem po przeciwnej stronie.

    Ale wstyd wstyd
     
  9. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    no a mnie teraz krew..

    no teraz sie zagotowalem
    patrzcie na te liste - tam jest i----i ten frajer fabriz
    gosc jeszcze jak go nie bylo w 302 bluzgal mi na privie o cziterskim kokpicie zaraz po tym jak go sprulem do neptuna (mam to na tracku ku wiecznosci jakby sie kto pytal)
    mysle se nawiedzony jakis pierwszy raz nicka widze newbie plecie 3 po 3 olac
    no ale pozniej przyjal go ktos do 302, i robil tego strika 57
    robil jak robil , mniejsza z tym, wazne ze sie do mnie przypieprzal na sq channel o DIE itp pierdoly widac bylo ze mnie kolezka nie trawi
    normalnie bym chlopaka zmiotl wiazankami ale se mysle co bede przez 1 mlotka ekipe burzyl cala , olalem , zalagodzilem , ale nie zapomnialem tych durnych textow
    pozniej odszedl bo mu sie awans nie spodobal
    no i dopiero teraz widac ze to jednak zwykly frajer pociskal sobie na transparencie krew mnie zalewa ze przez takiego nerwy tracilem momentami pajaca

    jestem zbulwersowany i czuje paczac na gostka taki brzydki niesmak jakis
    EOT
     
  10. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    .

    a tak w ogole powiedzmy sobie szczerze : na tej liscie nie ma zadnego asa , dlatego mnie ona nie rusza, tyle co osobiste animozje
    gdyby tam byl np alw , busy , malino , czy jeszcze liczna rzesza innych swietnie wyszkolonych pilotuff to pewnie jeszcze bym uwierzyl w te filozofie lola
    a tak sa tam ludzie ktorzy pewien poziom osiagneli i aby siegnac dalej poczebuja dopalaczy a one juz w oglole niczego nie ucza lamerski odruch fuj ;) spadajom i tak ...

    btw. wyjatek - nie wiem co tam robi oldwin... moze jakies wyjasnienia ?


    jeszcze co do lola - IMO ten text mart'a nie byl kierowany do blue , skad taka mysl, brutalnie pedzlowi pojechal nie ma sie co dziwic, jakby ktos regulanie czytal forum international to by wiedzial ze mart sie juz od wielu miesiecy stresuje sie z powodu 302 (czego on tam o nas nie wymyslal sobie), i mimo zapewnien (m.in. moich kpiacych) np Pedzel wlasnie wpadl (no i co z oldwinem ?!).
    No i to tylko cockpit-cheat. A cheatow moze byc innych jeszcze masa. Jak zrobia screenshooty sciagane automatycznie to i na mnie padnie ze czituje , to od razu mowie - bo mam Voodoo2 SLI i jesli odstawiom fuszerke (wiecej niz pewne) to zobaczom u mnie tylko czarny ekran lub cos w tym stylu. Tak mialem grajac kiedys w Counter-Strike mecz ladderowy w Clanbase - mnie (lidera) z blotem zmieszali bo "nie bylo screenow" . Co sie napocilem zeby natlumaczyc braciom to moje... Kiedys np hjm wspominal jakos tak z "tesknota" o cheacie ktory pokazuje w locie xywki conow ... dla mnie to to samo scierwo co 6view... zastanawiam sie tylko gdzie on to widzial ;) A hacki na gunnery ? Tony hackow cheatow mozna sobie pewnie zapuscic przeroznych . Wiec nie dziwmy sie reakcji marta skoro juz 2 naszych wpada przy glupim transparencie.
     
    Last edited: May 7, 2003
  11. Beebee

    Beebee Well-Known Member

    Joined:
    Mar 6, 2003
    Messages:
    207
    Location:
    London / UK
    IMHO

    Czytacie to tylko na własną odpowiedzialnosc!!!:p

    Ja pierdole nie wiem juz o co tu kurwa chodzi to tylko pierdolona gra w tym zasranym zyciu jest tak samo prawie kazdy wali w chuja jak moze i nie powiecie mi ze tak nie jest a to pierdolenie o tym ze wstyd byc polakiem bo ktos tam w chuja polecial i ze teraz beda nas tak nazywac to o chuj to rozbic ja to osobiscie kurwa olewam.Jak ktos mi powie ze jestem chiterem albo ze polacy to chiterzy to mu powiem co w polsce albo gdzies tam sadzi sie o jego narodzie itp.


    Jak juz ktos tu powiedzial jak ludzie zaczna myslec to moze cos sie zmieni ale ja juz chyba tego nie dozyje zreszta i tak zawsze beda texty w stylu ty chiterze itp.

    A i jeszcze jedno kazdy kto wie jak sie kurwa chituje choc raz napewno sie tego dopuscil zeby chociarz zobaczyc jak to dziala wiec o czym tu kurwa mowa?????????

    Jedyna rzecz ktora mnie tu wkurwia to lenistwo adminow niby kurwa wiedza ze cos takiego jest mozliwe ale i tak kurwa nic z tym nie robia a to czemu??? czyzby bylo im to kurwa na reke??????

    I to by bylo na koniec dziekuje i dobranoc.
     
  12. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    "A i jeszcze jedno kazdy kto wie jak sie kurwa chituje choc raz napewno sie tego dopuscil zeby chociarz zobaczyc jak to dziala wiec o czym tu kurwa mowa????????? "

    Wystarczy odrobina wyobrazni beebee, nie wrzucaj wszystkich kotow do 1 wora.
     
  13. Lukass

    Lukass Well-Known Member

    Joined:
    Oct 11, 2001
    Messages:
    200
    Location:
    Poznan Polska
    szydeukowanie lola

    Lolo przesadzasz
    Rozumujac w ten sposob mozna powiedziec, ze kradniesz samochody, bo taka uatke maja w Gemanii Polacy
    zacytuje:
    "Nikt nie uzna wyzszosci jednego pilota nad drugim jesli ten "lepszy" mo latkie przyklejona do grupy w ktorej lota ..."
    trudno jego sprawa, jesli nad delikwenta rozumem gore biora emocje i uprzedzenia...tylko rece zalamac, nie wytlumaczysz

    przeczytaj jeszcze raz post Conrada
    nic dodac nic ujac
    kazde zdanie obala twoja watpliwa argumentacje

    A stwierdzenia o luzie, spokoju, dobrej zabawie... osobiscie odkladam miedzy bajki...
    Mam nadzieje Miixch ze Twoj tekst do Pedzla to nie efekt trzezwego myslenia o przyszlosci SQ...


    To efekt trzezwego myslenia, nie o przyszlosci SQ, tylko o samym Pedzelu
    Miixch napisal, ze mu osobiscie zalezy na tym zeby Pedzel z nami latal
    Zaloze sie, ze Mii moglby latac pod innym nickiem w innym SQ byleby latac z Pedzelem
    Jest jeszcze kilku pilotow w SQ, ktorzy sa naprawde swietnymi kolegami, z ktorymi mozna latac godzinami czerpiac z tego radosc
    Dlatego Lolo zastanow sie zanim zaczniesz wypisywac bzdury, ze sie zgadzasz z martem, bo w ten sposob obrazasz nas
    A to co ten kretyn napisal mialo wlasnie na celu nas obrazic
    On nienawidzi wszystkich Polakow i jesli zna jezyk polski to sie z ciebie smieje, bo udalo mu sie to co zamierzal

    na razie tyle
     
    1 person likes this.
  14. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Wycieto.
     
    Last edited: May 8, 2003
  15. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    postawa jednego czy dwuch pilotów, którzy zbłądzili i oszukiwali nie świadczy o tym że pozostali również są winni. Nie ma zbiorowej odpowiedzialności tutaj, każdy odpowiada za siebie, ja moge tylko prosić o uczciwośc, a nieuczciwych wywalać z sq.

    lolo, to są zbyt daleko posunięte uogólnienia, naprawdę aż dziwię się że można wyciągać takie wnioski, tak mocno uogólniające.

    znowu jakieś szalone uogólnienia, przed kim mamy LATE ?, kto tak myśli ?, kto może aż tak nierozsądnie szyfladkować, bo chyba nie inteligentni ludzie, a opinią innych niż inteligentni nie ma się chyba co przejmować, co ?

    ja nie wyciągam takich pochopnych wniosków i to są uogólnienia i przejaw ksenofobii, imho trzezwo myślący człowiek też nie wyciągnie takich wniosków

    ... ja poprostu byłem w szoku z powodu tego że pedzel wystąpił z SQ, bardzo lubie pedzela ... jak chyba większośc pilotów w 302 i bardzo lubie latać u jego boku, to naprawde wspaniały kumpel i kompan, poczucie humoru itp ...... wiem ... zbłądził ... mały diabełek w jego wnętrzu podszeptał mu do ucha różne czarne myśli ... pedzel napewno żałuje że oszukiwał i jest mu po części wstyd ... wierze że już nie bedzie tego robił, po pierwsze dlatego że mu głupio a po drugie że już sie nie bedzie dało, bo inaczej go zbanujom.
    Mam nadzieje że pedzel przestanie oszukiwac i wruci do sq

    ... nie, nie dodam i zawsze bede walczył z cheaterami i wywalał ich z sq jeśli nie będą miali zamiaru przestać cheatować.

    kryzysy w naszym sq były, są i będą, nie jeden już przetrzymaliśmy i nie jeden przedrzymamy ... ja jestem cierpliwy

    Sory lolo za ostre słowa, szanuje cie, wiem że byłeś mocni wzbużony kiedy to pisałeś, rozumiem cie.
     
  16. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    Pedzel pls nie wywalaj niczyich postów, bo też chciałbym je poczytać :)
    ... no i co to za walka z krytyką ? poprzez usuwanie wypowiedzi ?
     
  17. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    nie zawezaj do Poznania ;)
     
  18. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    For Pedzel reply

    Ok Pedzel,

    "Oczywiscie nie miales pojecia o czystym 6view rozumiem?"

    Przeciez WYRAZNIE napisalem ze wiedzialem o tym kokpicie, wszyscy ktorzy byli na spotkaniu w Poznaniu WIEDZA i ZNAJA moja reakcje - a z Toba OSOBISCIE rozmawialem o tym dobre 20 minut (oczywiscie przed bombardowaniem hangaru ktory nie chcial pasc.. bo byl wlasny).

    "A ja za to jako pierwszy po 3 minutach uzywania krzyczalem zeby tego nie rozpowszechniac bo beda jaja."

    Albo mom kompletna amnezje... albo pamietam jak pol naszego spotkania lotales na tym kokpicie, i dlatego godolismy na korytarzu 20 minut toczac dyskusje na temat konsekwencji uzywania tego kokpitu.... a faktu lotania na nim do teraz juz nie bede komentowac....jaki kon - kazdy widzi

    Pikanteri dodaje fakt ze pare dni pozniej rozpoczynal sie Turniej Warbirds. Lolo udowodnij ze nie latales na tym kokpicie? Jak to bylo o tych bez winy co mieli kamieniami rzucac ?"

    W odroznieniu od Ciebie Pedzel - nic nie musze UDOWADNIAC - wierz mi - cale moje 4 lata online swiadcza o moich pogladach i nastawieniu do cheatu, adminowanie na 1WBFH, banowanie cheaterow, otwarta walka z Ulmo i HW, etc...
    Wielu z braci lotniczej odwiedzalo mnie w domu, nocowalo, lotalo... gdyby choc odrobina prawdy byla w tym co tu napisales.. dawno byloby to juz tajemnica poliszynela... A TAK NIE JEST.. i z tego co pamietam - jestes pierwsza osoba ktora stawia mi TAKA teze....

    "A kazdy pijak to zlodziej. A kazdy biskup z Poznania to pedal. A kazdy z Lodzi slucha Ich Troje. A kazdy pezydent USA pali cygara."

    Zastanawialem sie dobre kilka minut czy na to odpowiedziec....

    Powiem tak:

    1. Forum Rus=FH czytam niezmiernie rzadko
    2. Forum 302SQ czytam z raz czy dwa razy w tygodniu
    3. Nie lotam od roku i 2 miesiecy na Rus FH
    4. Jedyny kontakt z WB-rus moglem miec tylko na Aces High... a tam lota przeszlo 2000 pilotow placacych i drugie tyle (sic!) na free trialach.

    I ten fakt mnie zupelnie zalamal... w czasie lotu naszego 308SQ, w kladzie ktorego sa piloci z Ukrainy, Wloch, Niemiec, USA, Anglii i kilku nas z kraju.. lete sobie i... slucham dyskusji na ten temat... to krew mnie zalala... bo pierwszym pytaniem jakie padlo z ust pilotow zagranicznych - bylo pytanie o ksywy i przynaleznosc panstwowa....
    Nie pytali o to ilu bylo cheaterow, czy ich zbanowano, jaki admini kary nalozyli - pytali o KSYWY I KRAJ...

    W pewnym momencie zartem padlo do mnie (po wygranej walce 2 na 1) "ciekawe jak to zrobiles...." no i sobie poszedlem....

    TAK TO DZIALA PEDZEL @##$@#$@#$@#$@#$

    Dlaczego do jasnej cholery... w zupelnie innym miejscu swiata, na zupelnie innym simie, od osob zupelnie z innego kraju MUSZE wysluchiwac takich pytan....??? dlaczego TO JA nie moge zadac tego pytania co?

    DLACZEGO NA TEJ LISCIE NIE MA NIEMCOW, WLOCHOW, AMERYKANOW..ETC...

    "I tylko bycie Polakiem ratowalo Twoja opinie? Zreszta tak jak przeszlo 69 pozostalych?"

    Dokladnie Pedzel... bo jak sie odejmie tero osiagniecia cheaterow od pozostalych... to moze niewiele z tego zostac....

    Traktuje to jako joke - nie dopieklo mi to biorac fakty pod uwage.

    "Mow ze jestes na sile spolszczonym rosjaninem z Kaukazu - bedzie OK. W kazdym simie. I bez riposty..."

    Widzisz Pedzel... stary juz jestem.. naprade stary .. i w koncu sprawia mi to niesamowita przyjemnosc, ze jak walcze w skladzie SQ to identyfikuje sie z pilotami.. a po wygranej walce ktora byla ciezka i trudna milo jest poczytac "..<S> Yak's squad" a potem odebrac podziekowania od obcych i wlasnych pilotow a takze od przeciwnikow za naprawde ciezka i dobra robote...

    Naprawde nie przypominam sobie aby na Rus-fh toczyly sie takie wymiany zdan.. raczej pamietam ze kanal 100 na rus-fh to jedna wielka kloaka.. z wyzwiskami, obrazami krajow, ksyw, nacji, etc....

    Zupelnie sie od tego odzwyczailem... na AH takze zdarzaja sie wyzwiska.. ale nie jest to codziennosc (no.. poza momentami politycznych przesilen - np sprawa wojny w Iraku)

    Mnie osobiscie kanal 100 raczej nie rusza... w zadnym simie.. jednak niby DLACZEGO mom pisac ze pochadze z innego kraju niz Polska co??
    Bo Tobie sie wydaje ze to jest OK?

    Pedzel - znajdz ostry kant i walnij mocno czolem.. moze po tym jak przeczytasz jeszcze raz to co do mnie napisales WRESZCIE wroci ci ZDROWY rozsadek i przynajmniej w przyszlosci nie bedziesz juz tak "kopal w proznie" jak bedziesz kolejny raz tonac... czego w zadnym wypadku ci nie zycze.

    "BTW rozumiem ze wracasz na RusFH? Problem z kokpitami rozwiazany przeciez"

    A niby co mnie tam ma przyciagnac??
    Lagi??, 40 pilotow na arenie??, opinia o 302SQ???

    No... podaj choc jeden argument - poza finansowym oczywiscie - co takiego jest na Rus-FH abym wrocil do tego sima?

    Koledzy??? jestem i bede jeszcze ostrozniejszy w zawieraniu NOWYCH kolezenskich stosunkow - szczegolnie czytajac TO forum, pamietajac ksywy tych pilotow ktorzy nie zasluguja aby poswiecic im choc minute czasu na odpowiedz.

    Pedzel - to ostatnie zdanie nie dotyczy Ciebie. Wiele razem przelatalismy i nigdy nie doszlo miedzy nami do zadnych istotnych nieporozumien. Chcialbym w przyszlosci moc znowu razem lotac... lecz przyjmij do wiadomosci jeden fakt: to co sie stalo wymaga czasu, ciszy , paru "ciezkich" postow na international forum, a nie "kopania" gdy sie lezy..
    pozdro
    Lolo

    PS
    Miixch - bardzo przepraszam - ale na Twoj post odpowiem w pozniejszym czasie....
     
  19. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Nie wypowiadam sie wiecej na ten temat - nie ma to sensu.
     
  20. BarT

    BarT Well-Known Member

    Joined:
    Mar 5, 2002
    Messages:
    634
    lol teraz dopiero przeczytalem twoje posty na trzezwo i musze przyznac, ze, niestety, zgadzam sie z nimi w pelni... w swiadomosci spoleczenstwa istnieje takie pojecie no i zjawisko jak odpowiedzialnosc zbiorowa... sila rzeczy, czy sie tego chce czy nie... cocpit pedzla, pilota dobrego, znanego, na ktorym zawsze mozna bylo polegac w kontrascie z CLR 6 view cocpitem jest WIELKA ujma na honorze polakow w simach... a polacy maja duzo dobrych pilotow... no i to w niedalekiej przyszlosci bedzie napewno budzic brak zaufania chociazby tylko na WBFH

    @pedzel - moge ci przyrzec ze pol roku temu bylem u lolo w chacie i napewno nie mial clr 6 view cocpitow - to tak jakbys nie wierzyl zapewnieniom lola - chociaz, sam widzisz, komu w tych czasach mozna wierzyc no nie? ;p