sprawa moderator pedzel

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by piterk, May 9, 2003.

  1. -barm-

    -barm- Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    46
    Location:
    poland
    Re: For ALL

    pytania sa tendencyjne :dark: bo zakladajace z gory relatywizm,
    postmodernizm to byl dwadziescia lat temu...
    Zlo nie bierze sie od grupy zlych ludzi tylko od grupy czynow wykonanych przez ludzi, a wiec jestes narkomanem, palaczem etc.

    ruch ramza byl rzeczywiscie troche nieprzemyslany i wszyscy aktywni czlonkowie slusznie poczuli sie urazeni, jednak chcialbym zauwazyc ze byl w pozytywnie zdecydowany a nie "chcialabym ale sie boje". Jesli chcecie przewietrzyc atmosfere i wyslac do innych uzytkownikow FH komunikat "skonczylismy z tym" to musicie zrobic to glosno i bez zadnego "ok, ale..."
     
  2. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    cytując za Gabrielem Knight'em:

    "u (already) got me, u lucky devil" :D

    ale z tego os Y,to faktycznie byl niezly kretacz...
     
  3. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Thx Barm

    trafnie ujete - tylko.. ze wg tej filozofii nigdy w grupie nie bedzie mozna znalesc tego "czystego" .... :D

    wnioskuje ze narazie jest 3:2....
    Szkoda ze tak malo pilotow sie wypowiedzialo...

    Miixch

    ... a to że już ich nie ma miedzy nami to już ich strata

    jak widac - nie tak latwo sie mnie pozbyc jak jest jakis kryzys:)
    Przez rok sie nie odzywalem... bo nie bylo kryzysu:)

    ... masz kogoś konkretnego na myśli ?

    to byla typowa pozytywna zaczepka z buzka na koncu - nikogo konkretnego...

    ... tak coś wyczówam że jesteś spięty ... albo jakbyś się czuł atakowany i potrzebował się bronić

    Kurcze.. przeca napisalem ze mnie szlag jasny trafil.. jestem cholernie spiety cala ta afera i czuje sie atakowany nieslusznie (zgodnie z relatywizmem ktory dyskutujemy z barmem).. a to ze staram sie bronic przed przyszlym przypinaniem latek to chyba moje prawo co?
    Ale spoko - dam sobie rade:)

    pozdro
    Lolo
     
  4. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Jaki kryzys??? Uwielbiam to. Kurna zaraz sie okaze ze tragedia narodowa. Rozeszlo sie o moje debilne postepowanie. I pytam sie po co w zwiazku z ta sprawa kilka tematow na tym forum. Po co jakies glupie oskarzenia i przepychanki? Tylko dlatego ze ktos nie potrafi napisac: Pedzel jestes glupi baran i juz cie nie lubie. Bo komus wygodniej jest lac wode i robic z siebie biedna ofiare podstepnych spiskow. I ciagnac jakies bzdury z ktorych nic nie wynika.

    Ktos ci chce tutaj przypinac latke?
     
  5. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Aha i jeszcze jedno. Kilka razy napisano do mnie zebym wywalil ten kokpit i latal dalej. W kilku innych wiadomosciach odnosze wrazenie ze niektorzy sa nadal przekonani ze mozna nadal oszukiwac i latac na czystych 6view. Panowie !!! Jaja jakies? Roman chyba wyraznie napisal ze jest to ostrzezenie i wiecej ich nie bedzie. Kto jest na tyle glupi zeby podkladac glowe pod topor? I po co wypisywac jakies oficjalne komunikaty ze 302, lub jego poszczegolni czlonkowie nie beda juz czitowac? Jest jakas inna mozliwosc? Mozemy rownie dobrze napisac ze bedziemy sie zatrzymywac na czerwonym swietle przed przejazdem kolejowym i pare innych podobnych deklaracji.
     
  6. Blaast

    Blaast Member

    Joined:
    May 1, 2003
    Messages:
    20
    Location:
    Olsztyn
    Lolo jak ktos odchodzi lub przenosi sie w stan spoczynku traci jakiekolowiek przywileje,prawa itp.(np immunitet :D) wiec chyba dysputa na ten temat jest zbedna ...


    Dzialanie za plecami i bez poruzumienia ze sq leaderm bedacym notabene wladza ustawodawcza ,wykonawcza, sadownicza(taki sedzia Dreed) jest kary godne :dark: zasluguje na potepienie !!.

    Pozatym jest to dzialanie ktore podwaza autorytet WLADZY jedynej slusznej... :@prayer:


    Z tego co mi sie obilo o uszy Pedzel zostanie nalezycie ukarany za swoj niecny wystepek...Nikogo nie mozna skazywac na wieczne potepienie!milosierdzie Panowie milosierdzie.


    Sprawe moderowania mozna bylo rozwiazac w duzo bardziej cywilizowany sposob.

    Wydaje mi sie ze ,aby Wladza nie byla posadzana o stronniczosc czy jakiekolwiek konszakty z ciemna strona mocy(Pedzel :D ) mozna bylo zarzadzic utajnione glosowanie wsrod AKTYWNYCH czlonkow SQ(utajnione coby nie doprowadzic do dalszych podzialow w SQ).

    Wracajac do Oldboyów.Niech pozostana oni wizytowka sq , mozna ,a nawet trzeba miec szacunek do ich kunsztu i osiagniec ,ale jak sam powiedziales bawia sie juz na innym podworku z innymi dziecmi.Jak to sobie wyobrazasz ??Odchodzisz gdzie indziej ,ale ciagle ustalasz w co i jak mamy sie bawic??Niedozecznosc!! :D

    z idianskim pzodrowieniem :dark:

    Blaast
     
  7. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    Re: For ALL


    xywy leesio nie używam od jakiś prawie 2 lat na FH...normalną,jest ta,którą mam teraz...a co do innych moich,to są chyba dwie...ale nie sądze, byś wiedział, że gość na nich to akurat polak...(poza tymi z 1-life)...
     
    Last edited: May 10, 2003
  8. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    W zalaczeniu tylko 3 pierwsze polskie squady - 79 osob. To juz nie jest nasza piaskownica gdzie bylo nas 20 na krzyz.