Zlot - co dalej??

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by jata, Jun 20, 2003.

  1. Lukass

    Lukass Well-Known Member

    Joined:
    Oct 11, 2001
    Messages:
    200
    Location:
    Poznan Polska
    oj Vipe nie znasz historii??
    Wstyd

    link>>
     
  2. BarT

    BarT Well-Known Member

    Joined:
    Mar 5, 2002
    Messages:
    634
    a moze pominiemy symbol kodowy WX i zamist tego wpiszemy cos w stylu - Polish Squadron -poznanski- etc? zeby bylo bardziej znaczace?

    ja zamawiam koszulke
     
  3. Lukass

    Lukass Well-Known Member

    Joined:
    Oct 11, 2001
    Messages:
    200
    Location:
    Poznan Polska
    wlasnie tego chcielibysmy uniknac,
    bo jak ci sie znudzi to bedziesz uwazal za najwieksze wiesniactwo, noszenie koszulki z jakims anglojezycznym napisem "polisz esku poznanski"
    jak dorosniesz i juz nie bedziesz latau to ci bedzie wstyd odpowiedziec kolegom na pytanie - tej, co to znaczy?
    a jak masz nic nie mowiaca grafike WX302, o ktorej tylko ty wiesz co znaczy to mozesz ja nosic nawet na spotkania wkurwionych lesbijskich gejow chcacych zajebac kazdego symulotnika na tym swiecie :D

    po ci jakies polisz esku?
    i pewnie ze spitfajerem albo innym uberem w klapie?
    nie badzmy banalni

    ok przepraszam bronie tylko swojego pomyslu
    co wy na to:
    moznaby na przyklad napisac 'Russian FreeHost 302nd OgolnoPolisz Kongres' i w rogu dac luske Cal.50 od Pony
    i szachownice na plecach, z golom laskom siedzaca na bombie,
    ktora trafia w Kaczora Donalda posuwajacego wielkie Zielone Serce
     
  4. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    Sorry ze sie wtracam do Waszych koszulek , ale wedlug mnie koszulka jest naprawde fajna, i nawet skusilbym sie na nia gdybym latal w 302. Kolory zajebiste , nadruk jeszcze bardziej ii imho o wiele lepszy od standartowego pomyslu - biala koszulka , logo 302 + napis w stylu 302 Polish Sq Poznanski. Jakbyscie mieli podobny pomysl dla nas (303 sq) to z ogromna checia kupilbym cos takiego :cheers:
     
  5. BarT

    BarT Well-Known Member

    Joined:
    Mar 5, 2002
    Messages:
    634
    lukas
    jesli o mnie chodzi to tylko 109 mozna dac w klapie (kurwa jakiej klapie?) a nie hujowego spita ;))))) pomijajac outlay koszulki, nie wiem jak ty, ale ja nie zamierzam sie wstydzic swojej kolszulki 302 squadeon nawet jesli bedzie nadzwyczaj znaczaca (typu 302 poznanski sqdr etc...)
     
  6. -blue-

    -blue- Well-Known Member

    Joined:
    Mar 26, 2001
    Messages:
    395
    Location:
    i never know anymore %)
    na zlot raczej nie przyjade z braku czasu, ale koszulka bardzo mi się podoba. dla mnie jedna, a co do odbioru, zapłaty itd dogadam sie potem. :)
     
  7. Gru

    Gru Member

    Joined:
    May 6, 2003
    Messages:
    13
    Location:
    Poznan, Poland
    Cze

    Na zlocie jak najbardziej bede. Koszulka również mieści się w moich planach. BTW wydaje mi się że wzór jest optymalny. Osobiście nic bym nie zmieniał.

    Pozdrowienia
    Gru
     
  8. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    Upsss nie skojarzylem :p Jak najbardziej masz racje Luc, wzor tez mi sie podoba.

    pozdro
     
  9. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    .

    coz trza spojrzec prawdze w oczy - na zlocie mnie nie bedzie - kasa , tak to jakos wyszlo ostatnio, wszelkie pretensje to do tej dlugonogiej takiej jednej ....

    na koszulke jednak mnie stac i chetnie po nia reke wyciagam ze skromnym pytankiem - czy mozna dorzucic nicki pilotuff w ktoryms miejscu ? (moze byc nawet na metce ;) )
     
  10. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Koszulke dla mnie pls.
     
  11. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Koszulka dla mnie prosze rowniez, XL co najmniej (tak zeby pasowalo na 185cm / 97kg ;)).
    Kiedy ten zlot w koncu?
     
  12. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    grr

    dot no przecie pisze czarno na bialym 11-13 lipiec 2003r. nocki zarywamy w kafei a we dnie obcujemy z natura ;), wszystko zreszta pisze powyzej.

    pzdr
     
  13. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    jak najbrdziej jest to możliwe, kwestia dogadania sie tylko z moim kolegom, wytwórcom Ricky'im ... btw jego możliwości tutaj
    żeby zrobić koszulke minimum 3 zamówienia musiały by być
     
  14. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    ...

    Witam

    Bede tylko podczas drugiej nocki ale za to "az" na 85%. Koszulke zamawiam - decyzje co do koloru pozostawiam sobie na jutro oraz na wydzielony przez Miixcha topic :) A odbiore ja bez wzgledu na moja ew. nieobecnosc.

    PS
    Portal to kafeja w akademikach awf na poligrodzie?

    Conrad
     
  15. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    tak jest
    dokladnie tam..

    ustalimy szczegoly na air-shole..
    chatynke tez jakos w tym terminie, bo musze jakies siano skolowac.. [za darmo nie zaklepia terminu..:(], ale sadzac z ilosci ludzi w poznaniu nie powinno byc problemu nawet dzien przed..

    pzdr