znowu w 302gim pekla 100tka :)

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by arttii, Jul 8, 2004.

  1. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    Wtg BCT
    sie zawziol :)

    Arttii
     
  2. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    szkoda tylko ze robiony dokladnie w taki sposob jak pisal w swoim poscie, :turret: (ilosc killi 98 streak 101 a jeszcze podrodze 4 smierci i 1 capture) chyba tylko sam bct wie jakiego ma naprawde strika ;)

    pzdr
     
  3. HanD_ZeD

    HanD_ZeD Well-Known Member

    Joined:
    Apr 14, 2002
    Messages:
    272
    Wlasnie wczoraj bylem przy tym jak bct wskoczyl na 101 z 98 i przyznal, ze nie ma pojecia jak mu sie to udalo, bo z guns do hmackow w buffach nie walil.
     
  4. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    WTG BCT!

    a wam malkontenci :nono: w końcu nie chciał tylko samo wpadło, a ledwo odkrył to głośno zakrzyczał na Forum, więc moim zdaniem wszystko jest daleko bardziej niż proste "ok"... jest super :super:
     
  5. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    nie tak 'ledwo'.. ;)
    btw kto wiedzial o tym i interesowal sie score - a tak malo znow ludzi takich niebylo - zawsze luknal co w trawie piszczy (czyt jak tam z buffowymi sortie sprawa sie ma)
     
  6. bct

    bct Member

    Joined:
    Apr 9, 2004
    Messages:
    12
    heh niestety boli mnie to ze pare killi w streaku mam z hmackow i dlatego chcialem skasowac score, ale pomyslalem sobie, ze nawet gdyby te 17 sztuk bylo nielegalnych to i tak pozostaje 84kille bez smierci a to chyba nieprzecietny wynik. Nic to, w nastepnym ToD bede omijal hmacki i bombery jak sie da, jesli mi sie streak zrobi ... a ze sie wlasciwie sam robi to chyba jednak bede musial uwazac ; )
     
  7. bct

    bct Member

    Joined:
    Apr 9, 2004
    Messages:
    12
    ah i jeszcze jedno, killa mozna dostac do streaka 'z nikad' bo ani do killi ani do hmackow sie nie liczy jesli bedac w hmacku zestrzelimy kogos i wysiadziemy z hmacka zanim delikwent spadnie ... boshhh hmackami tez juz nie moge? aaa no i ostatnio jak to frog nazwal 'robinsa' sbosob na wysiadanie z hmacka, strzelenie swoim hmackiem do swojego hmacka konczy sie smiercia samobojcza i oczywiscie tez dostajemy go do streaka ... wychodzi z tego ze straka kazdy gupi umie zrobic ;) nie urazajac nikogo
     
  8. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    tylko co to za satysfakcja ;)
     
  9. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Boże bct to nie jest nowość... Strasznie sumienie żre i rośnie niezadowolenie jak się tak strika robi.
    Ani razu nie strzeliłem do swojego, nigdy nie było hrabia killed by HRABIA. :znaika:
    Raz kiedyś pomogłem sobie podwyższając stricka buffem. Jak mi się tedy ciężko zrobiło... :rolleyes:
    Jakoś mi się upiekło, powiedziałem, że się nie powtórzy. No i dotrzymuje słowa. Radochy to nie sprawia żadnej, a za tobą zostaje lekki smrodzik... Nie polecam nikomu. :mafia: