@Miixch-a lub ludzi z "górnego szczebla drabiny dowódczej"

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by -frog-, Jul 17, 2004.

  1. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @Miixch-a lub ludzi z "górnego szczebla drabiny dowódczej"

    Mam namiary na ten nowy Brazylijski FH... chodzi mi o to, żeby zarejestrować na nim nasz sq... rzecz jasna nie problem, tylko mi tak trochę niezręcznie... w końcu najdłużej tutaj znowuż nie jestem...

    Sprawa jest pilna, żeby nam ktoś psikusa nie zrobił i nie zarejestrował 302 przed nami... serwer oficjalnie startuje jutro w nocy, ale już działa i można zarejestrować spokojnie sq.

    GG#3634918 gdyby ktoś to o znośnej porze przeczytał dziś :D
    albo mailem z potwierdzeniem przez PM (potwierdzenie nr-u gg też miło widziane... a nuż sobie ktoś podowcipkuje i np. przez pomyłkę z pietasiem 302 zarejestruję ;) )
     
  2. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Re: @Miixch-a lub ludzi z "górnego szczebla drabiny dowódczej"

    BTW-gdyby mnie nie było na gg, znaczy się że jestem na rusku (właśnie mnie naszło na polatanie).
     
  3. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Re: @Miixch-a lub ludzi z "górnego szczebla drabiny dowódczej"

    302nd Polish "Warpujący" ;) założony wraz z lepperem, jak ktoś się zjawi z dowództwa z chęcią "zdamy klucze"... connect był dziś wieczorem fatalny, ale Host działa i wygląda, że jak chłopaki nad tym popracują, to mają szansę wyprzedzić FH o lata świetlne... nie tyle w złożoności rozwiązań technicznych (te są nieco tylko ponad FH) co grywalności (podobno zmiany mają być wprowadzane w sposób demokratyczny, tzn. po zasięgnięciu opinii na Forum) a już teraz wygląda to całkiem fajnie (vide mój opis na International).
     
  4. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    Re: @Miixch-a lub ludzi z "górnego szczebla drabiny dowódczej"

    do nas to cziterzy bardziej pasuje ;)

    btw. rozumiem ze ta nazwa to jakis joke, imo chociaz nazwy Sq moglyby byc zgodne z rzeczywistoscia lub calkiem wymyslone, bo mieszane np "303rd Superfighters Star Gladiators" sa co najmniej smieszne, a oryginalna nazwa moze juz za chwile byc zarezerwowana ;)
     
  5. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Re: @Miixch-a lub ludzi z "górnego szczebla drabiny dowódczej"

    przeca było " ;) " po Warpujący... zarejestrowałem nazwę pełną (kurcze-zapomniałem tylko o "SQ")... a żart był ponieważ connect tam nienajlepszy.
     
  6. bct

    bct Member

    Joined:
    Apr 9, 2004
    Messages:
    12
    Re: @Miixch-a lub ludzi z "górnego szczebla drabiny dowódczej"

    Wszytko fajnie tylko nie rozumiem jaki sens jest pchanie sie na serwer skoro z gory wiadomo ze connect bedzie fatalny a co za tym idzie i sama gra. Chyba ze ktos ma jakies darmowe stabilne i szybkie proxy do brazyli to chetnie skorzystam.
     
  7. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Re: @Miixch-a lub ludzi z "górnego szczebla drabiny dowódczej"

    Serwer stoi na razie na bylejakim łączu, ale mają zamiar to zmienić AFAIK, więc być może zmieni się też connect na lepsze... a 302 mogłaby każda lama zarejestrować tam i bylibyśmy w d...użym kłopocie :D