apropos podsumowania

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by piterk, Jul 31, 2004.

  1. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    apropos bct

    rozumiem artti ze nie widzisz nic niestosownego w robieniu fighterstreaka na bomberach? moze next tod wszyscy wsiadziecie w bombery, bedziecie mieli strika ponad 100 (moze nawet 1000 jak prorokuje w swoim poscie bct) i oczywiscie bedziecie mieli pierwsze miejsce w score, polecam il2m3 najlepiej bedzie sie do tego nadawal, pewno powiecie ze sie przypierdalam ale raczej trudno mi zarzucic ze nie ma do czego, gratulowac narazie nie bede chyba jedynie bezczelnosci bo napisac post o tym ze sie wie jak oszukiwac a potem to wprowadzac w czyn inaczej nie mozna nazwac, i niech mi nikt nie pisze ze to jest wporzadku i ze sie nic nie stalo bo jesli tak sadzi to niech lepiej zrobi withdraw, to tylko zabawa dobrze o tym wiem ale nie zamiezam po kazdym wejsciu (a czasami jeszcze wchodze :))na arene robic tak :lamer: bo latam w 302nd, jakby na to nie patrzec to najstarszy polski sqd na fh i chociazby z tego wzgledu takie numery nie powinny w nim przejsc bez echa, nie mam zamiaru dociekac i wyklucac sie jakiego strika naprawde zrobil bct, wedle mnie mozecie mu uznac tyle ile ma w score albo tyle do ilu sie przyzna, chcialbym was tylko uczulic panowie ze cheaterstwo lub wykorzystywanie bugow freehosta nigdy nie bylo i mam nadzieje ze nie bedzie mile widziane w naszym sqd.

    pogratuluje ci bct wtedy jak zrobisz strika normalnie, jak przystalo na membera 302nd, jestem pewien ze cie na to stac

    pzdr
     
    Last edited: Jul 31, 2004
  2. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @piterk
    Napisałbym NC, ale to aż się prosi o komentarz.
    Po pierwsze bct nie krył się z tym, co odkrył, po drugie sam szczerze przyznał, że nie 140 a 126 bo 14 to hmacki. Latał ze strikiem w czasach panoszenia się LAvochkinów i nadal przywoził po 2-3kille za sortie w Dorze, czego sam byłem świadkiem. Cały czas w rozmowach na ch110 nie wypierał się tych 14 hmacków i nie widzę nic złego w uznaniu mu 126 jako nowego rekordu SQ.
    Wiem piterk, że pobił tym samym rekord należący do Ciebie, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie widzę w tym żadnego lamerstwa/cziterstwa.
     
  3. bct

    bct Member

    Joined:
    Apr 9, 2004
    Messages:
    12
    No coz rozumiem Piterk ze twoj komentarz wynika bardziej z tego ze zal Ci utraconego prowadzenia i przez to nie czytales zbyt dokladnie co pisalem. Jak tylko zobaczylem do czego prowadzi zabijanie hmackow z guns bomberem to od razu o tym napisalem i przestalem to robic (nawet fighterem chociaz czasami bylo by to mile widziane na polu walki) a nie odwrotnie! Zabilem te 14 hmackow i chcialem skasowac score ale wtedy mialem oprocz tego 80 killsow wiec to i tak byl niewielki procent. Poza tym sam chyba wiesz jak to sie lata ze streakiem powyzej 100 kiedy niektorzy poluja tylko na ciebie i czasami sie rece trzesa przy samym ladowaniu z jednym odstrzelonym kolkiem. A mimo to udalo mi sie zestrzelic jeszcze wystarczajaco samolotow i to po 2-3 w sortie jak wspomnial Frog zeby uzyskac wystarczajaco duzo lepszy wynik zeby nawet bez hmackow byl lepszy od twojego.

    Osobiscie to mnie urazasz tym co napisales i mam dosyc lam ktore caly czas zawodza i wyzywaja innych od cheaterow (na FH bez sekundy namyslu dostaja ignore) gdyz sami nie umieja w nic trafic (jak gungun i inne lamy) .No w Twoim przypadku jest nieco inaczej ale szczerze mowiac nie interesuja mnie powody ktorymi sie kierujesz. Osobiscie uwazalem Cie za dojrzalsza osobe i lepszego pilota ale coz ludzie sa omylni.

    Powiem jeszcze raz co by sie takie komunikaty nie powtarzaly, nie latam bomberami wogule nawet na capy taksowka i rozwalam fighterem hmacki z gunsow. I jak ktos widzi w tym jeszcze cheat to niech sie lepiej zamknie i zachowa to dla siebie.

    Dzieki Frog za wsparcie. Tym bardziej ze nikt u nas nie propaguje cheaterstwa i duzo o tym bylo mowione.
    A streak bez hmackow i tak zrobie jesli mnie takie jeczenie na chatach i forum nie zmeczy calkiem.

    Pozdrawiam, latajacy zolf
     
  4. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    widze frog ze masz klopoty z czytaniem, moj rekord nie ma tu nic do rzeczy, chodzi o to ze gosc pisze na forum ze mozna zrobic score w taki a taki sposob, pisze ze wie ze to jest oszustwo, a nastepnie dokladnie wykonuje to co napisal, i twoim zdaniem to jest w porzadku?, robcie tak dalej, bedzie weselej. :turret:

    pzdr
     
  5. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @piterk- zrobił to przez niewiedzę i przestał jak się zorientował co jest grane, dorzucając jeszcze 50 "legalnych" killi do streaka 76... myślę że osobą przesadzającą w tym momencie jesteś jednak Ty :(
     
  6. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    ja osobiscie nie sledzilem poczatku srika Bct
    ale koniec tak i nie zauwazylem wtedy nic co by moglo podwazyc wartosc tego strika
    Rozmiar strika tez mnie nie dziwi gdzyz wszyscy widzieli jak z todu na tod Bct
    poprawial swoje statsy i chyba to nie przypadek
    ze w koncow cos takiego wykrecil
    Mysle ze ten strik minus owe nieszczesne hamcki mozna uznac ze record
    oczywiscie to jest moje zdanie ale czekam na wypowiedzi innych

    Arttii
     
  7. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Naliczanie score jest niemozliwie pokaszanione. Jednak streak za hmacki uzyskany na fighterze powinien moim zdaniem byc uznawany jak za samoloty skoro juz jest naliczany. Niewazne czy rozwala sie hmacki z broni pokladowej czy innym uzbrojeniem. Hmack jest zagrozeniem i odpowiednim celem dla mysliwca. Nie powinno sie hmackow liczyc jako zwyciesta powietrzne ale skoro juz tak licza to trudno. Zreszta kazdy na arenie ma rowne prawo ubic hmacka. Nie ma tu mowy o oszustwie.

    Zupelnie co innego zabijanie hmackow na bombowcach lub strzelanie do swoich hmackow z jeepa. To juz cheat na calego. Jednak zawsze moze sie zdarzyc ze lecac buffem przy streaku fighterskim np. 50 zrzucimy bomby na hangar a akurat zanim doleca wyjda kolo niego 2 hmacki. Jak oberwa to mamy streak 52. I co? Clear? Szlag by wzial to zabugowane score. Polecam latac jak najlepiej lecz bez przejmowania sie zbytnio statami.

    Dlaczegoby nie latac przez caly ToD bombowcami tylko dlatego ze jest glupi bug ze streakiem? Nie sadze zeby ktokolwiek z 302 naduzywal tego i latal specjalnie bomberami na hmacki.

    BTW, wiecie co moja kochana kobita powiedziala? Ze jak tylko przyjedziemy do anglii to szybko chcialaby miec komputer ze stalym laczem :)) Czuje ze niedlugo wroce do latania ;-)))

    Pozdrawiam,
    Daedal
     
  8. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    eee no super!!! Ja do połowy sierpnia myszką se jeszcze polatam :D
     
  9. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    chyba juz za pozno na udowadnianie czegokolwiek bct, nie ma to najmniejszego sensu, wiem tez ze przekroczenie setki nie jest latwe , trzesace sie rece oraz nozycowanie wlasnego cienia bo w przyplywie paniki wydaje sie on byc conem nie sa mi obce, pewno i przesadzilem z moim poprzednim postem za co cie przepraszam, ale chcialem poprostu zwrocic uwage ze takie kombinowanie jest naganne, jakos nikt przedemna nie zwrocil na to uwagi, a co do samego rekordu, no coz w swietle przedstawionych przez was faktow wypada jednak pogratulowac.

    pzdr
     
  10. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    Piterk mysle przy okazji slynnego strika naszego Hrabiego dosc juz byl temat nabijania strika na buffie walkowany ze wszyscy memeberzy 302sq juz wiedza ze to naganne i
    nie beda tego naduzywac :)

    teraz nam pozostaje zdecydowac jaki strik Bct wpisac do rekordu i
    zamknac temat
    Bct pls o wypowiedz w tym temacie :)

    Arttii
     
  11. bct

    bct Member

    Joined:
    Apr 9, 2004
    Messages:
    12
    Wlasciwie moja wypowiedz tez byla zbyt ostra ale to tylko dlatego ze od dziecka odkad gram w jakiekolwiek gry nie uzywam zadnych cheatow czy to offline czy to online. Lubie wyzwania, wyznaczanie sobie coraz wyzszych celow i dazenie do nich. I gdybym uzywal do tego celu roznych sztuczek to po prostu oszukiwalbym samego siebie. A to juz nie jest smieszne. Przynajmniej dla mnie.

    Co do mojego streaka, nie robilem go dla nikogo, owszem dbam o score ale wynika to z tego co napisalem wyzej - jest on tylko i wylacznie wykladnikiem moich umiejetnosci i informacja raczej dla mnie. Ale skoro latam w 302 sila rzeczy score jest tez dla SQ dlatego proponuje, zeby wpisac streaka bez hmackow. Czyli 140 - 24 = 116 (pomimo tego ze kilka hmackow zabilem rakietami po utracie streaka) Mysle ze wszystkich to zadowoli, nie trzeba bedzie nic udowadniac i dochodzic za 50 lat czy rzeczywiscie byl taki czy nie byl.

    Pozdrawiam, latajacy zolf
     
  12. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    ok :)
    wyglada na to ze mozemy juz temat strika Bct zamknac
    Pls Conrad wpisuj 116 :)

    Arttii

    ps.
    oby zawsze drazliwe tematy udawalo sie zalatwiac w tym duchu :)
     
  13. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Tak zupelnie z boku.....

    Mam nieodparte wrazenie ze podobny problem ze streakiem bylby na AH, biorac pod uwage zabijanie "bezbronnych" panzerow lub M3/8/16 piter....
    Na szczescie (?) nie ma tam liczenia streaka - wiec problemu nie ma

    Ale... biorac pod uwage fakt ze niszczenie pojazdow mysliwcem gunami jest duzo trudniejsze niz rox lub bombami - to jednak takie kile moga byc zaliczane do streaka - dwa fakty niezaprzeczalne:

    1. Mysliwiec jest nad wrogim lotniskiem - do domu daleko
    2. Hmack ma czym sie bronic i "oddac"

    Sam pamietam (nie budowalem wtedy zadnych streakow-od tego bylem jak najdalszy zawsze) ze duzo radosci sprawialo mi walczenie z tymi 3-4 pikselowymi punkcikami :) szczegolnie jak udawalo mi sie z gunow te "pryszcze" wygniatac - a czesto spadalem zestrzelony przez nie.

    Wiem ze sporo sie zmienilo od 2-ch czy 3-ch lat jak nie latam na FH - ale nie sadze zeby niebezpieczenstwo straty streaka nad wrogim lotnichem atakujac strzelajacego do mnie hmacka bylo mniejsze i roznilo sie czyms od vulczu na startujacych konach. A vulcz (o ile mi wiadomo) w streaku jest dopuszczalny - a jakze!!! :)

    sorka - ale tak mi sie nasunelo

    pozdro
    Lolo