il2 FB

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by --vipe, Jan 31, 2005.

  1. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    vide partition magic <- ten program potrafi sam siebie sformatowac wraz z dyskiem na ktorym jest zainstalowany :D

    Btw @Frogu - jesli moge zapytac, bo mam GF FX5900XT powiedz mi czym w/g Ciebie mam sie martwic?:) Poki co nie mam w sumie do tej karty zarzutow.
     
  2. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @adamec

    W FB chodzi teraz bez zarzutu, bo pokombinowali ostro i jakoś się nie "huśta"... ale przejżyj fora specjalistyczne na temat zgodności 5900 i 5700 ze standardem DX9... mówiąc delikatnie jest ona w tych kartach raczej "na siłę" niż prawdziwa podczas gdy w dużo tańszych Radeonach serii 9550 i 9600 pełna.
    Najlepszą kartę na rynku ma bezsprzecznie teraz NVidia... ale mowa o serii 6800 a od "piątek" to lepiej na odległość, gdy zamierza się na nich puszczać coś, co wymaga zaawansowanych funkcji DX9 (Pixel Shader 2 między innymi).
     
  3. Lukass

    Lukass Well-Known Member

    Joined:
    Oct 11, 2001
    Messages:
    200
    Location:
    Poznan Polska
    Thx Spuint

    @Frog
    Niektore programy /PS/ nie lubia kiedy im sie likwiduje swapa na C
    Ja zostawilem sobie 2MB ;)
     
  4. Lukass

    Lukass Well-Known Member

    Joined:
    Oct 11, 2001
    Messages:
    200
    Location:
    Poznan Polska
    Szukam i szukam i nie daje rady, moze Wy mi pomozecie.
    Mam Bartona 2500+ na Asusie A7N8X Deluxe.
    Kupilem jakis czas temu taki zestaw bo podobno sie super krecil, tzn za mniejsze pieniadze Bartek 2500 chodzil jak 3000. Wystarczylo go puscic na 200Mhz, tylko pamiec musiala byc 400Mhz.
    Wszystko gra, rzeczywiscie tak sie dzieje tylko moje Twistery za dlugo tak nie moga (przynajmniej tak mi sie wydaje).
    Sadze, ze to RAM, bo wczesniej probowalem na Twinmosach dualowych ale CL2.5 i komp byl stabilny ale przez pol godziny. Teraz na Twisterach Dualach ale CL2 wywala sie po 3 minutach.
    Jak to sprawdzic, bo moze to nie jest problem Ramu i nie chce wywalac kasy na inna pamiec jesli ma sie dziac to samo.

    HELP!
     
  5. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Ja mam Kingstone-y i tylko to... nie ładuję się w podejrzane pamiątki... 2x512 400MHz CL3 hulaj dusza, piekła nie ma, chodzą i na Latency 2 i na 2.5 bez problemów :D
     
  6. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    podobno to jest niezle:
    http://www.memtest86.com/

    PS. polecam pamieci Hynix'a z malym CL - to samo co Corsair, Geil lub inne wyczynowki, tyle ze bez radiatorow (ew. mozna sobie samemu dokupic)