C++ ktos pomoze?

Discussion in 'Warbirds Polish' started by vojtas, Mar 22, 2005.

  1. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
  2. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    a w ktorej lini wywala Ci błąd?
     
  3. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    od czego by tu zaczac :) ...

    ja tego nie robilem, wiec za bardzo nawet sam nie wiedzial bym czy jest to dobrze, moja wiedza z C++ sprowadza sie do napisania programu obliczajacego pierwiastki w rownaniu kw. :) , a wiec dostalem to od kolesia z wyzszego roku, gdzies wygrzebal z kompa. Mowil mi ze pod borlandem dziala, a ze nie posiadam , to do dyspozycji pozostaje mi jedynie devcpp, zreszta i tak bede musial to pod linuksem pisac :/ wiec devauzywam tylko do sprawdzania. No wiec laduje caly kod do deva , kompiluje - i pelno errorow wywala. No wiec podaje:

    w sumie to wszystko
     
  4. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    ok skompilowalem ponownie i tylko warningi dostalem, program sie skompilowal, tylko cos mi sie okienko ms-dosa wypieprza .... hmm
     
  5. Pikkot

    Pikkot Well-Known Member

    Joined:
    Sep 28, 2003
    Messages:
    234
    Location:
    Katowice,Poland
    jak bedziesz musial pisac pod linuxem to moga byc problemy z conio.h, to chyba borlandowskie, nie czytalem na glownym, ktos mogl to juz stwierdzic
     
  6. Pikkot

    Pikkot Well-Known Member

    Joined:
    Sep 28, 2003
    Messages:
    234
    Location:
    Katowice,Poland
    jak bedziesz musial pisac pod linuxem to moga byc problemy z conio.h, to chyba borlandowskie, nie czytalem na glownym, ktos mogl to juz stwierdzic.

    btw. borland sie czasem przydaje (sam nie mam) bo to jedyny kompilator ktory wywali zrozumialy error message.