niestety chyba muszę się z wami pożegnać;(

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by piotrk (TOPGUN), Apr 22, 2005.

  1. piotrk (TOPGUN)

    piotrk (TOPGUN) Active Member

    Joined:
    Jan 29, 2005
    Messages:
    42
    niestety chyba muszę się z wami pożegnać;(

    Witam
    Niestety nie będę mógł za bardzo już latać online bo mam kupę spraw do załatwienia: uczę się do LKE (na licencję pilota) i na studia oraz latam w aeroklubie i jedynie gdy pogoda będzie deszczowa i gdy będę wolny to jestem na kompie...puki co proszę o przyznanie mi czegoś w stylu urlopu;) albo przeniesienia do rezerwy...

    -Piotrek (TOPGUN)

    ps. jak byście chcieli poczytać o szybowcach:) to zapraszam na szybowce.go.pl mojej produkcji
     
  2. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    Re: niestety chyba muszę się z wami pożegnać;(

    powodzenia w zdobywaniu licencji :) Jak bedziesz miec czas to oczywiscie wpadaj :)

    tak btw topgun z RedBarona i Piotrek (TOPGUN) to ta sama osoba???

    a ta stronka nie dziala :/
     
  3. piotrk (TOPGUN)

    piotrk (TOPGUN) Active Member

    Joined:
    Jan 29, 2005
    Messages:
    42
    Re: niestety chyba muszę się z wami pożegnać;(

    działa tylko że najlepiej to w Operze 7 albo MSIE >6.0 bo w 5.5 chyba nie, pozatym tam mam elementy z flashem więc trzeba miec plugina...ale napewno działa bo mam z 600 odwiedzin;)....
     
  4. piotrk (TOPGUN)

    piotrk (TOPGUN) Active Member

    Joined:
    Jan 29, 2005
    Messages:
    42
    Re: niestety chyba muszę się z wami pożegnać;(

    działa tylko że najlepiej to w Operze 7 albo MSIE >6.0 bo w 5.5 chyba nie, pozatym tam mam elementy z flashem więc trzeba miec plugina...ale napewno działa bo mam z 600 odwiedzin;)....

    spróbuj może bezpośrednio: http://topgun767.w.interia.pl/index.htm
    ...może coś z alliasem nie tak sprawdzę...albo nie jestes cierpliwy bo stronka zajmuje całkiem sporo i za pierwszym ładowaniem naprawdę trzeba troszkę poczekać;)

    pozdrówka
     
    Last edited: Apr 22, 2005
  5. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    Re: niestety chyba muszę się z wami pożegnać;(

    GL Topgun!! Bede czymac kciuki. Kiedys moze tez mi sie uda zrobic pilota - a moze i zarobic na samolocik :D

    A kiedy bedziesz mogl to wpadaj :)

    Pozdroo

    @Vipe - to nie ten sam Topgun:)
     
  6. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Re: niestety chyba muszę się z wami pożegnać;(

    Daj znac co i jak na LKE - mnie to czeka moze w sierpniu/wrzesniu - jak starczy czasu i pieniedzy (nie starczy, to juz wiem, ale ch.. tam, i tak zrobie ;) ).
     
  7. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    Re: niestety chyba muszę się z wami pożegnać;(

    Powodzonka i szkoda ze nie bedziesz mogl z nami latac ;) Chociaz ja ostatnio sam tez nie mam za duzo czasu ;)
     
  8. piotrk (TOPGUN)

    piotrk (TOPGUN) Active Member

    Joined:
    Jan 29, 2005
    Messages:
    42
    Re: niestety chyba muszę się z wami pożegnać;(

    Do Steca: Załączam dla ciebie stare pytania z PLKE (byłej LKE) teraz podobno wejdą egzaminy JAA ale jeżeli będą egazminowali ci sami co kiedyś i w formie ustnej to napewno będą padały jakieś pytania z tego;)

    ...niestety nie można na forum załączać tak dużych plików:( zajrzyj najlepiej na moją stronkę tam w dziale bibloteka jest wsjo co trzeba znać;) pozatym mam parę książek w PDFie jak masz pojemnego maila to daj adres mogę podesłać...

    Dużo brakuje ci ćwiczeń do wykonania? Mi zostało tylko przelot >50km i z 6godzin nalotu do wykonia...;) później egzamin teoret./prakt....ale niestety nie jest tak super bo po moich obliczeniach dość optymistycznych to z jakieś 1,5k zł:( a narazie nie mam kasy (latam na minusie;) ) W jakim klubie latasz? Robiłeś sobie acrobacje:)? Ależ mi się to spodobało jak z instr. poleciałem na sprawdzenie mnie na holu i potem zaczeliśmy śmigać ranwersy, pętle i parę korasów (fajny efekt rozciągania szczeny jak dość mocno ściągniesz na siebie;)...

    pozdrówka dla całego 302-ego
     
  9. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Re: niestety chyba muszę się z wami pożegnać;(

    Aeroklub Poznanski represent! :D ;) Ja dopiero 10h nalotu wiec jeszcze leszcz jestem. Akrobacje zawsze przy lotach na termike walimy - u nas instruktorzy tak samo nagrzani na latanie jak uczniowie albo jeszcze bardziej :D. Do licencji mam do zrobienia reszte doskonalenia z zeszlego roku, termike i chyba akro jezeli jest wymagana, plus brakujaca wuchte nalotu, Teraz zrobilem hol i laszuje wszystko co stoi w hangarze - zeby zdarzyc przed podstawowka ktora z reguly jak obsiadzie dwustery to szanse na polatanie marne.
    Dzisiaj u nas bezchmurne niebo i noszenia 2-4m/s :). Wyczepienie po kregu na 300m, do 4 zakretu podchodzilem na 320 :D. Az kurwa kusilo zeby sie urwac z kregu i poleciec w Polske... ;).
    Jak bede sie przygotowywal do LKE zglosze sie po te materialy. Dzieki i pozdrowionka :)