Target Rabaul - ktos lata?

Discussion in 'Warbirds Polish' started by --stec, Jul 22, 2004.

  1. Pikkot

    Pikkot Well-Known Member

    Joined:
    Sep 28, 2003
    Messages:
    234
    Location:
    Katowice,Poland
    Chyba na stronce, gdy zakladlem konto to widziałem cos, jakiegoś helpa, do PayPala, wiec spodziewam się, że to właśnie nim będzie się płacić za latanie na serverze TargetWare
     
  2. lepper

    lepper Well-Known Member

    Joined:
    Sep 17, 2002
    Messages:
    531
    Location:
    Poland
    zapodaj linka, jakbys to znalazl :)
     
  3. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    @Lolo...bedzie to sim platny, tak jak obecnie AH np. tyle ze nie zostaniesz ograniczony tylko do grania na ichnich serwach...bedziesz mial pelna swobode w tworzeniu wlasnych (jak i maszyn, terenow, modeli, mod'ów.)...garstka maniakow stworzyla narzedzie, placic bedziemy za jego (dowolne) uzywanie
     
  4. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    ponawiam pytanko-da się tam offline polatać,chociażby tak jak "practice offline" w WB?
     
  5. Pikkot

    Pikkot Well-Known Member

    Joined:
    Sep 28, 2003
    Messages:
    234
    Location:
    Katowice,Poland
    jak dla mnie to się da, ale zaraz sprawdze...chyba ze sie komp znowu wysypie i go przez okno wyrzuce

    da sie polatac tak luzem polatac, ale na arenie chyba tylko twoj samolot jest. do takiego latania jest troche roznych samolotów gotowych. nie wiem, czy jest mozliwość jakiejs walki off line.
     
    Last edited: Jul 25, 2004
  6. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Link do programiku znajdziesz na forum Hardware & Software na 21 stronie dlugiego threada zatytulowanego "Symulator dzojstika".

    Thread ten jest jednoczesnie cala historia powstawania tego programu, byc moze sa nowsze wersje do sciagniecia na dalszych stronach threada.

    Pozdrawiam,
    Daedal
     
  7. ulmo

    ulmo Member

    Joined:
    Jun 7, 2005
    Messages:
    14
    Witam po latach ;))

    Kurde, polatalbym sobie ale nic niewiem na temat tego sima.. Nigdzie niemoge znalezc zadnej informacji

    Pozdrowka
    Ulmo

    -=302PL=-
     
  8. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
  9. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    1. Spokojnie da się latać wszystkim off-line. Niestety - tylko solo :( Żadnych dronów.
    2. Zapowiada się kurcza ciekawie! Kompleksowa obsługa silnika, niezłe zachowanie w powietrzu.
    3. Tylko ni cholery nie testowałem w starciu z żywym przeciwnikiem, bo na serwerach pustka i straszy :(
     
  10. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    czasami bywa naście osób...
    wtedy zaczyna się zabawa...
    co do FM to najbardziej wypasiony na rynku...
    co do wymagań sprzętowych- skromniejsze niż w IL2fb
    tylko grywalność leży przez niską frekwencję... można by po prostu kiedyś się zmówić i wpaść na raz większą grupą polskojęzyczna... może to by pokazało wam wsiem, jak fajny to sim (no ale na razie pojutrze wyjeżdżam i do końca lipca znikam).
     
  11. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Ja ostatnio mam pecha... jak sie zdecyduje wlezc jak sa jakies osoby to z kolei mapka jest durnowata, np. beaufightery vs zera jak ostatnio :zzz:
     
  12. graatz

    graatz Well-Known Member

    Joined:
    Jan 3, 2005
    Messages:
    916
    Ja tam zagladam kontrolnie pare razy w tygodniu, ale w porywach to sa dwie osoby, właczajac mnie. Ustalily sie juz moze jakieś rekomendowane pory, kiedy mozna spotkac wiecej ludzi?
     
  13. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    badmad? :D
     
  14. graatz

    graatz Well-Known Member

    Joined:
    Jan 3, 2005
    Messages:
    916
    kurna sam jestes badmad :@drunk:

    nikt chyba nic nie wie, wygląda na to. trudno, trzeba czekać na tobruka, powinno być więcej europejczyków i o bardziej europejskich porach.

    badmad, ot wymyslil...
     
  15. Pikkot

    Pikkot Well-Known Member

    Joined:
    Sep 28, 2003
    Messages:
    234
    Location:
    Katowice,Poland
    Hey. Ostatnimi czasy nie problem spotkac wiecej niz 10 ludzi. Ale to ok 23-01.
    A na Tobruk bym nie liczył. Robią go włosi i fani FW. Z drugiej strony, jakoś sobie radze zeke przeciw p40 and friends, choć z reguły latam US.