Lots of cheated cockpits ( made in Poland )

Discussion in 'Warbirds International' started by -K-, Sep 13, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ppedott_vibora

    ppedott_vibora Well-Known Member

    Joined:
    Sep 25, 2001
    Messages:
    2,292
    Location:
    Porto Alegre, RS, Brasil
    dots red and gold, at "radar"...
    quote:
    -HOST-:planes: 14 (F) vs 27 (E) -. 1.929 Times mult
    -HOST-:pilots: 19 (F) vs 20 (E) -. 1.053 Times mult
    -HOST-:Bf 109G-2 multiplier: 20.000
    -HOST-: Minimum fuel load is 100%
    /quote
    nahhh...

    I never saw Polish server, to state, but its sooooo RFH to me....
    I bet its NOT THAT OLD...

    Btw, just to clarify: we, at TH have radar onboard for some planes from 1944... and this "radar" is faaaar better than pressing F1 key...

    and snakeye, plz, dont play this...
     
  2. Arafat

    Arafat Member

    Joined:
    Sep 7, 2005
    Messages:
    18
    Location:
    Ramallah - Palestine
    Damnit, the polish mafia shut down cheater server very rapidly...:flyer:
     
  3. Vlamik

    Vlamik Well-Known Member

    Joined:
    Feb 28, 2002
    Messages:
    797
    Location:
    Democratic Republic of Zangrovia
    You filthy cheater! :D

    P.S.: Where is Osama? :cool:
     
  4. Uncles

    Uncles Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2005
    Messages:
    3,787
    Location:
    Post-American USA
    Вали отсуда :)
     
  5. Osama

    Osama Member

    Joined:
    Sep 13, 2005
    Messages:
    7
    Location:
    Bush´s Ass
    ﺶﺦﮱﮫﺝﺐﺿ? ﺹﺖﺈﯓﭠﭖﭽ!!!!!

    Al-Jazeera Translation:
    Who calls me? Die infidel!!!!!
     
    2 people like this.
  6. RolandGarros

    RolandGarros Well-Known Member

    Joined:
    Mar 21, 2003
    Messages:
    2,867
    I've always assumed that somewhere out there is i photo from about 1975 of Bush & OBL sharing a big line of coke like two teens in Norman Rockwell painting sharing a malt at a soda fountain
     
  7. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    a ja to już nie? jestem zawiedziony
     
  8. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    this is not clear cockpit view wich was under invastigation couple years ago
    this one looks like nice kid ms pain job, old clear cockpit does not have all thos top right things (radar, weapon indicator ) , i know cuz i have it in my hands.

    story is old, ad as guy called -ulmo- admit , he get "kit" from developers (as he claim) and show it to impress other players (young ones).

    WBFH its game its not bug cheaters free, get tools to cheat is easy and hard to resist.

    Results gonna be couple bans i supose
    Ulmo and his friends will be gone for another year or two, till another victim of his lobbing will came to discover wheel again and disrupt other folks fun.
    I belive developers and admins will take care about this case, with widsom as they allways did

    personly id like to get IP of this guy, name ,used nickname
     
    Last edited: Sep 13, 2005
  9. -mart-

    -mart- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 20, 2000
    Messages:
    16,508
    Location:
    Russia
    If admins dont do anything to ban cheater, maybe it is the way to push them do something
     
  10. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    like close wbfh forever?
     
  11. graatz

    graatz Well-Known Member

    Joined:
    Jan 3, 2005
    Messages:
    916
    Przestan K chromolić. Widziałeś regulamin sq, zakładam że czytaleś forum sq, widać tam co jest czitem a co nie jest. Napierdoliłes, przyjmij konsekwencje na twarz, jak mezczyzna. Albo kłóć się dalej i pokazuj całemu światowi jaki jestes biedny, nielubiany na podwórku, wyśmiewany przez kolegów i wogóle przez wszystkich poniżany.

    I już zabierz te piąstki od oczu i przestań się mazgaić.
     
  12. -mart-

    -mart- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 20, 2000
    Messages:
    16,508
    Location:
    Russia
    dont think so, Aike has still interes to this project, its his hobby and programming playground
     
  13. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA

    yea, it would be horrible for all thos addicted if he close his playground :@drunk:
     
  14. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland

    niezle k niezle....nawet ja nie wiedzialem ze mam tak wspaniale kokpity ;)

    nie rozumiem tylko dlaczego oczerniasz wszystkich polakow i sida oraz beryla skoro to ja podjolem decyzje o wywaleniu cie z sq ????

    trzeba wina obarczyc tylko mnie bo to ja jestem jedynym winnym !!! i tym co cie wywalil z sq za "prawdopodobne" uzywanie czitow !!!! nie stwierdzilem ze uzywasz a ze jest to prawdopodobne, a to jest zdecydowana roznica.

    zreszta po jakiego .... bede sie tlumaczyl komus kto podszywa sie pod kogos innego i usiluje zrobic z wszystkich polakow czarne owce.

    skomentuje to tak : nie znam nikogo z 303 ani z 302 ktory uzywal by czity bo jest to absolutnie zbedne !!! i tak jestesmy jednymi z najlepszych :znaika:

    dodam jeszcze ze latwo to zweryfikowac chociaz by na zlotach na ktorym ty nigdy sie nie pojawiles bo nie masz odwagi wystartowac z lotniska nie majac swoich "kokpitow" :p . Pamietaj tez, zeby osiagnac takie wyniki o jakich marzysz a jakie sa udzialem polakow musisz spedzic na fh zdecydowanie wiecej czasu niz na szukaniu czitow !!! (cwiczenie czyni mistrza) - to informacja dla ciebie k gdybys przypadkiem nie zrozumial !!!!

    dalej uwazam ze k = ulmo.

    pozdrawiam :mafia:
     
  15. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    kurde chwile czlowieka nie ma na arenie i juz po powrocie dowiaduje sie o jakis dymach ehhhhhh w sumie to dokladnie nie wiem o co poszlo ale po postach ktore tu przeczytalem stwierdzam ze zal mi kolesia...

    wiadomo :)

    hmmmm no wlasnie raz widzialem na zlocie ze rax targa jakies ogromne pudlo, pozniej podlacza sie pod nie jakimis kablami...hmmm czyzby jakis dopalacz czyli czit hmmmm co to moglo byc... :D
     
  16. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    Tu chodzi o urazona, zapryszczona dume zsikanego malolata.
    Mnie to pierdoli to co on tu wypisuje. Jest calkowicie anonimowy (tak mu sie przynajmniej zdaje) co tez obraca sie przeciwko niemu.
    Chcialbym, zeby znalazl na tyle odwagi i to wszystko powiedzial mi w twarz.
    Ale szczerze w to watpie. :rolleyes:
    Okazuje sie, ze mialem to nieszczescie, ze to m.in. mnie sie pochwalil o swoich "ulepszaczach". Olewam to sikiem prostym. Nie bede wchodzil w dyskusje z tym matolem. Nie moj poziom.

    Dziwi mnie tylko bierna postawa adminow.
     
  17. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    ehh...odrazu widac vipe zes malolat i nie rozrozniasz respiratora od czitow :mafia: ;)
     
  18. -nahen

    -nahen Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2003
    Messages:
    102
    Location:
    Poland>>Gdańsk
    Zastanwiam się czy przypadkiem ostatnio K nie latal na i16/15 bo przeciez pisal o super automatycznych gunsach, speedzie i jakichs tam innych dodatkach do tych warpgeneratorow.

    Generalnie panie K jestes zdolny wpadles na arene pobyles moze miesiac (pod tym nikiem) i zrobiles niezla zadyme wiesz proponuje ustaw sie w kolejce do wyborow ktore akurat sie dzieja w polityce takich jak ty potrzebuja na 100%. Jak dla mnie proponuje olac sprawe albo sie tytm zajma admini w taki czy inny sposob a jak nawet nie to i tak mam to w dupie.

    Nie wydaje mi sie zeby zamknieto FH czy zbanowano cale dywizjony przeciez ktos kto nad tym trzyma piecze nie moze byc tak malo rozgarniety jak K. Co do hasel w stylu >polish F* cheaters< to mam je w dupie tyz bo wczesniej tez to czytalem i w zasadzie traktuje to jako swoisty folklor tego miejsca.

    Co do super wykrywalnosci czitow przez K i ulmo jak ktos kiedys wspomnial Vojtas latal na transparentnych kokpitach i dosc szybko zostal usuniety z SQ. K podzieli los tych ktorzy traktuja latanie w grupie jako do nieczego nie zobowiazujaca zabawe. Tak nie jet to jest co prawda zabawa ale sa pewne zasady podstawowa jest nie szkodzic spolecznosci z ktora zyjesz czyli ty oszukujesz to przylepiasz late oszusta do calej grupy i dlatego zostales WYPIEPRZONY z SQ. Na poczatku chcialem zarzucic Raxowi ze mogl najpierw pogadac ale po calej aferze przyznaje mu CALKOWITA RACJE CO DO SPOSOBU W JAKI TO ZALATWIL i glupio mi ze pomyslalem przez moment ze zostales skrzywdzony.

    JEDYNE CO UDOWODNILES PRZEZ SWOJE DZIALANIA TO TYLKO TO ZE JESTES CHEATEREM. LATAM JAKIES 2-3 LATA I NAWET NIE WIDZIALEM JAK WYGLADA TRANSPARENTNY KOKPIT A TY WPADASZ I ZE STARZEM 1 MIESIACA MASZ DOSTEP DO KOKPITOW, RADAROW, SUPER AMMO, I AUTOMATYCZNYCH GUNSOW. TO NIEC INNEGO JAK DOWOD NA CZITERSTWO ALE NIE PRZECIW KOMUKOLWIEK TYLKO PRZECIW TOBIE SAMEMU JA NAWET JAKBYM CHCIAL KOMUS UDOWODNIC CZITOWANIE TO SAMO DOJSCIE DO TEGO WSSYSTKIEGO ZAJELOBY MI Z POL ROKU A TY? CHCESZ I MASZ? DZIWNYM ZBIEGIEM OKOLICZNOSCI LEZALA PLYTKA KOLO KLAWIATURY Z TYM WSZYSTKIM?? tY TEGONIE UZYWASZ TYLKO KTOS PODLOZYL?? A TE WSZYSTKIE TEKSTY I "UDOSKONALENIACH" KTORE PISALES NA ARENIE?? TO TEZ PRZYPADEK FACET JESTES SMIESZNY SKORO NIE WIDZISZ JAK SIE POGRAZASZ ?? SZKODA MI CIEBIE Przesadzilem z tym szkoda DOBRZE CI TAK moze cie czegos ta sprawa nauczy jak skonczysz szkole i pojdziesz do roboty to z takim podejsciem wspolczuje.
     
  19. Broz

    Broz Well-Known Member

    Joined:
    May 18, 2002
    Messages:
    8,830
    Location:
    Salamanca (España)
    Kinda radical way to make them react :) Now FH is between the sword and the wall. If they react, it's ok. I hope it's not too late, tho....
     
  20. biles

    biles Well-Known Member

    Joined:
    Jul 10, 2002
    Messages:
    3,898
    Location:
    49deg 11min 35.97sec N, 122deg 51min 57.65min W
    Okay, so The Polacs are among the highest scores: This is because of cockpit.
    What is cheat the Rest Of The Ones Better Than I use?

    All of you are fucking cheaters.
    :dark:
     
Thread Status:
Not open for further replies.