serwer lezy :(

Discussion in 'Warbirds Polish' started by kazan, Sep 13, 2005.

  1. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    Cholera zbieg okolicznosci, ze padl zaraz jak pojawil sie link na forum do tych cholernych kokpitow?

    a taba tez ma jakis blad :(
     
  2. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Pewnie nie. Dostaniemy wszyscy bana i tak to sie skonczy.

    BTW: serio jak sie wkurze to pojde do prokuratury o podzeganie nastrojow miedzynarodowych, i o znieslawienie przez niejakiego -k-. I niech robia co do nich nalezy.
    Sa takie czasy ze media elektroniczne tez podlegaja prawu.
     
    Last edited: Sep 13, 2005
  3. -nahen

    -nahen Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2003
    Messages:
    102
    Location:
    Poland>>Gdańsk
  4. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    nie wiem jak wy...ale mnie to smieszy ze przejmujecie sie takim dupkiem jak k ktory za to ze zostal usuniety z 303 msci sie na wszystkich. I tak wiadomo ze nikt z nas a napewno nie ja nie uzywam czitow bo wtedy nie ma sensu grac.

    pozdrawiam

    btw czy jest mozliwosc sprawdzenia przez adminow kto uzywa czitow a kto nie zeby wreszcie wszyscy uwierzyli ze polacy nie potrzebuja takiego gowna ???
     
  5. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Kiedys mieli. I zrobili wowczas przesiew. A tak na marginesie nie jest trudno siedzac na 6 stwierdzic ze dany con ma kokpit zgodny z prawem - charakterystyczne wyginanie kregoslupa i proby zapuszczania zurawia mowia wszystko.
     
  6. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    dokladnie...ale jak widac nie wszyscy to rozumieja !!!
     
  7. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    poza tym.
    jesli ktos nie ma w nawyku sprawdzania 6, to taki kokpit gowno mu da.
    ja regularnie spadam w Yak'u uwalony od tylu mimo, ze widok na 6 tam jest jaki jest :)

    Mysle, ze jedno z tego calego moze wyjsc na dobre.
    Admini wezma kokpity i napisza cos co bedzie sprawdzac czy ktos cos takiego ma. Teraz maja sie do czego odniesc. Tak mi sie wydaje :rolleyes:

    No chyba, ze juz cos takiego maja i okazuje sie, ze nie dziala :@drunk:
     
  8. -nahen

    -nahen Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2003
    Messages:
    102
    Location:
    Poland>>Gdańsk
    Powinni napisac prog ktory po sprawdzeniu ze koles uzywa czitow powinien wlaczac friendly fire mode na wszystkie maszyny do ktorych strzela ;)
     
  9. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    ciekaw jestem tylko czy ktos sie z adminow przejmie w ogole ta cala sprawa...
     
  10. -nahen

    -nahen Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2003
    Messages:
    102
    Location:
    Poland>>Gdańsk
    Pewnie nie :(
     
  11. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    admin to tez czlowiek i tez nie moze zniesc ze polacy sa stosunkowo lepsi :D
    ogolna postawa ze polacy to cziterzy pozytywnie wplywa na kompleksy narodowe ;)
     
  12. -nahen

    -nahen Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2003
    Messages:
    102
    Location:
    Poland>>Gdańsk
    W zasadzie to masz racje jak patrze na naszych politykow to faktycznie sa cziterami na maxa skoor potrafia jeszcze cos ukrasc, spieprzyc w tym okradzionymi i popieprzonym kraju :( To faktycznie moze leczyc kompleksy innych nacji :(
     
  13. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    heh... a myslalem juz ze po tylu latach ten smiec ulmo udezyl sie pare razy w glowe i pozmienialo mu sie po kokpitem... errr pod sklepieniem chcialem powiedziec.

    Czas tak zaiwania, ze zostalo sie na czynnym lotaniu tylko pare osob ktore pamieta tego goscia z czasow 1WBFH.

    Gosc -K- to smiec ulmo.
    Ten sam identyczny ton, te same krzyki, ta sama bezdenna glupota.

    Bylem na 1 WBFH adminem w czasie, kiedy ten smiec staral sie zrobic wszystko co w jego (slabej nietety) mocy, zeby dokumetnie sklocic towarzystwo.

    Nie udalo mu sie ... i mam nadzieje ze i teraz mu sie nie uda.

    Na takie "okazy" jak ten smiec jest tylko jedna rada - ZERO ODPOWIEDZI.
    Brak JAKIEJKOLWIEK reakcji. To przypadek psychiczny. Czlowiek, ktorego idea fix to : Im wiecej namieszam tym mocniej i szybciej sie zonanizuje czytajac odpowiedzi.

    Dajcie spokoj temu idiocie. Na takie przypadki najlepszy jest czas... znudzi mu sie to pojdzie na counter strika abo dooma i tam bedzie mieszac - jak to bylo juz drzewiej.

    Pedzel - szkoda czasu na pisanie jak bylo na 1 WBFH.
    To co smiec pisal nie mialo miejsca - i tyle. Kropka.
    Kto byl tam - ten wie.
    Kto nie byl - ma do wyboru - wierzyc smieciowi lub nam.
    Nic wiecej nie mozna zrobic.

    Tak jak kompletna nieprawda jest ze Ulmo latal na AH w polskim dyonie pod swoja ksywa. Tak sie sklada ze lotam tam juz od 4 lat... i jak narazie nie widzialem go w ani jednym skladzie polskim.

    smiac mi sie chce.... rozbawilo mnie to stokrotnie....

    Radze wziac spokojny wdech, wydech... a wszystko wroci do normy.
    Im mniej dyskusji z tym smieciem - tym szybciej odleci do innej gry online, szukajac swoich podniet.

    papa smieciu
    dla mnie temat is the end

    pozdro
    Lolo

    BTW
    Dla osob ktore nie znaja wersji WB 2.70 daje nastepujaca informacje - Hurri IIc mial tam skopany dokumentnie kokpit na 666 viev.
    To byl cheat!!!!!!!! hehehehe
     
    1 person likes this.
  14. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    juz wszystko sie rozeszlo po kosciach, a na k wszyscy jada na serwerze przy kazdej okazji ;)
     
  15. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    i juz nie jestem "best polish pilot" :(
     
  16. bizerk

    bizerk Well-Known Member

    Joined:
    Jul 14, 2001
    Messages:
    2,394
    jak sie masz, Hello guys as you know I am not very good at speaking or reading Polish and I wanted to read about this topic especially since it has surfaced once again. (was a very long time ago the clear cockpit cheat was exposed) I use a translation website, but even still is very hard to understand. This quote above by nahen, does he suggest that if someone uses the known cheat that they should receive hits from their own guns as soon as they start to shoot? If so I believe it would stop any who dare to use this cheat. So I agree totally. dziekuje for any help. <S>

    bullet
     
    1 person likes this.
  17. graatz

    graatz Well-Known Member

    Joined:
    Jan 3, 2005
    Messages:
    916
    That is exactly what Nahen suggested :)