Gratuluje 303SQ obsady

Discussion in 'Warbirds Polish' started by pedzel, Nov 6, 2005.

  1. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Zostalem na ogolnym kanale zwyzywany od pajacow, cweli, zlodziei i leszczy.
    W zalaczeniu log i track. Oczywiscie skrocic o .txt.
     
  2. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    BTW do Steryda - ja jestem w srodowisku WB od pierwszego dnia pierwszego serwera w Polsce.
    Tam byly zasady naprawde rycerskie. Do dzisiaj nie strzelam do ladujacych, palacych sie, do dymiacych na czarno. To, jak mnie nazwales to po prostu niszczy wszystko, czego przestrzegalem przez wiele lat. Jestem Pajac, Leszcz? Nie wiedziales co to WB a ja juz latalem. Cwel? Nikt mnie nigdy w dupe nie pieprzyl. Zlodziej?? Jak ktos laduje to zawsze zostawiam, jak czarny dym, to nie dotykam. Powinienem pare K i CH na Ciebie pewnie napisac, ale patrz ze jakos nie pisze.

    Co lepsze potem kazales mi Ciebie przepraszac.
     
    Last edited: Nov 6, 2005
  3. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    wg mnie to co pisał ster było bezpodstawne i powinien przeprosić...

    ale Title posta jest okej?
     
  4. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Wyzwiska steryda tak mnie zdenerwowaly, ze zadam dowodztwu 303 kolejne pytanie: dlaczego wasze forum jest niedostepne???? Dlaczego nasze jest dostepne? Bo glupich pomyslow nie mamy. Tajne jakies akcje macie?? 303 to zamkniety tajny krag?? Chyba, ze latajacy w 303 takie glupoty gadaja, ze wstyd to pokazac innym.
     
  5. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Title posta jest OK. Ja nie za takie idiotyzmy z 302 wywalalem.
     
  6. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    Forum 303go na WBC jest zamknięte dla innych, tak samo jest z forum 302 na WBC, a dlaczego tak jest? Ja nie wiem, ale napewno powód pochodzi sprzed moich czasów na WB.
    Kiedyś latało się po różnych stronach i zapewne miało to zabezpieczyć pewien obszar WBC przed pilotami z nie 303go.

    A nawiązując do głupot...
    Mimo za na FreeHost Forum działke 302 macie nie ogrodzoną wypowiedzi L*** i R*** są dość zjebane, wiec nie wiem czy to wada czy zaleta ze wasze forum jest otwarte.
     
  7. Koziol

    Koziol Active Member

    Joined:
    Nov 27, 2002
    Messages:
    41
    Location:
    Poland
    hmmm
     
  8. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Chodzi o to, czemu 303 ma zamkniete forum?? 302 kazdy zna i jakos nam nie szkodzi.
     
  9. Koziol

    Koziol Active Member

    Joined:
    Nov 27, 2002
    Messages:
    41
    Location:
    Poland
    Jest to forum gdzie są sprawy które dotyczą 303 i tylko 303 po kiego grzyba mają czytać inni posty które nie są skierowane do nich ? Jak ktoś chce coś powiedzieć to pisze to na ogólnym.


    Takie jest moje zdanie a steryd hmmm przesadził z wulgaryzmami.


    :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super:
     
  10. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Koziol boisz sie czegos???? Np, tego, ze steryd stwiedzil ,ze cwelem jestem???
     
  11. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    IMO olac forum bo nie o to tu chodzi, jak chca miec zamkniete to niech se maja. Pedzel u nas jest inaczej bo mamy forum na rusku, ze wszystkimi sobie mozna pogadac na forum WBC wiec warto czasem tam zagladac :)

    a co do steryda to no comments, ehhhhhh...

    natomiast zgodze sie z pedzlem ze dowodztwo 303ciego powinno sie blizej przyjrzec coniektorym
     
  12. Koziol

    Koziol Active Member

    Joined:
    Nov 27, 2002
    Messages:
    41
    Location:
    Poland
    Tak jak byłem mały to sie bałem złych duchów, a teraz jak już jestem starszy to sie boje że strika strace :mafia:


    A tak pozatym to co za róznica czy jest otwarte czy nie, my po prostu chcemy mieć swoje prywatne forum dywizjonowe a nie jakiś burak wejdzie i se napisze "Jebane szmaty 303, itp, itd...." to chroni własnie od tego :@popcorn:
     
  13. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    303 ma tez forum na rusku, ale sie ciagle boja tam pisac. A moze ktos to przeczyta??? Lepiej od pajacow, leszczy i cweli mnie wyzwac??? Po co przepraszac??? Ja ciagle czekam na przeproszenie. Jak ciagle czekam na przeproszenie od steryda. Dowodztwo 302 SQ spi????? Kwa nie popuszcze.
     
  14. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Koziol znajdz w naszym forum: "Jebane szmaty 303, itp, itd...."
     
  15. Koziol

    Koziol Active Member

    Joined:
    Nov 27, 2002
    Messages:
    41
    Location:
    Poland
    No Pedzel sorry czy to ja cie wyzywałem ??? czy kiedykolwiek cie wyzwałem ??? coś ci kiedy kolwiek zrobiłem ??? chyba nie to przestań sie na mnie wyżywać. Mamy swoje forum zawsze tam pisaliśmy no chyba że padło tak więc powstało tutaj i tutaj gadaliśmy. A jak wstało nasze spowrotem to do niego wróciliśmy. Gdzie jest powiedziane ze musimy akurat tutaj pisać ???

    A wogóle co za róznica czy piszemy tu czy tam i czy wogóle piszemy ???
     
  16. Koziol

    Koziol Active Member

    Joined:
    Nov 27, 2002
    Messages:
    41
    Location:
    Poland
    Ja cie przepraszam w imieniu mojego kolegi z SQ STERYDA
     
  17. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    Ales sie przywalil do tego forum. Koniecznie szukasz do czego sie przyczepic.
    A dlaczego zamykasz dom na noc?

    Moze nie zyczymy sobie, zeby ktos z poza SQN czytal o naszych wewnetrznych sprawach. To co Ty sobie wyobrazasz, ze tam jest napisane to szczegolnie mnie gowno obchodzi. Moge ci powiedziec ze sie tam pieprzymy.. i co w zwiazku z tym zrobisz? :rolleyes:

    Jesli chodzi o Steryda, to postapil glupio i juz. Jest mi z tego powodu przykro. Ale wieszac psy na calym 303 i wymyslac jakies historie tylko dlatego ze jestes zdenerwowany to juz chyba podchodzi pod nadpobudliwosc. :nono:
     
  18. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Mam nadzieje, ze to nie o mnie ;)
     
    1 person likes this.
  19. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Zgadza sie. Co innego mialem na mysli, a co innego napisalem.
    W zwiazku z powyzszym przepraszam Was.
     
  20. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland

    ave pedzlu !

    Przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje ale rozumiesz...oczy nie te ;) nie widzialem wczesniej tego tematu.

    Poczytalem sobie opinie wielu i temat wstepnie z kopim omowilismy.

    Jestem zdania, ze wulgaryzmy absolutnie nie byly na miejscu. Tak samo jak nie powinno byc powodu do opisu takiej sytuacji !

    Jednoczesnie, dziwie sie ze ty jako jeden z nielicznych, ktorzy lataja "od zarania dziejow" ;) wdajesz sie w walke gdy ktos jakos sobie radzi. (ja w takich sytuacjach staram sie zapytac czy moge sie wtracic) ale nie o tym ten temat...

    Powiem tylko, ze przykro jest czytac o takich zajsciach i to akurat pomiedzy dwoma zaprzyjaznionymi SQ, ktore tworza sojusz na wb. Wydaje mi sie ze milo bylo by uslyszec tez pewne slowo z twojej strony - bo to jednak ty wtraciles sie do walki w ostatniej fazie i wywolales poniekad ten konflikt. Oczywsicie nie usprawiedliwia to Steryda !

    W imieniu 303 przepraszam za wulgaryzmy naszego pilota. (reprymenda zostanie udzielona ! )

    Mam nadzieje, ze najrozsadniejszym bedzie podac sobie grabe i przejsc do tematu jak najskuteczniej napierac na wroga a nie prowadzic sadu kolezenskiego. :mafia:

    pozdrawiam.