Wirtualny zlot 302SQ

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by arttii, Nov 19, 2005.

  1. graatz

    graatz Well-Known Member

    Joined:
    Jan 3, 2005
    Messages:
    916
    Załóż nowe konto z czyjegoś kompa (przez www, nie z gry), wróć do domu, zainstaluj grę, odpal, wciśnij "online" i wpisz nowe dane. Włala!
     
  2. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    buahahaha.. powaznie tak idzie?
    a ja wlasnie wykupilem miesiac :)
    No ale jesli to jest metoda to moge miec... zaraz.. niech policze..
    29 x 2tyg = 58 tygodni triala ...... caly rok ..... :cool:
    :cheers:
     
  3. -blue-

    -blue- Well-Known Member

    Joined:
    Mar 26, 2001
    Messages:
    395
    Location:
    i never know anymore %)
    Lolo pisal o tym topicu na naszym forum i odpisalem mu tam (jako ze mam sproe doswiadczenie w odnawianiu triali na AH...) wiec wklejam moje wywody ponizej :)

    nie idzie tak latwo Sid. przynajmniej raz mi nie wyszlo. co wiecej. kiedys zanioslem swiezo sformatowany komputer z AH do ojca do pracy i wpialem sie tam do sieci. po jednym polaczeniu tam AH przestalo dzialac. AH niezaleznie kontroluje rozne rzeczy, w rejestrze systemu, hardware compa (mac karty na przyklad) oraz zwiazane z siecia. mialem ponad 30 triali wiec troche wiem. z mojego doswiadczenia sztuczki dzialaja raz na jakis czas, kiedy HTC czysci baze danych dot tychze zabezpieczen. raz udalo mi sie zalozyc nowy trial w miesiac po pierwszym, a jedyne co zrobilem to czyszczenie rejestru i reinstall ah na innym dysku w innym fiolderze. Mozna jeszcze zmienic klucz instalacji win xp. albo reinstalowac co 2 tyg system (tak tez kiedys robilem, majac 2 systemy, 1 do AH). Generalnie to wszystko raczej czary a system zabezpieczen jest zlozony i czasem sie udaje a czasem nie i nie wiadomo dlaczego :)
     
  4. -blue-

    -blue- Well-Known Member

    Joined:
    Mar 26, 2001
    Messages:
    395
    Location:
    i never know anymore %)
    aha, a jak juz wykupiles miesiac to odezwij sie online. latamy zwykle dla rooks (chociaz ja czesto skacze zeby znalesc szybki furball i latam tam gdzie jest wiecej miesa mniej przyjaciol ;) )
     
  5. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    No wczoraj juz z Lolo latalem i nawet 3xB17 stracilismy. Lolo 2 sztuki oczywiscie.
    Ba! Nawet w Waszym SQN juz jestem :)
     
  6. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    grrr wrrr...
    ale coz..
    zmiany sie powazne w moim zyciu szykuja, moze za jakis czas dolacze do AH..;)
     
  7. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    sid ty zdrajco !!! ;)

    btw jak zmodernizuje mojego kompa to mam zamiar sprobowac tego sima!

    wtedy zamecze was pytaniami na temat tego co i jak :znaika: :p

    wiec modlcie sie zeby to szybko nie nastapilo ! :mafia:
     
  8. -blue-

    -blue- Well-Known Member

    Joined:
    Mar 26, 2001
    Messages:
    395
    Location:
    i never know anymore %)
    jata, ja mam nadzieje ze to nastapi jak najszybciej :)
     
  9. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    eeee zaraz okrzyki ze zdrajcy.... czy inne

    spoko

    Sid juz latal wczesniej troche w AH... ale latanie samemu rozni sie mocno od latania w grupie.

    Przyzwyczajenie sie do nowych warunkow areny troche potrwa i uprzedzam ze moze przyprawic o niemaly bol glowy a nawet zniechecac.

    Lepiej jednak, jak obok jest paru doswiadczonych - ja do dzis zadaje dziesiatki pytan Piterkowi, Ramzeyowi lub Blue - to normalne.

    Wczoraj np mimo trzech lat doswiadczen znalazlem sie pierwszy raz w Me262 na alcie 25k sam na sam z 3 setami bomberow (2 x 3 B-24 + 1 x 3 Ju88). Jak zobaczylem z daleka - pomyslalem - phi - pestka:) - ale jak zaczelem walke okazalo sie ze udalo mi sie tylko rozwalic najslabszy set Ju88 ... zanim sie z tym uporalem - B-24 odlecialy w sina dal....

    Zupelnie nie potrafilem przycelowac z tych 4 x 30mm nie mowiac o zupelnym braku wyczucia odleglosci i szybkosci....

    Sid daje sobie rade calkiem dobrze.

    pozdro
    Lolo