Witam i prosze o pomoc

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by AfgaN, Dec 19, 2005.

  1. AfgaN

    AfgaN Member

    Joined:
    Nov 5, 2004
    Messages:
    19
    Może mnie pamiętacie,moze jeszcze należe do squadu,nie wiem,ale wiem,że pomożecie :)

    Otóż mam nowego kompa i mam problem,z warbirdsem.Nie mogę gry włączyć to jest jak włącze to moge latac,ale gdy tylko sprobuje zmienic maszyne to wychodzi mi z gry....
    Nie wykrywa mi także serwerów fhl :mad:
    Aha moglibyście mi jeszcze napisać co muszę po kolei zainstalować by mieć rozdzielczość 1200 na ileś tam i grafike lepszą.

    Pozdrawiam
    Na koniec :zachot: - nie wiem co to znaczy,ale fajnie wygląda.

    Dobra panowie wykrywa mi serwery fhl'a,ale jak daje http proxy setings i ustawiam tak jak mialem dawniej gdy gralem to przechodzi pomyslnie test,ale gdy daje start pinging to mam timeout,a jak dam na polaczenie default to pinguje mi serwery tyle ze pingi po 500-600,a jak wejde do gry to nawet 2k,dawniej jak ustawialem przez http to normalnie pingi 100-150.

    Nadal gdy wejde do gry i chce wybrac samolot to wywala mnie z gry.
     
    Last edited: Dec 19, 2005
  2. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    musisz we wlasciwosciach ekranu > wyglad > efekty odchaczyc efekty przejscia
    i powinno byc good
    a z laczeniem to sproboj normalnie sie laczyc przez dedykowane ip
    http proxy to ostatecznosc

    zrob w wb ip configuration helper udate ip list
    daj start ping i wejdz normalnie przez najlepiej pongujacy adres

    no i masz pecha bo niedawno spadles z sq za nieobecnosc
    ale jak bedzisz chcial i bedzie miejsce
    no i bedziesz latal
    to przyjmiemy Cie znow :)
     
    Last edited: Dec 19, 2005
  3. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Masz win xp zapewne... A wiec, odpalasz na pulpicie windowsa prawym klawiszem myszy wlasciwosci, zakladka 'wyglad' i nizej 'efekty'. Wylacz wszystko i bedzie ok. Wszystko jest opisane w readme warbirdsow zreszta i z 10 razy na forum fh ;-).

    Co do pinga, nie wiem co masz za lacze, ale u nie ping 100-200, pingtest w grze podwaja ta wartosc, i nie jest miarodajny.

    Kurde, Art, great minds think alike ;-)
     
  4. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    nowy FHL sciagnij
     
  5. reggis

    reggis Well-Known Member

    Joined:
    Apr 7, 2004
    Messages:
    428
    Afgan a dlaczego masz nowego kompa?
    A dlaczego wlasnie ping 500-600?
    A wlasciwie to co cie sklonilo zeby dzisiaj wstac rano?
    ;P:)
     
  6. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    LOL ;)

    Z pingami to ostatnio roznie bywa. O jednej porze nie da sie latac a o innej pingi sa swietne (raz mialem 80 :)).
     
  7. AfgaN

    AfgaN Member

    Joined:
    Nov 5, 2004
    Messages:
    19
    Pingi zawsze na rodzaju połączenia default mialem 500-600 i w grze po kilka tysięcy,dlatego zawsze łączyłem się przez http proxy gdzie wpisywałem adres,który wyswietlało mi na stronkach z your real ip,w port wpisywałem 80 i robiłem testa(zawsze wynik byl pozytywny),a pingi spadały d0 100-150 max 200.

    Jak tylko usune tą niedogodność i kupie joya wracam do gry:D
     
  8. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
  9. AfgaN

    AfgaN Member

    Joined:
    Nov 5, 2004
    Messages:
    19
    Nie no próbuje inne proxy i nie działają jak już test pozytywnie wyjdzie to i tak ping timeout.Dlaczego dawniej jak używałem ciągle tego samego proxy(dawałem numer z your real ip) i port 80(trafiłem jak próbowałem,że ten działał) to wszystko było git,a teraz nie,mimo że ciągle mam takie samo łącze od tej samej firmy.

    THX za fhl'a.
     
  10. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @AfgaN

    Pewnie masz to samo łącze, ale oni mają już więcej klientów- poproś swojego adminka (jeśli jesteś w LAN) lub skonsultuj się z "centralą" (jak masz ISDN/kablówkę), żeby wyjaśnić przyczyny tego.
    Ale wpierw przeskanuj swój komputer ze dwa razy antywirami i "syfowyrzucaczem" jakimś (osobiście polecam Panda Antivir. i do tego poprawkę skanem ADAware) :)
    Możliwe, że masz na systemie jakichś "pasażerów na gapę", których wcale nie potrzebujesz, a którzy (zwłaszcza Adware, czyli durnotki do wyświetlania dziwnych reklam) zajmują Tobie łącze.
     
  11. AfgaN

    AfgaN Member

    Joined:
    Nov 5, 2004
    Messages:
    19
    Jeszcze dzisiaj zrobie skan adwarem bo kilka dni temu avastem skanowałem kompa,ale to raczej wina neta,bo na starym kompie kilka dni zanim kupilem nowego też mi pisało ciągle timeout,a że nie miałem numeru do nikogo z squadu (oprócz laxtsc'a,ale on się nie odzywał na moje apele) to uznałem,że serwery off i że zamkneli fhl'a i dałem sobie siana.
     
  12. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Sorki Afgan ale zadne wiadomosci na GG nie doszly do mnie. A GG to odswietnie odpalam :)
     
  13. AfgaN

    AfgaN Member

    Joined:
    Nov 5, 2004
    Messages:
    19
    Uznałem,że zmieniłeś numer i przestałem po jakimś czasie pisać.

    Kurde dalej nie mogę rozgryść tego łącza,dlaczego przechodzi test pozytywnie,a i tak jest timeout?
     
  14. AfgaN

    AfgaN Member

    Joined:
    Nov 5, 2004
    Messages:
    19
    Problem łącza rozwiązany,a był nim avast i jego ochrona dostępowa.
    Dzięki za pomoc,w ciągu najbliższych 2 tygodni będe miał joya.
    Do zobaczenia w powietrzu.