Podsumowanie za ToD 11.01.06 GOLD

Discussion in '302nd - Komunikaty - read only' started by kazan, Jan 11, 2006.

  1. kryzyf

    kryzyf Well-Known Member

    Joined:
    May 16, 2005
    Messages:
    82
    Location:
    Kedzierzyn-Kozle, Poland
    Coz.. latam ile moge.. i nie sadze by w najblizszym czasie mialo sie to jakos specjalnie zmienic.
    W robocie zapieprz jak cholera + kupa roboty na studiach = cud ze i tak udaje mi sie od czasu do czasu wygospodarowac te kilkanascie minut na pare lot?w. Na to wszystko nak?ada si? connect do dupy - wraz z podwyzszeniem predkosci neostrady jej stabilnosc jako ??cza do WB posz?a w niepami?c :(

    P.S. To wszystko nie zmienia faktu ze dalej chce z wami latac i naprawde robie w tym kierunku tyle ile w mojej mocy ;) Wiec jesli nie ma takiej koniecznosci bardzo bym prosil o pozostawienie mnie w sq

    Pozdrawiam

    edytka: a tak przy okazji to zawirowania ze zmienianiem barw na pocz?tku TOD sprawi?y ?e 2 z 4 zestrzelonych pilot?w nale?a?o do 302.... brawo ku** kryzys.. brawo... :p
     
    Last edited: Jan 11, 2006
  2. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    tu nie bylo o wyrzucaniu kryzyf :)
     
  3. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    aha jesli chodzi o moja frekwencje to podpisuje sie pod Kryzysa. Chociaz ja i tak czesciej latam, a ze nie wylatuje 30 sortie....no coz tak to jest jak sie clear robi...
     
  4. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Jesli masz na mysli mnie, to podkreslona czesc jest w 100% nieprawda, natomiast dalsza czesc zdania i owszem. Byly powody i dobrze o tym wiesz.
    Chcialbym Ci rowniez oswiadczyc, ze to, ze teraz jestes w 302, to byla tylko i wylacznie moja, niekonsultowana z nikim inicjatywa. Ja zaproponowalem Tobie powrot tutaj.
    Pisze to dlatego, ze w wielu ostatnich postach odnosisz sie do mnie w sposob bardzo mi nie pasujacy.
     
  5. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    pedzel trul dupe o wzieciu cie z powrotem juz od dluzszego czasu :)

    panowie moze tak jakos spokojnie zeby bylo cio? nie chcialbym zeby u nas sie kiedys zrobilo tak jak w 303 ;) (ale mi sie od raxa oberwie :D )
     
    Last edited: Jan 11, 2006
  6. reggis

    reggis Well-Known Member

    Joined:
    Apr 7, 2004
    Messages:
    428
    Poczuwam sie do winy nie latania z SQ,w tym wypadku prosze mnie werbowac do wszelakich akcji na MA jak tylko wejde.
     
  7. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Reggis, glowa do gory ;-) latac na sile nie wolno a nikt cie nie wywali, pozatym jest swieza krew, miedzy innymi ja, wiec panszczyzne odwalimy za ciebie; a jak bedziesz to tym lepiej ;-) bo zawsze sie od ciebie czegos mozna nauczyc.
     
  8. reggis

    reggis Well-Known Member

    Joined:
    Apr 7, 2004
    Messages:
    428
    Oj Lesiu to ze mnie nikt nie wywali to ja wiem:) zreszta juz nawet zdazao mi sie odchodzic co i tak sie konczylo powrotem;)-ten sq tak latwo nie puszcza ze swoich szpon;).Ale poprostu faktem jest ze malo latam z sq nie wiem dlaczego tak sie dzieje,bo w sumie luie z wami latac.A apropo nauki to wlasciwie to mam ochote najbardziej robic-uczyc.Narazie 2 lekcje przeprowadzone.Lesio i jupi ze mna latali ale wam to zosatalo jeszcze tak na moje oko z 29 lekcji:) przynajmniej mojej wiedzy.
     
  9. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Ja wiem czemu nie latasz, doskonale znam te klimaty i generalnie za jakis czas zaczniesz latac ze zdwojona sila. Trenuje jak nakazales, i powolutku widze rezultaty, choc musze sie strasznie skupic na jabo bombkami. Roxy wychodza mi calkiem niezle, choc zajelo mi to 3 tygodnie akcji z 302. Taaak generalnie to powolutku sie ucze i rezultaty mizerne, bo mizerne, widac.
     
  10. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    [deleted]
    niewazne :p
     
  11. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    @Pedzel moze sie myle ale ja zrozumialem ze Pietia pije do Lukassa

    nie wazne, ale mam nadzieje ze ten "transfer" nie bedzie sprzyjal niezdrowej atmosferze,
     
  12. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    CC vipe ma racje, nikogo innego nie mialem na mysli :D
    Wrocilem bo squad sie przetasowal - i nie ma juz ludzi z ktorymu nie chcialem latac pod wspolna bandera.
    Posrednio oznacza to ze wystepuje z nbieja jesli kotles kiedykolwiek zrobi return.
     
    Last edited: Jan 12, 2006
  13. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    A co do milestonow : 2 nowe katerogie:

    Kills in whole ToD (fighter) - liczba zestrzelonych samolotow w ToD
    Destroy in whole ToD (fighter) - liczba zniszczonych celow naziemnych w ToD

    Obie wymagaja wielkiej frekwencji zaciecia do gry i skutecznosci. Czyli to co misie lubia najbardziej. No i clira likwiduja calkowicie. To misie lubia jeszcze bardziej niz najbardziej.

    Moje kills - 1003
    Moje destroy - 653

    Jesli nikt nie legitymuje sie lepszym wynikiem z poswieceniem moge pojsc na pierwszy ogien.
     
  14. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    najpierw wylegitymuj sie Ty
     
  15. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    No juz sie wylegitymizowalem przecie
     
  16. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    obawiem sie ze tu Pietas dlugo nie bedzie mail konkurencji ;)
    ale kto wie :)

    apropo atmosfery w 302sq
    jest bardzo dobrze i prosze tego nie zepsuc :)
    widac to po wynikach i frekwencji
    tak trzymac
     
  17. AfgaN

    AfgaN Member

    Joined:
    Nov 5, 2004
    Messages:
    19
    Nadal mi nie idzie,dawniej też nie szło,ale teraz to juz porażka :/
     
  18. jupi

    jupi Active Member

    Joined:
    Aug 17, 2002
    Messages:
    27
    A ja tam sie ciesze. Po 3 latach przerwy wrocilem i moim celem bylo k/d > 1. Jestem coprawda surowy jak ziemniak w glebie, ale to sie moze zmieni niedlugo.

    @reggis - dzieki tej jednej jedynej lekcji zmienilo sie moje nastawienie do EF :D tyle ze teraz cholera latamy red i na razie nie ma dobrych EFow (w p40 mam strasznie malo szczescia). I nie moge doczekac sie kolejnych lekcji :D

    Jako ze zbliza sie sesja (mam egzaminy 23.I-6.II) w tym czasie bede latal mniej, ale potem postaram sie nadrobic zaleglosci :)
     
  19. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Gold czy red tod?
     
  20. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    oba gold conrad