Degradacje - zostawic czy nie

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by --vipe, Jan 21, 2006.

?

Co zrobic?

Poll closed Feb 20, 2006.
  1. Zostawic wszystko tak jak jest i wprowadzic odznaczenia

    9 vote(s)
    60.0%
  2. zmienic degradacje, na tylko ilosc sortie

    0 vote(s)
    0.0%
  3. zmienic degradacje, na tylko ilosc sortie i wprowadzic odznaczenia

    4 vote(s)
    26.7%
  4. do pobecnych zasad degradacji dopisac jeszcze wymog o sortie

    2 vote(s)
    13.3%
  1. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    Pietas zaproponował by, wymagana byla minimalna ilosc sortie w ciagu 3 ToDow. Moze i 3 ToDy to i nawet sporo bo ok 3miesiace, jednak wielu z nas czaem nawet w ciagu 3miesiaecy nie moze wylatac 30sortie z wielu powodow.
    Prawda jest ze obecnie faworyzowani sa troche klirowcy. Wiec moze zmienic troche degradacje i zamiast wymaganych punktow w monstr zrobic by raz na 3 lub 2 toody byla koniecznosc wylatania 30 sortie.

    natomiast wogole zamiast degradacji ja wole wprowadzic nowe odznaczenia ala jabo stars, ale dopiero pozniej by sie wybralo za co konkretnie :)

    ja proponuje wprowadzic odznaczenia i zmienic degradki tylko na ilosc sortie na 3 ToDy
     
  2. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    Mialem na mysli propozycje urozmaicenia, natomiast to nie oznacza ze mi roster spedza sen z powiek. Po byloby ciekawiej i nie byloby takiej stagnacji - tak przypuszczam. W koncu rotacja kadr to proces nieustajacy od poczatku istniena sq, tak mozna byloby to troche ogarnac hmm.

    Po prostu pomysl rzucilem do oceny, thx wipe za ankiete, zapomnialem juz jak to sie robi ( pamiec juz nie ta co za mlodu :p ).
     
  3. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    hm czyli dobrze rozumiem, ze w przypadku zmiany na wymagana ilosc sortie to jak ktos wylata te wymagane i bedzie mial jakis zenujacy monstr rzedu 1563 degradacji nie ma?

    ja bym byl za opcja, zeby wprowadzic wymog o ilosci sortie, wprowadzic odznaczenia, ale zachowac progi monstr

    chociaz z tymi progami to tak do konca sam nie jestem przekonany :)
     
  4. HanD_ZeD

    HanD_ZeD Well-Known Member

    Joined:
    Apr 14, 2002
    Messages:
    272
    ja chyba nie rozumiem o co chodzi z tymi 30sortie na 3 tody
     
  5. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Uwazam ze wymog co do monstra powinien sie ograniczac tylko do jego wartosci ujemnej po to by osoba ktora wylata 30 lotow i ma 2900pkt monstra nie leciala w dol bo w takim wypadku jasnym jest ze bedac F/Lt sie scliruje.
     
  6. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Zostawic na razie jak jest. A to dlatego ze mozna zrobic 50 sorties ciagu 5 minut. Start - /.e, start - /.e, start - /.e, start - .e i stopien uratowany.

    Trzebaby sie jeszcze nad tymi degradacjami roche doglebniej zastanowic...
     
  7. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    daedal ale taki "trick" od razu bedzie widac, poza tym nie sadze aby ktos byl na tyle zdesperowany aby tak pojechac - w koncu to zabawa

    wydaje mi sie ze obecnie czesciej dochodzi do sytuacji ze ktos robi clira zeby nie "wpasc" lub po prostu ogranicza latanie zeby nie ryzykowac
    wiec kombinacje z fly/exit to male piwo imho
     
    Last edited: Jan 21, 2006
  8. jupi

    jupi Active Member

    Joined:
    Aug 17, 2002
    Messages:
    27
    Moze zamist ilosci sortie... wylatany czas + monstr? Nie wiem co to jest ten monstr, ale wylatanego czasu nie odzyskasz tak szybko jak sorties.
     
  9. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    z czasem jest tylko taki mykens ze nikt do konca nie wie jak jest liczony ;)