Absolutnie nie czytac jesli macie zapal do WB

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by daedal, Mar 17, 2006.

  1. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    akurat P38 ma dobre wznoszenie, zadnych kompleksow, przynajmniej jak na moj gust, no chyba ze jest cos o czym nie wiem ;)

    pamietam ze kiedys studiowalem wykresy vmax (kiedy jeszcze dzialaly i byly sensowne), i co tu duzo gadac, p38 dobrze wypada na duzych wysokosciach
    oczywiscie z martwym nurkiem i ceglastym FM to i tak juz lipa, ale, gdyby realia ruska wygladaly inaczej niz na froncie wschodnim, to p38 skoczylby troche w notowaniach..
    podobal mi sie ten samolot jako rewelka do scenarow, gdyby tylko cos troche chociaz latal :/
     
  2. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Raczej zdezaktualizowal choc latajac zarowno 109E jak i F2 nie uwazam by Emil byl zwrotniejszy - F2 jest w tych zawodach klasa dla siebie (nie mylic z F4)

    Oczywiscie. B&Z.
     
  3. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    zgadza sie emil jest zwrotniejszy od f2. I nie wazne ze f2 kiedys krecil jak zeke. Wszystko pozmieniali i te parametry akurat sie zgadzaja w 100% bo testowalem to w walce na MA, latajac P40. Z emilem bylo ciezko, a F2 dawalem jakos rade. Oczywiscie twraz jest nowy FH i juz nie wiem jak to wszystko wyglada.

    Szkoda tylko, ze w pracy nie mam mozliwosci zainstalowania WB, bo nie tylko wszystkie samoloty by mialy juz zbadane parametry, ale pewnie co dziennie bylbym na arenie. A tak......... dupa..........zycie...
     
  4. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    Odp na pytanie o szanse spita9 z zekiem :

    Oczywiscie, spit to zekozerca - warunek trzymac lekka przewage E and zekiem.
     
  5. -blue-

    -blue- Well-Known Member

    Joined:
    Mar 26, 2001
    Messages:
    395
    Location:
    i never know anymore %)
    Hehe, biorac pod uwage jak zaczal sie ten thread, dyskusja udowodnila ze wiele osob ma wcial niemaly zapal do WBFH :)
     
  6. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Latalem ostatnimi czasy troche online w Il-2 i stwierdzilem ze w moim wypadku stopien zaangazowania w gre i satysfakcja z killa jest nieporownywalnie nizsza w Il-2 niz w WB. Dlatego gdy w przyszlosci WB zniknie raczej przejde do AH ktorego filozofia jest blizsza WB niz zaangazuje sie w Il-2. A na razie niech zyje WB :)
     
  7. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    A ja obecnie w nic nie latam - wymadrzam sie jeno i robie zamieszanie w tym jak blue postrzega te nasza scenke :p
     
  8. -blue-

    -blue- Well-Known Member

    Joined:
    Mar 26, 2001
    Messages:
    395
    Location:
    i never know anymore %)
    Ja tez polatalem pare tygodni na hyper lobby i jakos sie nie zarazilem tym simem. Jak bede mial czas to wroce do AH.. Ila mam zainstalowanego ale latam zadko...
     
  9. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    Mnie tez cos po dyni AH chodzi...
     
  10. -stan-

    -stan- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 19, 2003
    Messages:
    517
    Location:
    Poland/Oman(desert)
    Il2 Online nie mozna oceniac po lataniu na ktoryms serwie.Stopien zaangazowania zalezy od fruwajacych,a,jezeli filozofia walki trzech stron pomiedzy soba na dowolnych samolotach,dla przykladu jezeli trzy Spity z trzech roznych armii walczace ze soba sa blizsze WB to powodzenia. :turret:
     
  11. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Czy ktos wie co to za dziwna rzecz w kokpicie Mossie? Wiezyczka? W dodatku nic przez nia nie widac w 2d.

    P.S Udalo mi sie wreszczie zlikwidowac dziadowski mouselook w Il2 FB i wbrew radom ramzeya, mysz rulez - w il2 latwiej jest niz w WB nie wiem czemu :) Jeszcze tylko musze "zorganizowac" PF ;-)
     
  12. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    wiezyczka to pozycja obserwatora - nowy wynalazek
    ogolnie chodzi o to zeby otto raportowal cony
    srednio im to wyszlo bo sie jakies syfy pojawiaja na lewym skrzydle
     
  13. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Aaa to w porzadku, nawet moze byc jak na polsrodki freehostowe ;-) byle tylko nie wchodzic na te pozycje obserwatora samemu. W 2d chyba nie ma syfow na skrzydle o ile pamietam.
     
  14. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    w 2d moze nie byc ;)
     
  15. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Ze zmian ktore dzis wyczailem. Rollrate 190 zmniejszony, lepszy climb. 262 ma lepsze przyspieszenie. Zeke bardziej latwopalne. No i ki84, szybkie jak la7 kreci jak spit9. Masakra. Do tego rakiety musze sie od nowa uczyc, bo zmienili balistyke.
     
  16. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Jesli powyzsze to prawda to bardzo sie ciesze bo w poprzedniej wersji FH Ki-84 byl wolny niczym pociagowy perszeron i nie mial w sobie nic ze slawy poprzednich wersji freehosta.
     
  17. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Czy ja wiem w tym TODzie żadna 190 mnie nie ustrzeliła a ki84 nawet nie miało szansy. Tak, więc przekonamy się dopiero jak będziemy latać GOLD, czyli już w tym TODzie.
     
  18. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    hm krecilem wielokrotnie z ki84 w tym todzie wlasnie na LFach i raczej duzej roznicy niz zwykle nie bylo, no ale jak mowi hrabia - sie przekonamy ;)
     
  19. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    Potwierdzam , ki84 szybkO sie rozpedza , ale zdecydowanie wolniejszy od La7.