Dodatek PE-2

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by andych, Apr 30, 2006.

  1. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Tak, w FB bez AEP tez pewnie mozna grac on-line, jak sobie zahostuje ;-))))

    Poki co pewnie wiekszosc serwerow zostanie na 4.04m ale sadzac po obecnych ruchach Ubi, wersja powiedzmy 4.06 bedzie zawierala istotne zmiany w modelu lotu, uszkodzen i inne wazne poprawki a wtedy nawet jesli to bedzie patch darmowy, trzeba bedzie miec to nieszczesne 4.05 zeby chociazby widziec Pe-2 innych graczy. To jest robienie klienta w balona.
     
    Last edited: May 2, 2006
  2. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Wywalilem calosc na zbity pysk.
     
  3. -stan-

    -stan- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 19, 2003
    Messages:
    517
    Location:
    Poland/Oman(desert)
    lesiu,pedzel...wypowiedzial sie slepy o kolorach:) Jak ruscy kreca ustawieniami WB zmieniajac co rusz co sie da to wszystko ok.Zeby cos oceniac nalezaloby to choc troche poznac.W tym przypadku pofruwac nie tylko na serwach DF ,ale zwlaszcza w wojnach.
     
  4. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Nie powiedzialem ani slowa o rozgrywce online, czy jest zla/dobra, bo nie wytrzymalem patchowania. Wypointowalem za to ze nie ma gdzie latac treningowo. Nie ma takiego 'practice offline'. A chcialbym sie najpierw zapoznac z podstawami.
     
  5. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    wez quick mission albo postaw lokalny server i sprawa z głowy
     
  6. joohny

    joohny Well-Known Member

    Joined:
    Aug 31, 2005
    Messages:
    88
    Ta dyskusja to:

    Wymiana poglądów fundamentalistów WB z fanatykami IŁa.

    Zaliczam się do drugiej grupy i chociaż WB miło i z sentymentem wspominam jako pierwszy symulator sieciowy to do niego już wrócę. :znaika:

    To tak jak z pierwszą panienką fajnie było ale dzisiaj już za stara biedula. I nowe patche jej nawet nie pomogą. ;)
     
    Last edited: May 3, 2006
  7. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
    Nie ma symulatora idealnego i pewnie dłuuuugo nie będzie. WB ma swoje plusy i minusy, a i iłek nie jest bez wad. Ja jestem na etapie wczuwania się w iłka i podoba mi sie DM jest niezły i FM też jest niezły : operowanie silnikiem, uszkodzona hydraulika, ręczne wypuszczanie podwozia, możliwośc zajechania silnika to są smaczki. Iłek tez ma wady podobnie jak WB i albo można z nimi latać, albo próbowac developkom co poniektóre rzeczy wytknąć. Jak w WB.

    No a WB jest lata świetlne wstecz, laserowe strzały z d10, FM i DM itp, itd, ale na takim enginie nawet radzieccy naukowcy-programiści wiele nie zdziałają. WB troszke psują różne incydenty typu gungun czy mart i jego "testy", które z czasem bardzo urastają.

    A co do paczy, nie jestem 100% pewien, ale jak zasysałem je z UBI to coś mi się obiło o oczy, że w którymś momencie, nie było pacza dorzucanego na pacz , tylko kazdy następny zawiera w sobie poprzedni.
     
  8. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    zawsze wolalem WB od Il2 z wielu powodow. Ostatnio jednak odpalilem ila, by sprawdzic jak pojdzie na moim sprzecie. Ogolnie nie jest zle ale chyba dokupie te 256ramu by miec 1giga i by bardziej sie gra cieszyc. Efekt jest zajebisty, tam juz zaczymam czuc ta "prawdziwa walke" WB przy tym to dla mnie arcade gierka.
    JAk czytam ostatnio te pierdoly na internationalu i forum JG13 to mi sie plakac chce i coraz bardziej nie chce mi sie wchodzic na serwy. Dlatego postanowilem dla odskoczni troche w ila sobie tez popykac, jednak DF mimo iz rownie zajebisty to srednio mnie przyciaga. Do zabawy mam WB ktore wlaczy mi sie w 2 sec i na pewno nie bedzie haczyc. W ilku chetnie sobie polatam natomiast w roznych wojnach z nowo powstalym naszym SQ ( zarowno tym JG jak i PFT) i rzeczywiscie tam zabawa jest 10razy lepsza.
     
  9. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @Vipe

    Mam nadzieję, że grafę dokupiłeś też.
    Pamiętam ten screenshot, na którym 109 Mateusa wyglądała jak ołówek z doczepionymi dwoma kartkami A5 ;)
    A co do frontów- to czy Mateus mógłby mnie w końcu "podpiąć" pod I/JG302 na CAD?
    Podanie już kilka dni leży :D
     
  10. Mateus

    Mateus Well-Known Member

    Joined:
    Feb 16, 2003
    Messages:
    143
    Podpięty od kilku dni :)
     
  11. joohny

    joohny Well-Known Member

    Joined:
    Aug 31, 2005
    Messages:
    88
    Też przez jakiś czas byłem podpięty na CAD do squadu I/JG302, jednak doszedłem do wniosku że latanie na jednym froncie po obu stronach konfliktu do najmądrzejszych nie należy. Jednak chętnie od czasu do czasu polatałbym na faszystowskich samolotach. Właśnie rusza nowa mapa na EiF (nie wiem czy na nowo trzeba będzie się tam rejestrować i co ze statystykami - pewnie będzie clr) - może tam byśmy latali blue, a na CAD red co by w kupie się trzymać póki nas garstka.
    :mafia:

    Ps. ( przypomniałem sobie :) ) ... ech żeby jeszcze Andy chciał hostować fronty - to by była piękna i sprawna arena spotkań z syberianami i innym wrogiem. :turret:
     
  12. -stan-

    -stan- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 19, 2003
    Messages:
    517
    Location:
    Poland/Oman(desert)
    Chetnych do bicia syberianow mysle ze u nas byloby dostatek:) :turret: :flyer: :@drunk:
     
  13. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    @Frog hehe nie no z tym starym GF4 wogole bym sie nawet nie zastanawial czy latac na Ilku. Teraz Radek x700Pro daje jakos rade :)
     
  14. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
  15. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @Ziomek

    Mnie nadal wykręca na myśl o piracie...

    ale cholera nie zapłacę 17Euro za to gówno (tutaj dla lolo informacja-> inwektywa "gówno" pełniąca w powyższym zdaniu funkcję rzeczownika "coś" lub "rzecz" jest jak najbardziej wskazana ze względu na zawartość czegoś [tudzież gówna], które nic poza pe2 i pe3 w światek IŁ2 nie wnosi a kosztuje mnie ponad 3 roboczogodziny [przeliczenie ceny dodatku na moje wynagrodzenie])...

    póki co zostaje na 4.04... a jak będzie wzrastała popularność 4.05 to spiracę jednak...
     
  16. Szymon

    Szymon Well-Known Member

    Joined:
    May 4, 2004
    Messages:
    104
    Location:
    Pilica
  17. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Zaba... nie skacz wyzej niz mozesz...

    pozdro
    Lolo
     
  18. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    spokój!wziac gleboki oddech, przelknac sline i wyluzowac
     
  19. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    Dzieki Szymon
     
  20. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    Czy to jest ta wersja ze szpiegami czy bez?