serwer WB3 na TH?

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by arttii, Jan 8, 2008.

  1. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    przyznam, że do wrednych zazwyczaj się boję wsiadać ;)
     
  2. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    @snejk
    Znasz bajke o "Timie i Tumie" :@prayer: ? . W moim poscie nie ma nazwy programu z ktorego pochodza zdjecia. Dalem je do porownania, zeby Ci co ogladaja mogli miec cokolwiek do porownania..... Jesli piszemy o roznicach - mozna je takze zobaczyc.

    Ty sie nie martw o moje zdrowie - tylko agituj za projektem WOP 1939... dawaj zdjecia tego co nowe, charakteryzuj, bo cos ucichlo o nim.. a ilosc osob tam latajacych... to zmiesci sie chyba w liczbie 10...Chyba ze czegos nie doczytalem na YoYo forum....

    Wierz mi - NIKT Ci nie zabroni agitowac za innym simem niz WB... bo czas najwyzszy zeby zaczac sie rozgladac, co w trawie piszczy.

    pozdro
    Lolo
     
    Last edited: Jan 11, 2008
  3. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Nowoczesne mysliwce, mialem na mysli suszarki.
     
  4. robekk

    robekk Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2004
    Messages:
    289
    Location:
    Kraków/Jaworzno
    chyba odkurzacze :)
     
  5. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Szczególnie na cienkich skrzydłach Hurricane, Spitfire i Typhoona.
     
  6. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    No nie może być.
     
  7. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Co nie moze byc?

    pozdro
    Lolo
     
  8. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Spit i Typhoon twoim zdaniem mialy jakie skrzydla?
     
  9. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Cienutkie jak żyletka?
     
  10. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    a może definicja cienkich skrzydeł?:)

    ja mogę wam powiedzieć jaka jest różnica między kablem a przewodem....:D
     
  11. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    jaka?
    ;)
     
  12. robekk

    robekk Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2004
    Messages:
    289
    Location:
    Kraków/Jaworzno
    to osoba a to rzecz?
     
  13. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Jeszcze jasniej mam to wyjaśnić? Czy znów sobie ze mnie jaja robisz? Słowo "NIKT" ma tutaj kluczowe znaczenie.
     
    Last edited: Jan 12, 2008
  14. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Ci humaniści... ;)

    Ściągnąłem, zainstalowałem, polatałem offline i online. Wrażenia? Jest sympatycznie. Grafika OK. Chmury fakt że z daleka nieco paskudne ale jak się w nie wleci mleko można za oknem zbierać. Grafika morza - ok. Nie umywa się do IL-2 ale za to wymagania sprzętowe również się nie umywają. Grafika lądu IMHO lepsza niż w AH2. Bardzo mi się przy tym wszystkim podobało iż czuć że to nadal WB - skróty, smaczki, konfiguracja - niby po nowemu ale przyzwyczajenia stare zostają. Mógłby tak rusek wyglądać.
     
  15. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Latalem w WB3 na trialu kilka miesiecy temu i gierka niczym mnie nie zachwycila a model lotu uwazalem za wrecz wnerwiajacy - do konca triala nie dolatalem. Wlasciwie w tej chwili nie ma symulatora MMO gdzie warto byloby polatac. Zalamka.
    Lolo slychac cos w temacie AH2 Combat Tour? Chociaz patrzac na przekroj spolecznosci AH i dotychczasowa postawe devow gierki mozna sie spodziewac ze zamiast realizmu bedzie kolejne arcade skierowane do przecietnego amerykanskiego 15-latka.
     
  16. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Lolo ty mnie lepiej więcej nie w**wiaj. Teraz dolączył do Ciebie Stec - dawny Dot. Oboje jestescie w tej chwili dupkami, zeby nam pokazac jacy glupi jestesmy ze na wb2 latamy.
     
    Last edited: Jan 13, 2008
  17. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

    dobra, piszac kolokwialnie, mam z Was "beke"..:D
    nie wiem, co Ci Marcin zaszkodzilo, ale wiecej nie bierz tego swinstwa...

    co, ostry tekst?
    poczytaj swoje wypowiedzi..;)

    naprawde nie wiem, co Cie ugryzlo..

    @Dot, Lolo:
    wybaczcie mu...
    cos musi byc nie tak..

    zylka moze pekla albo cos?
    :/
     
  18. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Dobra....
    po kolei....

    Pedzel... czyta to forum moze 30 osob(po polsku of course). Wszyscy wiedza kto jest kto. Jesli masz watpliwosci co do SWOJEJ tożsamości - to powiem Tobie gdzie sie znajdujesz...

    JESTES PEDZEL - MODERATOR TEGO FORUM - to wszystko.
    I nie wkladaj reki pomiedzy futryne a drzwi... bo sobie cos przyskrzynisz:nono:

    Nie ma w tym watku tresci obrazliwych, politycznych i jawnie sprzecznych z regulaminem forum.

    Drugie danie:
    :rose:
    czekam.....

    Przystawka:
    Dot nigdzie nie dolaczyl... zadal tylko pytania... jesli kogos to interesuje - odpowiem na nie ponizej.
    Stec = Dot = DotOnYearHud - ze przypomne jak ktos nie pamieta - a w przypadku czynnych osob nietaktem jest pisanie o nich w czasie przeszlym.
    :rose:

    Zupa:
    Pokaz mi jedno zdanie ktore cos takiego "pokazuje"...
    Podkreslam - to, ze sa tu informacje o innych zabawach nie dezawuuje w zadnym wypadku WB.
    To mniejwiecej tak jak bys stawial zarzut ze ktos obraza konia... bo pisze o samochodach - a kon to przecierz podstawowy srodek lokomocji i jemu nalezy sie palma pierszenstwa w transporcie ludzi.
    :rose:

    a tak zupelnie serio.. co to "wb2" ?:dunno:

    I NIE SIADAJ DO KOMPA POD WPLYWEM :@drunk:
    grozi to ... odpowiedziami.

    @Dot
    Nic nie slychac... szlag trafia wielu pilotow. Testy sie przeciagaja. Oprogramowanie pisane jest od zera.. i nie wiadomo kiedy sie pojawi. Niby sa screeny, niby gra jest testowana.... ale na forum nic konkretnego od adminow nie ma.

    Nie sadze... jesli czytasz forum AH2, to zauwazyles zapewne ostre dyskusje o FM i wiele glosow za dazeniem do zwiekszenia realizmu. Jak bedzie? zobaczymy.
    Ostatnio kilku pilotow z TT, TR sie pojawilo(wrocilo)... ich zdania tez sa podzielone.
    Glowna granica podzialu jest pomiedzy :
    1. Zwolennikami pelnego realizmu, ze wszystkimi elementami przeszkadzajacymi w walce (obsluga wszystkich mozliwych elementow silnika, platow, podwozia, owiewki,etc)
    2. Zwolennikami uproszczen obslugi platowca na rzecz grywalnosci i walki oraz taktyki.

    Nie umiem przewidziec jak to sie zakonczy.

    A ze komercja ma takze swoje prawa... coz... widac to po WB2006 i to ze cale dyony sie przenosza w INNE miejsca.

    pozdro
    Lolo

    EDIT
    Zauwazylem jeszcze jednego cukierka:
    Conrad... zanim cos napiszesz.. to sprawdz, poogladaj fotki.
    A jak bedziesz na trialu - daj znac - polatamy razem w lasach, pomiedzy drzewami i krzakami :)
     
    Last edited: Jan 13, 2008
  19. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Pedzel, kacik samopomocy w andropauzie jest na innym forum.

    Lolo, tego sie wlasnie obawialem. Swoja droga te wszystkie czynnosci nie stanowia elementu "przeszkadzajacego w walce" tylko integralny element walki :). Trzeba sie po prostu przyzwyczaic ze od czasu do czasu trzeba spojrzec na pare zegarow, a paluchy maja dodatkowe zajecie. Potem to juz sam miod.
     
  20. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Ale ja przelatałem już trial :) I co mogę poradzić iż grafika ziemi w AH jest dla mnie brzydka. Można się przyzwyczaić - ale jest brzydka. Piękna jest w IŁ-2, "podobająca mi się" w WB3 a brzydka w AH.

    PS
    Nie kasuj Pedzel przypadkiem całego topicu a jedynie parę niepotrzebnych postów wystarczy.

    PS2
    A co do AH - polska hobbystyczna strona dywizonu latającego w AH - z FAQ, opisem maszyn i paroma innymi wodotryskami więcej by zrobiła dla poinformowana Polaków że istnieje dobry choć płatny sim niż takie "przemycane" sugestie na forum gdzie po dziesiątkach dyskusji każdy wie co inny na ten temat sądzi. I nie ma to nic wspólnego z reklamowaniem płatnego sima - dolar wszak spada i abonament przestaje być powoli luksusem - a jedynie stworzenie małej otoczki wokół latających tam Polaków.
     
    Last edited: Jan 13, 2008