Prostytuki

Discussion in 'Warbirds Polish' started by kazan, Feb 26, 2008.

  1. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    I stalo sie "Polski" rzad uznal niepodlegosc Kosowa. A prezydent ja uzna choc pozostanie przy swoim zdaniu (nowa wersja: musze ale nie chcem). Zalosne, prawda jest taka Polska juz nie prowadzi wlasnej polityki zagranicznej, ciekawe czy po 90-roku w ogole ja prowadzila...Dyrektywy plyna z Brukseli albo z Waszygtonu. K***wy z rzadu maja jedynie to podpisac. I gowno ich obchodzi co mysli o tym wiekszosc spoleczenstwa. W dodatku zrobili to jako pierwsze panstwo slowianskie, j****ani nadgorliwcy....


    Przepraszam za wulgaryzmy ale mnie nosi....
     
  2. BarT

    BarT Well-Known Member

    Joined:
    Mar 5, 2002
    Messages:
    634
    jestem za kazdym jebanym nowym panstwem jesli chodzi o europe srodkowo-wschodnia i jesli chodzi o pieprzona wiekszosc na owym terenie

    ino czekam az pieprzony slask sie od nas odlaczy, po co on WielkiejPolszy
     
  3. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Przejmujesz się. Tę partę rozgrywają znacznie więksi od nas a Polska może jedynie przyłączyć do określonego obozu. Ani to nie nasi sąsiedzi, ani nie nasza strefa wpływów - to po prostu kocioł bałkański. Wyluzuj :)
     
  4. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    no tak, nie to co przed 90tym :D
     
  5. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    [...]
     
    Last edited: Feb 29, 2008
  6. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    Ktos w tym kotle gotuje, jakos dogadywali sie przez 50-lat. Polska nie musiala sie do nikogo przylaczac. Sam napisales ze nie mamy tam zadnych interesow. A przepraszam stacjonuja tam zdaje sie nasze wojskach w ramach misji KFOR, ale to drobiazg. Przynajmniej na razie nikt do nich nie strzela. Tusk i s-ka mogli wziasc przyklad z Czech i poczekac z ta niepodlegloscia....
     
  7. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Nie będę pisał co myślę o wydarciu Kosowa Serbom i przekazaniu go napływowemu motłochowi! To jest po prostu wstyd dla Europy!

    [​IMG]
     
  8. ra-dek

    ra-dek Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2007
    Messages:
    52
    Location:
    1/2 PL 1/2 NL
    Bo u nas rząd nie płaci a nawet i nie zleca specjalistom od stosunków międzynarodowych wykonania ekspertyz dotyczących wariantów podejmowanych przez rząd decyzji i ich krótko jak i długoterminowych skutków.
    Na uczelniach mamy przecież specjalistów w tej dziedzinie.
    Opinie kilkunastu ekspertów z pewnością mogłyby być pomocne w podejmowaniu decyzji tak u nas jak i przetłumaczone za granicą (Patrz Bruksela) stanowiska rządów europejskich są jakby nie patrzeć szeroko komentowane w szeregach rządzących w całej NASZEJ Europie.

    A populistów do Afganistanu do kamieniołomów.

    Have fun
    ra-dek