MRU pod koniec czerwca

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by swanca, Mar 10, 2008.

  1. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    @Swanca

    gdzie stoi ten stol do pingla?
    mozna sie zalapac na partyjke?

    pozdro
    Lolo
     
  2. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    u mnie w pracy:) w zamku zapraszam:)
     
  3. robekk

    robekk Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2004
    Messages:
    289
    Location:
    Kraków/Jaworzno
    Swanca a wzgledem tych podziemi - jakie obuwie trzeba miec - wystarczą adidasy czy trzeba cholewy? Temperatura pewno w okolicach 8 stopni wiec potrzeba kurtkę lub polar zapewne. A moze z tą temperatura sie mylę może jest więcej? Jak ze światłem - każdy ma mieć pewno latarkę, a może ze względu na batmany nie można, a może lepsza czołówka? Takich parę pytań mi sie nasunęło.
     
  4. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    DZWONIŁEM i na razie ze wstępnych informacji wynika ze trza sie ciepło ubrać no i raczej nie w niedzielne ciuchy :) buty po prostu jakieś wygodne mogą być nawet trampki jeżeli chodzi o latarki to są na miejscu i podobno są one wliczone już w cenę

    te wszystkie informacje za ciągnąłem z MIĘDZYRZECKI OŚRODEK SPORTU I WYPOCZYNKU bo do MRU nie moglem sie dodzwonić jeszcze będę próbował i jeśli będą jakieś sprzeczności to jeszcze coś napisze w tym temacie:)
     
  5. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    ejjjj stol do ping ponga? :D
    oooo nieeeeee ja musze z wami pograc, ale was zmartwie, w to tez jestem (dawno temu bylem :D) dobry :p
     
  6. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    jak tak samo dobry jak w bilard to przeżyjemy:)
     
  7. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    hmm wiedz jest parę sprzeczności a dokładniej prawie nic sie nie zgada:))) buty lepiej jakieś mocniejsze-pełne aldo kalosze:) z tymi kaloszami to pewnie przesada:) no i trzeba zabrać ze sobą latarki

    aha koszt przewodnika na pewno sie obniży ponieważ pani z którą rozmawiałem prosiła byśmy przygarnęli 2 osoby do naszej grupy a co z tym idzie kolejne 2 osoby do zrzuty na przewodnika:)
     
    Last edited: Jun 13, 2008
  8. robekk

    robekk Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2004
    Messages:
    289
    Location:
    Kraków/Jaworzno
    lol - no to pełne buty, polar lub kurtka (przeciwdeszczowa? ;) ) no i latarka (4 godziny to i zapas ogniw) - dodane do listy wyjazdowej ;)
     
  9. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    @ al
    mmmmm... no to szykuj dupsko na kolejne lanie :)

    @ Swanca
    prosze o podanie terminu spotkania pinglowego - moze jakis staly dzien tygodnia i godzine mozna by wyznaczyc. Nie ma to jak regularnosc:)

    A przy pinglu mozna gadac na inne tematy... choc piwa raczej pic nie warto chcac miec wyniki.

    pozdro
    Lolo

    PS
    Koszty? wynajecie sali? stolu?

    EDIT

    @ Robek

    NIE RADZE zabierac miekkiego obowia. MRU ma stala niska temperature - ok 8 st.C., ale dla nog wazna jest wilgotna i miejscami wodna powierzchnia, wraz z licznymi wystajacymi elementami stalowej, zardzewialej konstrukcji. Wez TWARDA podeszwe i wysoki but. Jesli przyjdzie wspinanie sie po sztolniach z polamanymi schodami (a jest ich kilka) to trampki mozesz wywalic na smieci.

    Charakterystyczne dla glownego korytarza jest to, ze na lewym i prawym poboczu co kilkanascie metrow znajduja sie studzienki techniczne, ktore albo sa suche, puste i grozne dla ludzi nieuwaznych (polamanych sam wynosilem) albo sa wypelnione woda... tak jak i cala powierzchnia korytarza... a wtedy ich nie widac. Generalnie nastaw sie ze zmoczysz nogi. Duza czesc MRU jest pod woda. Kladki sa tylko w niektorych miejscach.

    Co do ubioru - MRU ma kilkanascie kilometrow do chodzenia... spalem tam nie raz (prowadzilem badania nad nietoperzami w czasie studiow) i raczej ubieralem sie grubo, gdyz w czasie chodzenia jest cieplo... ale jak usiadziesz to po 20 minutach wychlodzenie daje sie we znaki.

    Ciemnosc jest tam maksymalna.. bez silnej czolowki lepiej sie tam nie pakowac. Zawsze powinna byc latarka zapasowa. A nie zawadzi wziasc kazdemu jednej swieczki. Na postojach szkoda baterii... lepiej postawic swieczke lub dwie i sprawa zalatwiona. Polecam takze wziecie kasku (rowerowego lub inzynierskiego)... nie raz nabijalem sobie guza w nizszych korytarzach.
     
    Last edited: Jun 13, 2008
  10. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    koszty?? no chyba tylko dojazdu:)

    a co do umawiania sie na regularne spotkania to o tym możemy porozmawiać dopiero od października gdyż 19 czerwca idę na zasłużony urlop:D i teoretycznie wracam z niego dopiero po 3 miesiącach:) ale jak będę w poznaniu zawsze możemy sie umówić czasem na parę mecz:)

    aktualnie mam przygotowania do premiery wiedz nie mogę teraz przyprowadzać nikogo z zewnątrz ale od poniedziałku 16stego nie ma już problemy zbierzmy kilka osób może mego brata da sie tez wyciągnąć i jedziemy z koksem:)
     
  11. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    no ja mam nadzieje ze staniecie na wysokosci zadania, bo w bilard mozna grac niezaleznie od roznicy umiejetnosci, ale w pingla zawodnicy musza byc wyrownani zeby byla zabawa :)

    ja juz sobie narobilem smaka na ostra gre :D
     
  12. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    jaaatej :D :@drunk: odgrażacie sie wszyscy jak byście byli co najmniej mistrzami polski:)
    no ja nigdy dobry nie bylem ale mam nadzieje ze łatwo nie przyjdzie wam ze mna wygrać:)
     
  13. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    tak sobie myslalem ze jak juz bedziemy na gokardach to moze przy okazji postrzelamy sobie ze srutu, strzelnica przeciez obok jest???
     
  14. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    a wlasnie: jest juz wyznaczona jakas godzina zbiorki?
    ja bede swiezo po egzaminie i w sumie juz bede musial zakuwac do nastepnego, wiec po gokartach pewnie dlugo z wami nie zabawie ;)
     
  15. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Nie jeczec!
    Fajnie bedzie!

    Odmaszerowac!
     
  16. robekk

    robekk Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2004
    Messages:
    289
    Location:
    Kraków/Jaworzno
    I to w Tobie Lesiu lubię :super: :super: :super:
     
  17. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    to na którą bilard??
     
  18. BarT

    BarT Well-Known Member

    Joined:
    Mar 5, 2002
    Messages:
    634
    a gdzie planujecie nocleg w piatek? bo ja tak sie sklada mam i wolna chate i imprezke robie, wiec jesli chcielibyscie wpasc to zapraszam, a i przenocowac kogos pewnie moge jak sie nic nie zmieni
     
  19. amator

    amator Well-Known Member

    Joined:
    Jul 3, 2005
    Messages:
    656
    Location:
    Wrocław, Poland
    Swanca zalatwil jakis nocleg za fryty w Poznaniu, ale jak imprezka to moze sie wprosimy :), ja tam prowadzic auta nie bede na drugi dzien a i wyspac po drodze do MRU sie moge :)
     
  20. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus