MRU pod koniec czerwca

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by swanca, Mar 10, 2008.

  1. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    hm jako jedyny, ktory byl (przynajmniej w poznaniu), widzial i wrocil zywy moge ci powiedziec ze bylo zajebiscie na gokartach :D
    ping-pong tez fajny, duza sala z dobra, nie slizgajaca sie podloga, fajnie sie gralo ;)
    na bilardzie troche nam turki popsuly nastroj bijac chorwatow, ale nie bylo tragedii, posiedzieli my i pogadali o filmach, kreskowkach, wyscigach i gokartach naturalnie :)

    Wszyscy zalowali ze nie mogles przyjechac :)
    fotki pojawia sie pewnie dopiero jak ekipa wroci z MRU, bo ja nie mialem ze soba aparatu ;)
     
  2. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    nie bede oryginalny jesli powiem, ze gokarty wymiataly :D

    w MRU brylo tez bardzo ciekawie, trasa ponad 4godzinna i klimat byl niezly, choc niektorzy czuja pewien niedosyt ;) Rewelacyjny natomiast byl Swanca ze swoim GPSem, gdziekolwiek jechalismy zawsze bladzilismy :D A rondo w Skwierzynie chyba zmieni nazwe na rondo Swancy :D

    Miejscowka do spania tez bardzo fajna, ognisko, browarek i "setki" sympatycznych zwierzakow ;)

    fotki beda jak chlopaki je pozrzucaja, ja swoje tez wkrotce wrzuce.

    Ogolnie jak dla mnie bardzo udany zlocik :)
     
  3. amator

    amator Well-Known Member

    Joined:
    Jul 3, 2005
    Messages:
    656
    Location:
    Wrocław, Poland
    Jak dla mnie rowniez bardzo udany. Do zobaczenia nastepnym razem. Oczywiscie gokarty tez maja byc wtedy lesiu :)
    I oczywiscie dziekuje organizatorowi :)
     
    Last edited: Jun 22, 2008
  4. amator

    amator Well-Known Member

    Joined:
    Jul 3, 2005
    Messages:
    656
    Location:
    Wrocław, Poland
    Masz na mysli tez ta fretke?:)
     
  5. robekk

    robekk Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2004
    Messages:
    289
    Location:
    Kraków/Jaworzno
    Jestem już w bazie. Nie będę się powtarzał więc napiszę, że wszystko co powyżej napisali moi szanowni przedpisarze to szczera prawda ;). Fotki zamieszczę na picassie a cd prześlę do Andrzeja.
    Swanca odwaliłeś kawał rewelacyjnej roboty WIELKIE DZIĘKI.
     
  6. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    hehe zapomnialem ze byla rowniez jedna "czarna owca" ;)
     
  7. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    oczywiscie ja tez zapomnialem ze swancy sie <S!> nalezy za organizacje, przednia robota :)


    @swanca: mam jeszcze twoje 10zl :p
     
  8. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    ja tak z innej beczki... dziala wam serwer? :)
     
  9. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    no faktycznie server dead
     
  10. andrju

    andrju Well-Known Member

    Joined:
    Jun 29, 2006
    Messages:
    82
    Location:
    Poznań
    <S> dla swancy :D za organizacje tego zlotu ,potwierdzam to co inni mówili co do słowa
    gokarty były hiciorem piątkowego wieczoru niezaprzeczalnie , ale wrażenia jakie mieliśmy po jeździe poprostu bezcenne
    MRU- totalny bajer jak dla mnie :super: aż miło już teraz to wspominam przemoknięte obuwie,przeprawę nad zalanym odcinkiem wspinanie sie po schodach i wiele innych dużo by wymawiać...
    oraz atrakcja wieczoru kiełbaski z ogniska chętnie bym teraz zjadł jeszcze taką kiełbaskę bo nabieram apetytu
    szkoda holms że nie mogłeś przyjechać :(


    ps: pozdro dla wszystkich ziomków
    (coś mnie reka boli w nadgarstku po tej mojej akrobacji hihi:D )
     
  11. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Jak to mówią ziomy na osiedlu, full wypas.
    Dzień pierwszy, czyli ping pong, gdzie wszystkich rozwalił al, po prostu nie było na niego mocnego. Kolejno gokarty, gdzie wszystkich pokonał andrju, oraz gdzie wszyscy wyprzedzali swance (choć raz nie byłem ostatni). Truskaweczką na torcie był bilard, gdzie zmęczeni lotnicy wymieniali się luźnymi gadkami, oraz bilami wyskakującymi ze stołu. Wykończeni poszliśmy na kwatery koło godziny drugiej. Rewelacyjnie zorganizowane spanie w teatrze, normalnie 4/5 gwiazdki.
    Dzień drugi zaczynamy około 6 rano, szybki reload ekwipunku i toaleta i już o 7:05 lądujemy w samochodach. Swanca jeździ bez świateł =) albo na czerwonych światłach =). Jazda do MRU trwa z przygodami do godziny 11. Samo wejście w korytarze zaczynamy pól godziny później i fuul wypaaas trwa do godziny 16. Ludzie, ja mogę mieszkać w tych korytarzach. Czad. Przerwa na gotowaną zapiekankę i zdjęcia, i zasuwamy do gospodarstwa agroturystycznego, mijamy rondo swancy w końcu =), i lądujemy w raju. Dajcie mi 10 megabitów łącza i mogę tam mieszkać na stałe. Rewelacja. Ognisko. Nisko latające szerszenie. Koniki. Kiełbaski i browar. Zapach lasu. Gwiazdy na bezchmurnym niebie. I tylko 35pln za nocleg.
    Zasypiamy błogo późną nocą.
    Dzień ostatni. Właściwie nic się nie działo, zjedliśmy śniadanie i droga powrotna już bez przygód. Po 13 pożegnaliśmy amatora i robka, chwilę później vipe odpadł, natomiast ja z andrju i swancem pojechaliśmy oglądać wyścigi f1. Wszyscy wyraźnie wykończeni rozstaliśmy się koło godziny 18.

    podsumowując, fajnie było.
    wielkie dzięki dla organizatora - swanca się wywiązał perfekcyjnie.
    miło było zobaczyć wasze twarze.
    S!
     
  12. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    Tak słoneczka było fajnie:D
    Bardzo miło było was zobaczyć i usłyszeć w realu:) Generalnie mimo tego ze odpoczywałem po tym zlocie aż do dzisiejszych godzin po południowych:)to ja czuje mały nie dosyt to było za krotko!! a na dodatek większość moich fotek jest poruszona:(

    Ps.qrna marudzę jak lesiu:)
    S! Chłopaki jak starczy mi czasu to może zrobię jakiś krótki reportaż ;)
    jak ktoś ma jakieś filmiki ze zlotu prosił bym o kontakt
     
  13. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Ty marudzisz jak zawsze =)
     
  14. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    lesiu ja poprosze te pliki do Ilka o ktorych mi wspominales pcviper$$interia$pl
     
  15. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
  16. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    eee tam gora z dwie poruszone, reszta oki, jest co wspominac :)
     
  17. amator

    amator Well-Known Member

    Joined:
    Jul 3, 2005
    Messages:
    656
    Location:
    Wrocław, Poland
    Hmm chyba Lesia zdjecia tez tam sa
     
  18. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    tak robił moim aparatem....
     
  19. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Fajnie, że impreza tak wypaliła :) Na fotce z gokartów wyglądacie jak team Kubicy :D:D. Kurcze, lato się rozkręca może uda się powtórzyć? WTG za organizację Swanca!!! (wiem ile to czasem wymaga pracy ;) ).

    Mój mały czuje się lepiej, ale dla odmiany przelazło na mnie i na zmianę się opróżniam raz z tej, raz z tamtej strony. Szlag by to trafił :)
     
  20. robekk

    robekk Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2004
    Messages:
    289
    Location:
    Kraków/Jaworzno
    A oto moje zdjęcia ze zlotu http://picasaweb.google.pl/robekk/PoznaMRUNowyDwR Miłego oglądania

    PS. Jak było ciemno w MRU pokazują dwa zdjęcia zrobione przez Swance mojej skromnej osobie. Stoję i patrzę w studzienkę kanalizacyjną. Jedno jest z lampą błyskową a drugie bez - na tym bez widać tylko zapalona czołówkę i lekko oświetlona studzienkę - zero światła rozproszonego - absolutny mrok
    robekk
     
    Last edited: Jun 24, 2008