Piknik w Krakowie

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by beryl, Jun 29, 2008.

  1. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    wiecie co.... ZAJEBIŚCIE BYŁO! :) fajna organizacja, nawet niezły pokaz. Pełno airsoftowców,ale kurna jak o Holmesa pytałem to żaden nie znał :D Litwin którego nazwiska jak zwykle nie mogę sobie przypomnieć (cziter, ten sam co w Radomiu) takie cuda na Su26M wywijał, że złapalem sie za głowę i rzucałem brzydkimi słowami, no ale jak można inaczej jeśli natychmiast po starcie robi kobrę?:D

    ps. słyszeliście o kolesiach robiących zdjęcia wysoko latających samolotów? wystawiali się wczoraj ze sprzętem swoim, tele-szkopy, że kompleksów można się nabawić :D niestety zdjęć mam niewiele, bo bateria w aparacie mi padla jeszcze zanim się pokazy w locie zaczęły :/
     
  2. andrju

    andrju Well-Known Member

    Joined:
    Jun 29, 2006
    Messages:
    82
    Location:
    Poznań
    No to fajnie :D ja byłem na poprzednim pikniku i było super ale mam zamiar być na następnym :super:
     
  3. robekk

    robekk Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2004
    Messages:
    289
    Location:
    Kraków/Jaworzno
    Ja nie mogłem pojechać - kontuzja z MRU przedłużyła się niestety. Ale dzisiaj pojechał Marcin. Ma robić zdjęcia. Jak przyjedzie to je wystawię.
     
  4. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Ja niestety byłem na weselu i to wiejskim całą gębą. Trwało od piątku do poniedziałku. A najzabawniejsze to, że jeszcze w nienajlepszej kondycji i pić nie bardzo mogłem. Katorga! :):)
     
  5. robekk

    robekk Well-Known Member

    Joined:
    Mar 2, 2004
    Messages:
    289
    Location:
    Kraków/Jaworzno