Rezygnacja

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by Lesiu, Feb 17, 2009.

  1. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Rezygnuję z zabawy w ił 2. Pomimo dobrego ustawienia grafiki, po tygodniu testów różnych ustawień i wyśrubowaniu fantastycznego freetracka - nie widzę sensu prowadzenia nie równej walki z tym symulatorem. Ze sturmowikiem walczyłem od jakiegoś czasu, więc absolutnym laikiem nie jestem, przynajmniej tak mi się wydawało. Niestety, walka z gościem który lata "od 2 dni" i sromotna przegrana w maszynie uchodzącej za ubera... Po momencie do tego usłyszałem w słuchawkach słowa skierowane do sparing partnera - "podłóż mu się". Poczułem się jak by mnie ktoś w pysk zdzielił. Ja wiem że chcieliście dobrze, ale efekt jest dokładnie odwrotny.
    Przegrana za przegraną, zacząłem tracić spokój, jednocześnie zaczynają ze mnie wychodzić wszystkie złe cechy, zaczynam się gniewać, przeklinam i mam chęć komuś przywalić. A przecież to tylko zabawa, nie? No, juz chyba nie.
    Ił skasowany.
     
  2. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    eeeeee no lesiu cos ty :)
     
  3. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    narazie nie wiem co napisac :(
     
  4. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    przeciez artiego potem posprzatales do wody, a on zaczynal z lepszej pozycji :) mam nawet nagrane wiec sie nie wyprzesz :>

    a dzien wczesniej 3 turkow ubiles :>

    a z tym podkladaniem to przeciez zarty byly no co ty :)
     
  5. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    On spokojnie mi odchodzil, ale nie, stwierdzil ze sobie poprobuje nozyce. Zreszta, nie wazne.
     
  6. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    proponuje przesiadke na Lock-Ona...
    DF-a prawie nie ma, wiec lag ma minimalne znaczenie...

    btw..

    latasz [latales???] dla zabawy czy masz [miales???] jakies inne, wyzsze cele??

    btw...
    nie nudzi Wam sie latac o 4 nad ranem??
     
  7. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    nie rozumiem nigdy nie byleś lepszy ani od artiiego ani od ala wiedz dziwi mnie twoja frustracja
    oni na WB wylatali po parę tysięcy godzin więcej od ciebie
    trzeba ćwiczyć i latać by dorównać im umiejętnościami
    ja po tych 2 miesiącach już się przyzwyczaiłem i powoli odzyskuje formę która miałem na WB

    ech... Lesiu ciekła klucha z ciebie....
    tak jak cie lubię to tak samo mię zdenerwowałeś swoją postawą....
     
    Last edited: Feb 17, 2009
  8. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Tu nie chodzi o lepszy czy gorszy, czytaj ze zrozumieniem. Tu chodzi o to że zaczynam czuć rozgoryczenie po 200 razach na spadaku pod rząd. Ja rozumiem przegrać razy 10. 15. Ale wiecznie przegrywać? A ja porażki słabo znoszę, po jakimś czasie chwyta mnie nerw i wszystkie inne złe cechy mojego charakteru wyłażą. A ja zazwyczaj jestem pokojowy bo panuję nad swoim złym ja. I chcę wrócić do tego spokojnego stanu.
     
  9. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    i co ja mam powiedziec??????????????????????????

    spadak??

    200 razy pod rzad???

    chcialbym tak rzadko, naprawde......
     
  10. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    ok rozumiem:) ale nie wiem czy to ci pomoże
    powodzenia:) i do zobaczyska w Krakowie
     
  11. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    jata to weteran jest w 302 od samego początku

    i potwierdzam orłem nie jest:)
     
  12. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    a wystarczylo zrobic jak ja i Ciechom i w odpowiednim momencie isc spac :p

    Lesiu nie od dzisiaj wiadomo ze 1vs1 to co innego niz bicie sie na arenie z grupa ludu.
    Mozesz miec spore umiejetnosci by wygrywac podczas furbali itd, a przy H2H dostajesz wpierdol. Niestety tak jest, i na prawde trzeba duuuuzo latac by H2H byl na poziomie. Wiem to po sobie, gdzie czuje sie teraz jak laik, wogole nie znam samolotow i praktycznie ucze sie wszystkiego od nowa.A wszystko przez to ze przez ostatnie 3 lata praktycznie latalem tyle co nic i nic a nic nie polepszalem swoich umiejetnosci.

    Lesiu zastanow sie, czy jakby te H2H byly na WB to czy czasem tez nie spadlbys tyle razy.

    Zasada jest w KAZDEJ grze ta sama praktyka czyni mistrza. Trzeba bardzo duzo grac na poczatku by pozniej moc sobie zrobic nawet miesieczna przerwe i po powrocie w kilka chwil wrocic do stanu faktycznego.

    Nie powiem to nie jest fajne ciagle przegrywac i rozumiem Cie doskonale Lesiu, ale....


    ale... wkrotce i tak wrocisz do latania :D

    btw. ja tam jestem za tym, by czasem robic sobie jakies zawody H2H bo tylko tak mozna sie czegos nauczyc.
     
  13. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    a na arenie mnie ubil :D
     
  14. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    tak Vipe ma racje tylko dlatego zacząłem lepiej latać H2H ze latałem z moim mistrzem stuk walk powietrznych KOPIM na prawdę koleś jest niesamowity:D na początku kopi był bez karny latał na drzwiach od stodoły a ja najlepszymi samolotami do DF i dostawałem wpierdol a teraz sam mu czasem spuszczę lanie ale niestety w konfiguracji ze mam ciut kę lepszą maszynę :)

    TAK zabawa w H2H jest bardzo owocna
     
  15. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Źle interpretujecie. Przerywam zabawę, bo frustracja u mnie wywołuje kolejne efekty, a więc: złość, nienawiść oraz kilka innych negatywnych emocji. Do tego nerwy, bo nie mogę w odwecie adwersarzowi wybić zębów. To już nie zabawa, to udręka, a ja sadomasochistą nie jestem. Pal sześć moje mizerne umiejętności. Poza tym doskonale wiem że trening czyni mistrza. Ot, uczenie się w tym konkretnym czasie jest zbyt bolesne dla mojej psyche. Może w wakacje polatam.
     
  16. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    dobra dobra, już się nie chwal, że Kopiego lejesz, i tak nikt nie uwierzy :D
     
  17. ciehom

    ciehom Well-Known Member

    Joined:
    Apr 21, 2007
    Messages:
    52
    Lesiu!

    Nie poznaje kolegi, choć IL 2 (a raczej moje problemy z nim, uczucie niemocy itd.) faktycznie doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Moja rada - browarek, drink, papieros (tylko nie mów, że nie palisz! ;), albo podejście w stylu najbardziej wyluzowanego i z zrelaksowanego pilota - Dzika. Domyślam się, że teraz się w tobie bardzo gotuje (pewnie tym postem dorzucam trochę do ognia). Cóż chyba wszyscy tak mamy, ale żeby od razu trzaskać drzwiami!

    pozdro
    Ciehom

    ps. sam też trzaskam drzwiami
     
  18. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    Chcesz przez to napisać, że gdyby siedział obok Ciebie, np. na jakimś zlocie, to być wpierdolił, bo Cie zestrzelił setny raz?

    :@drunk: no ładnie... jeśli faktycznie tak jest, to może i dobrze, że sobie odpuszczasz.
     
  19. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    W końcu dobra interpretacja. Ale zakończmy temat.
     
  20. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    to powoli przestaje być śmieszne:(
    no nic zrobię pożegnalny filmik dla Ciebie:)