skuter :)

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by swanca, Aug 10, 2010.

  1. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
  2. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    @Vipe

    No niestety obecnie to tylko sie orientuje :(

    Rok temu zamienilem moje bordowe trupiaste czarno kopcace BMW (pamietacie je ?:D) oraz moja FZ1 na nowsza bemke.
    No i zbieram na cos zeby sobie kupic bo bakcyl 2 kolek nie umiera nigdy...

    @Swanca - vip ma calkowita racje.. Dodatkowo jak jezdzisz na 2 kolkach - nastaw sie na to aby jezdzic tak, by byc pewnym ze inni uczestnicy ruchu Cie widza. Co do kasku to nie ma co na nim oszczedzac - wszak to cos co chroni nasza dynke ;)
     
  3. amator

    amator Well-Known Member

    Joined:
    Jul 3, 2005
    Messages:
    656
    Location:
    Wrocław, Poland
    Jak nie jak tak :) Miałem przyjemnosc sie nim przemieszczac a nie pamietam, bym czuł jakies spaliny :)
     
  4. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @adamec

    A co kupiłeś? E39 czy od razu E60 (z tego co pamiętam, to miałeś E34 TDS, więc zakładam, że kolejną "piątkę" katujesz :) )?

    Ja nadal E36... miało być E90, ale wydatki się zdarzyły, trzeba było kolejne miejskie autko w trybie pilnym kupić (o tym w osobnym wątku), remont domu zrobić a do tego laptop mi padł (2x, tuż po gwarancji - zamiast naprawiać, kupiłem dwa nowe).
     
  5. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    Generalnie mam kask ale wiem już po tych kilku chodnych dniach ze powinienem kupić sobie zamknięty :)
    Znacie jakieś tanie fajne ubranie na skuterek?:)
     
  6. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    @amator

    Bo moja bemka kopcila na zewnatrz - a dokladnie rzecz ujmujac do tylu :) Swanca i Jata wiedza bo jechali za nami do muzeum :)

    @frog
    Nie zgadles - kupilem e46 - mniejsze, szybsze, sportowsze i 10 lat nowsze ;)
     
  7. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    @swanca - tak naprawde to nie ma chyba ubran stricte na skuter - rozejrzyj sie za jakims motocyklowym z protektorami.

    Co do kasku to statystycznie ponad 60% uderzen glowa w wypadkach motocyklowych to uderzenie zuchwa - wiec jak dla mnie to sens maja tylko kaski integralne - mniej komfortowe ale za to duzo bezpieczniejsze:)
     
  8. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @adamec

    E46? Ja się przymierzałem ostatnio... ostatnie BMW z deską rozdzielczą w stronę kierowcy (podoba mi się też to, że 90% wskaźników i przełączników jest z E36, więc czuję się w nim jak w domu). Tyle, że moje E36 jest z września 1998 (ostatni miesiąc produkcji sedana) więc nawet poliftowa E46 to nie byłby wielki skok jeżeli chodzi o rocznik :)
    Tak więc padło na E90... tylko pracować muszę trochę pilniej, żeby na nią zarobić.

    @reszta
    Sorki za off-topic :)