WB przyjemnie i z niespodziankami

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by Conrad, Oct 18, 2010.

  1. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    Polatałem sobie w weekend nieco i nawet postrzelałem - w porywach było kilkanaście osób na serwie. Było miło. Najpierw spadałem ja potem zaczęli spadać inni.

    Pomieszali trochę w maszynach - zdziwiłem się np. gdy wziąłem na pamięć 109G14, dopadłem P47 i wpakowałem mu krótką serię po której powinien się rozpaść. A on nic - leci. Walę drugą serię - leci dalej. Patrzę w pasek a tam info "20mm" :) Tak jest jak się wsiada i nie patrzy. Beebee skomentował to że co 3x30mm to nie 1x30 co potraktowałem jako żart. Ale nie! Jest wersja 109G14 z 3x30mm na pokładzie :) Szok w trampkach! :)
     
  2. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    Żeby więcej ludzi było, to by się BAAARDZO przyjemnie latało. Jest fajniej niż ostatnio kiedy grałem, nie ma uberjeepów :D
     
  3. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    no nie wiem czy nie ma....:)
    miesiąc temu dostałe z jeepa z d15 sam bym nie wiedział z jakiej odległości dostałem ale koleś chełpił się tym przez radio
     
  4. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Wczoraj żeś oberwał od Zeybeka aż miło (IL2FH)... ale mnie to kufa dziwi... oni latają z jakimiś modami dla tych 109 (kręciłem z nim chwilę... on 109G, ja Spit IXCW i nie dawałem rady)... a crt nie jest =2 na serwerze... gdyby tylko Ruscy mieli trochę czasu na pociągnięcie projektu, to zboczeni na punkcie jednej strony koledzy nie musieliby odwalać większości roboty (przy okazji lekko sobie pomagając, bo przewagę E ja miałem na początku a durny 109g mi ją zjadł w dwóch immelmanach w górę)
     
  5. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    Frogi Niestety to kwestia umiejętności chłopak porostu jest dobry a ty zardzewiałeś
     
  6. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    To, że sam zardzewiałem, to nie jest news... sam jestem tego boleśnie świadom :)
    Ale po co dodawać do uznanych przez społeczność modów (UP2.01) coś zupełnie niszowego, co poprawia osiągi jedynie samolotu jednej ze stron?
    Boję się, że może to podminować popularność, bardzo fajnego w końcu, serwera :(

    A co do umiejętności... trenuję codziennie, może za miesiąc-dwa wrócę do jako-takiej formy. Już całkiem nieźle mi jabo wychodzi (o ile nie latam "na podwójnym gazie", jak wczoraj wieczorem) raz nawet cały f zamknąłem f4u, więc źle nie jest, trzeba tylko SA poprawić i umiejętności DF :)
     
  7. swanca

    swanca Well-Known Member

    Joined:
    Mar 4, 2006
    Messages:
    1,505
    Location:
    POLSKA
    Według moich odczuć 109 jest nadal gorsza od spita tyle ze trzeba wiedzieć którym spitem z jaka 109
    przeważnie wygrywam DF spit & 109 a jak ginę to tylko przez własną głupotę i brak umiejętności strzeleckich
    bardzo często mam kłopoty tego typu ze siedzę 109 na tyłku i nie mogę jej trafić przez kilka minut potem sfrustrowany próbuje podlecieć bliżej i albo w końcu trafiam lub zderzam się z nim a czasem do czego głupio się przyznać gaje się wymanewrować co kończy się często moja śmiercią:)

    Ps.forg kup sobie słuchawki :)
     
    Last edited: Oct 19, 2010
  8. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    idźta z tym Iłem, mało macie tematów o nim jeszcze?;)
     
  9. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Dzisiaj było 30 osób, w tym 8 z 302 na tureckim serwerze... skoro tutaj zdechło, to dlaczego nie tam (zwłaszcza, że tak to wszystko podobne, że nawet bardzo przyzwyczajeń nie trzeba zmieniać)?

    [edit]
    OT- Co prawda niektórzy mogliby zmienić przyzwyczajenia odnośnie walenia w glebę C47/Li ;)
     
    Last edited: Oct 20, 2010