302 na TW?

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by graatz, Apr 21, 2006.

  1. graatz

    graatz Well-Known Member

    Joined:
    Jan 3, 2005
    Messages:
    916
    Przez ostatnich kilka dni wsrod serwerów targetware wyswietlał się 302 SQ server (wczoraj przestał). W środku 1 albo 2 playerów. Czy to jakaś odtutejsza inicjatywa? Próbowałem wejść zobaczyc ale mi łącze powiedziało dobranoc i musiałem iść spać.
     
  2. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    A odpalalem i owszem :)
     
  3. graatz

    graatz Well-Known Member

    Joined:
    Jan 3, 2005
    Messages:
    916
    I jak wrażenia?
     
  4. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    Wrazenia niezmienne, znam to od zarania, ale zagladalem tylko mniej wiecej co pol roku :)
    Serwer stoi juz nonstop od 2 dni, odpalilem Tobruk i tu moje mozliwosci sie skonczyly, jest tam kupe opcji, wszystko w pliku txt i diabli wiedza jak to poustawiac zeby bylo sensownie.
    Z tego zo widze to bylo tam kilka osob i cisza, a symulator nie byl u nas popularny glownie przez slaby konekt do serwerow, takze potestujcie i sprawdzcie jak to dziala. Ja niestety nie mam czasu.
    :fly2:
     
  5. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    Ze wzgledu na znikome zainteresowanie dzis wylaczylem serwer TW.
    Jak by ktos jednak chcial intensywniej potestowac i pomoc w optymalnej konfiguracji to zapraszam, temat nie zamkniety calkowicie.
     
  6. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Jak w koncu znajdzie sie cokolwiek wartosciowego w modzie WOP do TW to sie zglosimy o hostowanie ;)
    Poki co na calym TW bywa do 10 osob na wszystkich modach w sumie i stawianie jeszcze jednego pustego serka chyba nie ma wiekszego sensu
     
  7. lucas

    lucas Member

    Joined:
    May 18, 2006
    Messages:
    5
    Sam wiesz Snake, jak to wolno się posuwa. W P.11 montujemy kokpit 3d (instalacja tlenowa). Ja mam na warsztacie Karasia i Bf-109 B, które mapuję. Mieczysława w sumie już ukończyłem i zacząłem go malować. Karaś to masakra, robota idzie strasznie wolno. Całe szczęście że sprawa terenu już zakończona i pozostało tylko zrobić niemiecki sprzęt naziemny, bo polski już jest. No i z tego co wiem, to Szymon dłubie przy Łosiu.
    No ale jak zaczynaliśmy prace w styczniu to nic nie było oprócz niepomalowanego P.11, który nie miał też animacji. I tak nieźle jak na 5-6 osób co się tym zajmują:D
    Obiecuję puścić jakieś screeny, ale dopiero wtedy, gdy będziemy mieli jakiś samolot gotowy na 100% Na razie nie ma co fuszerki odwalać. Planowana premiera 1.IX, a pakiet do wojny 1919/20 11.XI:) Echh, żeby się tylko udało....

    Pozdrawiam Warbirdsowców!
     
    Last edited: May 18, 2006
  8. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    O! Lucas sie zaplatal na forum WB :)
    Ja bede niedlugo wypadal do Finlandii na kilka miesiecy chyba, wiec bedzie za mnie pewno jakies zastepstwo potrzebne do modelowania tych koslawcow optymistycznie nazywanych kon, czlowiek, itp ;)
     
  9. lucas

    lucas Member

    Joined:
    May 18, 2006
    Messages:
    5
    Ano się zaplątał:) Żeby było "jeszcze lepiej", to ja prawdopodobnie będę mykał do UK, więc nie wiem, jak to chłopaki pociągną. W każdym razie do początku lipca chcę pomalować wszystkie maszyny jakie dostanę. Do robienia reszty i tak się nie przydam, bo to domena Sandera. A w ogóle jest też jeszcze Goose, któy zrobił świetną tablicę do P.11, więc nie będzie tak źle. No i oczekujemy na niemieckie maszyny w innych modach Targetware, abyśmy mogli je zaimportować do WOPa. Ponoć za 1,5 tgodnia update do TT. W końcu będzie Mietek E-7 Trop, Storch i jakieś włoskie "cudo". Ciekawe jak stoi robota z bf-110, Do-17, He-111, Stuką...