AH jak ktos by chcial

Discussion in 'Warbirds Polish' started by piter, Jan 17, 2003.

  1. piter

    piter Member

    Joined:
    Jan 17, 2003
    Messages:
    8
    Location:
    Poland Poznan
    Hi
    Ostatnio konekt do ruska mam kiepski ( miixch to od ciebie ta zaraza przyszla :dark: :D )i niestety nie moge na rusku latac. Main arena na AH specjalnie mnie nie kreci, wiec postanowilem dzisiaj i jutro postawic giere H2H na AH okolo 23:30 . Jakby ktos chcial sobie ze mna polatac to zapraszam, bede czekal okolo 45min jakby sie nikt od razu nie pojawil. Ustawie arene dueling :D ale jesli bede jakies inne zyczenia to nie ma sprywy. Arena bedzie nosila nazwe "tylko dla Polakow" :) .

    pozdrawiam
    piterk
     
  2. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    Piter pamietasz ze jutro CAp pojutrze TOD? prawda? O treningu do scenariusza dzis o 22 nie musze chyba mowic
     
  3. piter

    piter Member

    Joined:
    Jan 17, 2003
    Messages:
    8
    Location:
    Poland Poznan
    :)

    hi

    Na scenarze niestety nie bede. przez wieksza czesc lutego bede poza domem. Cap i ToD ostatnio opuszczalem ale tym razem pojawie sie napewno, przynajmiej na CAPie

    pozdrawiam
    piterk
     
  4. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    piter...i gdzie to twoje H2H?
     
  5. piter

    piter Member

    Joined:
    Jan 17, 2003
    Messages:
    8
    Location:
    Poland Poznan
    sorki

    dzisiaj byl CAP na SE arena wiec nie postawilem. jutro jestem caly dzien w domu wiec napisz kiedy ci pasuje to postawie. najlepiej kolo 17-18 bo wieczorem jest nastepny event a nie wiem dokladnie o ktorej. w tygodniu bede tez wisial o 23

    pozdrawiam
     
  6. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    wal jutro na 17:33:28 :)