Aviator [FILM]

Discussion in 'Warbirds Polish' started by piotrk (TOPGUN), Feb 15, 2005.

  1. piotrk (TOPGUN)

    piotrk (TOPGUN) Active Member

    Joined:
    Jan 29, 2005
    Messages:
    42
    Cześć poszukuje tego filmiku ponoć będzie w PL kinach za jakieś 2-3dni:) jak by ktoś miał jakiegoś linka gdzi można sobie ściągnąć to będę wdzięczny;) oczywiście najlepiej aby był sprawdzony i nie fake...

    pozdr
     
  2. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Na eMule jest (okolo 1500 zrodel). Sam mam ochote sciagnac, jednak dysk zapchany mam i brak nagrywarki, niedlugo mi sie miejsce zwolni to zassam ;) Powinno leciec jak burza przy takiej ilosci zrodel. A czy fake czy nie, hmmm, ciezko powiedziec, najlepiej sciagnac kawalek i sprawdzic.
     
  3. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Na eMule jest (okolo 1500 zrodel). Sam mam ochote sciagnac, jednak dysk zapchany mam i brak nagrywarki, niedlugo mi sie miejsce zwolni to zassam ;) Powinno leciec jak burza przy takiej ilosci zrodel. A czy fake czy nie, hmmm, ciezko powiedziec, najlepiej sciagnac kawalek i sprawdzic.
     
  4. piotrk (TOPGUN)

    piotrk (TOPGUN) Active Member

    Joined:
    Jan 29, 2005
    Messages:
    42
    mula nie używam:( bo mam lowid zawsze i ciagnie max 3-4kb/s:) kiedyś miałem HIGH to spox ale w takim przypadku nie mam jak:( poczukuję raczej jakiegoś linka FTP, albo kogoś kto może jakoś mi to podrzucić najlepiej przez właśnie FTPa...myslałem też o mailu;) w końcu na o2. konta są po 1GB...można wejść przez stronkę i ściągnąć z maila DAPem..który u mnie ma średnio 12-15KB/s czyli około 70sek na 1MB co przy 700MB daje 13godz...więc jeden dzień lub noc.
    Na emulu zawsze jakiś film chciałem to ciągneło z 2-3 tygodnie przy średnio 8-9godz /dzien włączonym...