AWANSE

Discussion in '303rd Polish Fighter Squadron' started by yivan, Jan 25, 2004.

  1. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    A moze pod kaprala wstawic naprzyklad szeregowca i pod niego rekruta?:p
     
  2. -kopi-

    -kopi- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 3, 2002
    Messages:
    370
    Zgadzam sie z propozycja Ziomka poprzednie wymagania rzeczywiscie sa za niskie.
     
  3. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    Ziomek masz racje ze trza podniesc striki, ale na mniej wiecej od plut: 7 12 20 30 40 dla kapitana. win/lose destr/dead imo jest okej to co zaproponowałes tyko ilość lotów powinna pozostać niższa.

    Pozatym upierałbym sie przy kapralu jako stopniem wyznaczającym przyjęcie pilota do SQ - kadet(czy rekrut) to stopnie próbne.

    małe odznaki? czemu nie. niech ktos napisze co za co (bez czegos takiego celnosc bomba 600% used 1 hit 6/np statikow/) zaprojektuje lub narysuje ładnie. ja wepcham to na strone i dane tez wyciągne np ;D za browrek oczywista :D
     
  4. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    Jesli o mnie chodzi to poprosze od razu mnie zdymisjonowac bo ja zadnych streakow robic nie zamierzam!
     
  5. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    A co to za problem? stracasz 2 cony i wracasz do bazy , stracasz 2 cony i wracasz do bazy........i tak do usranej smierci:)
     
  6. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    no i masz!!!!....ledwo kurna widzi hangar ale to qwa wyczytal !!! :rolleyes: ten stary zmechacony pluszak zaskakuje mnie coraz bardziej. I co z taki uczynic ??? trzeba mu chyba lewatywe zapodac :p ;) to przestanie marudzic jak stara zmechacona baba :super:
     
  7. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    dobrze prawi chlop!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D.................a lewatywe wykonac nie kto inny jak!!!...........tamtammtam GWIAZDI :D:D:D:DD::D :mafia: tego nie moze nikt odmowic :cool: