BOB, zaproszenie do testów w niedzielę o 20:30

Discussion in '303rd Polish Fighter Squadron' started by -frog-, Oct 8, 2004.

  1. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    BOB, zaproszenie do testów w niedzielę o 20:30

    Otrzymałem drogą prywatną zaproszenie dla wszystkich Polskich pilotów FH na sesję testową scenara. Testowana będzie współpraca grup samolotów z operation room, skuteczność 7mm w ataku na szkopskie buffy i taktyka grupowa.

    Oto oryginalna wiadomość od RedBulla:
    Quote:
    Hello frog,

    just we arrange with czech pilots (most from the 1st Lions) about test session on this Sunday 18:30GMT (20:30 CEST)

    We would like test and practice team coop between squad and twr admin, TS voice comm and attack against bomber. Would be great if you and your guys would take part too.
    W związku z tym otwieram listę chętnych (i dysponujących minimum godzinką wolnego w wymienionym czasie).
    Aby nie wprowadzać dodatkowego zamieszania, prosiłbym o zgłaszanie się w identycznie brzmiącym topicu na Forum 302giego.
     
  2. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    Re: BOB, zaproszenie do testów w niedzielę o 20:30

    ja bym z wami polatal ale akurat reprezentuje inna "nacje" (wyzsza rase :D) w tym konflikcie :p :D
     
  3. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    Re: BOB, zaproszenie do testów w niedzielę o 20:30

    btw...

    nie wiem co sie tydzien temu dzialo , ale jakos dziwnie mi gunnery dzialala , kurde noramlnie mierzylem do kolesia z d 1.5 z ewentualna poprawka (na duzym speedzie , gwaltowny pull-up) a i tak nie moglem trafic , noramlnie 3 pewne kille (na Main Arena) uciekly mi sprzed nosa.... dziwne