co z pomyslem vojtasa o stworzeniu jednego big sq?

Discussion in 'Warbirds Polish' started by yivan, Jan 10, 2004.

  1. Manius

    Manius Well-Known Member

    Joined:
    Sep 2, 2003
    Messages:
    80
    No włąśnie koniec tod dla której strony mam latać?? Dzięki Adamec za fajerwerki hehe
     
  2. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    Sami sobie zrobiliscie fajerwerki - ja tylko pomoglem :)

    Thx all

    ada
     
  3. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    lol vought ;)

    @snejk: Przykro mi... zawsze mówiłem to co myśle... sorx :cool:
    @pedzel: Przeciez później napisalem wyrażnie i juz bez kontekstow o co mi chodzilo :p a to, ze 303 nie poprze nigdy 302 to tego jeszcze nie slyszalem :rolleyes: Moze jakies przyklady?
     
  4. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    szkoda zes nie byl na f2 pol godziny wczesniej :D a tak powaznie to to byla raczej zabawa niz prawdziwa akcja ;)

    dla scislosci - ju krazylo wokol 4, 3 a pozniej 2 hmackow na f22 okolo 5 minut ;)
     
  5. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    no dobra sry - tego nie moglem widziec bo na jednym silniku wialem do f8 :)
     
  6. tomekf

    tomekf Active Member

    Joined:
    Aug 24, 2003
    Messages:
    27
    Location:
    SZCZECIN
    Zgadzam sie w pelni z vought. Jako przedstawiciel malych squadow zniecheca mnie do tej idei Wasze rozmowy o dowodcach,stopniach, etc. jeszcze moze dojdzie salutowanie? Zobaczcie-mówicie ciagle o Waszych 3 squadach, a przeciez pelno jest Polakow na arenie albo w innych squadach albo niezrzeszonych i przeciez oto chodzi zeby ich tez namowic do tego. Podoba mi sie pomysl,zeby wszyscy Polacy latali po jednej stronie, zeby nie bylo bratobojczej walki i chetnie przystapie do tej koalicji i nawet jestem sklonny dodac cos do nazwy naszego squadu (do tej pory bylem raczej konserwatywny w tej kwestii).
    Spoko moze byc jakis reprezentant narody ktory bedzie gatac z tymi od FH,ale co do dowodcy to mysle ze sam sie bedzie wylaniac sposrod obecnych na ch32. Jezeli przyjdzie czlowiek pokroju "mixer" to mysle ze kazdy logicznie rozumujacy bedzie sie go sluchac niezaleznie od stopnia etc. Bo ja osobiscie nie bede sie sluchac kogos kto sobie wyrobil range latajac tylko i wylacznie light vulchujac lotniska a jak sie robi goraco to ucieka bojac sie o swoj streak-za duzo zyc stracilem i nerwow zamykajac w pojedynke lotniska
     
  7. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    tez jestem za tym zeby poprostu na ch32 wlazic i latac razem..

    btw tomekf wypowiedzi w stylu: "niebede latal z tym, bo.." lub "nie bede sluchal rozkazow tamtego bo..." napewno nie pomoga w zorganizowaniu sie a co wiecej moga mocno zaszkodzic atmosferze jaka bedzie tu panowac, zalecam wiec powstrzymanie sie od wyglaszania takowych - pisze to do wszystkich, gdyz juz wczesniej zdarzyly sie zdania w tym stylu.

    pozdro
    oby wreszcie cos sie wyjasnilo, jak i czy latamy razem w tym nowym tod

    ada
     
    Last edited: Jan 17, 2004
  8. tomekf

    tomekf Active Member

    Joined:
    Aug 24, 2003
    Messages:
    27
    Location:
    SZCZECIN
    Ok juz nie bede tego robic w tym temacie (podkreslam w tym temacie :p), ale wkurzylo juz mnie to ze fajna idea jest psuta przez nadbudowywanie jakis struktor - gorzej niz w Unii Europejskiej
     
  9. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    to ja zadecyduje za Was - latamy GOLD :D pieprzyć stopnie, wspólne www, ważny jest tylko "ch32" i do zobaczenia/usłyszenia tam! ;)
     
  10. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    takich krokow potrzeba :)
    sek w tym ze czesc osob mowi ze chce wspolpracowac a skontaktowac sie z nimi i dogadac nei mozna
     
  11. tomekf

    tomekf Active Member

    Joined:
    Aug 24, 2003
    Messages:
    27
    Location:
    SZCZECIN
    Brawo beryl ! I o to chodzi zeby byli wszyscy po jednej stronie - ch32 powinien sluzyc do wspolnych akcji Polakow-jak ktos chce sobie pogadac to niech spada na inny kanal. Jezeli ktos chce i mu sie nudzi to moze stworzyc jakas stronke gdzie beda spisane ogolne zasady i po ktorej stronie latamy etc. Ewentualnie mozna jeszcze na koncu w nazwach squadu dodac "magiczne" 3 literki ze zeby bylo widac ze wszyscy sa w koalcji i wspolparuja ze soba w imie jednego i slusznego hasla "All Poles UNITE" dajmy przyklad innym nacja. A kto poprowadzi akcje to wyjdzie w praniu jak to do dej pory sie dzieje = wcale nie narzekam na prowadzacych w sumie dobrze kieruja - gorzej jest poprostu z realizacja rozkazow :p
     
  12. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    taa tylko sqn mi zastrajkował i latają red.... cool
     
  13. Manius

    Manius Well-Known Member

    Joined:
    Sep 2, 2003
    Messages:
    80
    Taa jasne ja z Yivim dzis rano latalismy Gold to 303 kazal strone zmienic. Niech sie dowodcy dogadaja wkoncu bo 302 lata gold
     
  14. -kopi-

    -kopi- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 3, 2002
    Messages:
    370
    Beryl jezeli masz dostemp do forum naszego (mi nie wiem z jakiego powodu stronka rednet nie dziala) przywolaj ich do porzadku w moim imieniu i nakaz latanie dla GOLDS!! Bo jak nie to Rax juz ich do porzadku doprowadzi ;)
     
  15. Manius

    Manius Well-Known Member

    Joined:
    Sep 2, 2003
    Messages:
    80
    Gold to kurde jego mac stricka bym mial juz 20 ale kaszana a ja sie na il4 meczylem
     
  16. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    ave !!!

    wlasnie.... padl serwerek na rednecie i jeszcze to moze troszke potrwac :dunno: ile nie wiem .

    a co za a tym idzie nie mozna powiadomic naszych kumpli z sq na naszym forum !!! wiec czynie to tak jak kopi tutaj - szefy 303 ustalily ze ten tod latamy GOLD !!! :mafia: (co osobiscie bardzo mnie cieszy :mafia: :super: :p ) a jak ktos sie nie zastosuje... to rax,hitler, stalin wkroczy do akcji :turret:

    wiec fruuuuuu na gold side !!!!!!! do zobaczyska na ch 32 !!! btw przepraszam wszystkich za proby mojego latania po pijaku na kanale 32 :@drunk: myslalem ze jestem trzezwy :( ale tylko myslalem :lamer:


    pozdrowionka - rax
     
  17. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    wszystko fajnie ale nie mielismy sie skad dowiedziec, wiec 303 zaczal latac red :D
     
  18. Manius

    Manius Well-Known Member

    Joined:
    Sep 2, 2003
    Messages:
    80
    Nio Ju88 rulez ale mossie nie bedzie straszne...
     
  19. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    Pora skorzystac z awaryjnego forum. na wbfree. of corzzz... jak ktos bedzie online podajcie adres tym co nie wiedza...
     
  20. uechtie

    uechtie Member

    Joined:
    Aug 11, 2003
    Messages:
    14
    Location:
    Poland Sroda Wlkp.
    Witam!

    Krótko i węzłowato:

    1. 1 big sq - pomysł chybiony :nono:
    2. Chetnie polatam z każdym na capienie! :turret:
    3. Jesli chodzi omnie to za nic nie będę latał po 2 tody gold/red bleeeeee...

    4. Fajne forum ;-)


    Pozdrawiam Uechtie


    ps........Proponuje latac razem na wspólnym kanale np"32" ale na zmiane co tod gold/red.
     
    Last edited: Jan 17, 2004