CYBORG 3D GOld POMOCY :(((

Discussion in 'Warbirds Polish' started by avsdna, May 11, 2004.

  1. avsdna

    avsdna Active Member

    Joined:
    Aug 6, 2002
    Messages:
    35
    Location:
    POLAND/BIALYSTOK
    pomocy Kupiłem saiteka cyborga 3d golda zainstalowałem i skalibrowałem wszystko wporządku.Obpaliłem gre wiadomo jaką :super: :super: :super: no i .....Gram :flyer: :flyer: i stwierdzam ze pare funkcji przycisków nie działa :mad: :mad: Patrze w kalibracji wszystko w porządku ok cacy jak ta lala.Znów do gry i znowu to co nie działa ,jest ...............wiadomo dead.Sprawdzenie w kalibracji wszyskyo ok . No normalnie mnie szalag trafia wszystko niby w porządku a w grze NIE.Może ktoś ma jakiś pomysł bo zaczynam tracić cierpliwość której już nie mam.
    Mam :win me ,atlonka 1700 płyte shuttle.
    Dogrzebałem się jedynie że saiteki nie bardzo lubią USB i odsyłają do producentów sprzętu po nowe strerowniki. Pościągałem co się dało (może nie wszystko z tych nerwów :dark: :dark: :mad: ) no i d... za pszeproszeniem.No i kto mi powie że saitek to dobra firma to ..............
    Jedynie na forum po angielsku po polsku nie raczyli utwożyć , znalazłem Ze saiteki goldy nie lubią xp ale ja mam win me i nie powinno być problemu.
    :help: :help: :@prayer: :@prayer:
     
    Last edited: May 11, 2004
  2. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Ja bym w związku z tym także poprosił o poradę w stylu "czy warto kupić" bo używam podobnego procka (odrobinkę tylko szybszy), płyty Gigabyte i Wędozy 2000 Pro- jakie mam szanse na podobne problemy gdy nabędę Saiteka?
     
  3. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    To ja ci powiem ze mam win xp, podlaczonego pod USB i nigdy problemu nie mialem........ :p , saitek to doba firma;). Moze twoj przypadek to jakis ewenement :p
     
  4. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    mnie evo chodzi mniej wiecej bezproblemowo pod xp
     
  5. -kopi-

    -kopi- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 3, 2002
    Messages:
    370
    Sprawdz panel sterowania >> Kontrolery gry >> zawansowane i zaznacz sobi e a preferowane urzadzenie swojego cyborga,powinno pomoc,mialem podobny problem z mmoim logictechiem.
     
  6. avsdna

    avsdna Active Member

    Joined:
    Aug 6, 2002
    Messages:
    35
    Location:
    POLAND/BIALYSTOK
    FROG napewno nie SAITEK CYBORG 3D GOLD , EVO jakoś mi w oczy nie wpadło że ma problemy.

    http://www.saitekforum.com/showthread.php?s=&threadid=5366

    strona o problemie z saitkem goldem tzn chyba wychodzi na to ze TEN typ joya im się bardzo ale to bardzo nieudał .Niewpełni kontabilnny z prockami amd.
     
  7. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    pare słów na ten temat. Też używam tego cyborga ale pod winda 98 i nie mam najmniejszych problemów, ale Igi używa go pod xp i mial problemy z widokami !. Kto był na zlocie 303 w poznaniu to pamieta ze przez pół nocy meczylem sie nawet pod win 98 zeby to gówno ustawić ( hehe nawet Lolo choc juz nie najtrzezwiejszy sie poddał :cheers: )

    proponuję ci :

    odinstaluj. potem przy ponownej instalacji najpierw zaaplikuj mu wtyczke w dupe kompa czyli w usb a potem wkladaj plytke ze sterownikami. u mnie to pomoglo ! :znaika: choc nie gwarantuje ze to cos da !!

    powiedz mi jeszcze czy te objawy to brak niektorych widoków przy uzywaniu hat'a ???

    pozdro. :@drunk:
     
  8. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Saitek to gowno :D
     
  9. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N

    tja a Webster miał z tym problemy na każdym zlocie na każdym windowsie :)
     
  10. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Ech- przynajmniej jeden pilot konstruktywnie podał dobry powód żeby go nie kupić :D

    Więc następne pytanie- "jeśli nie Saitek to co"?
    Tylko nie mów, że MSSP2, bo mi już w zadnią część ciała giczoły włażą po próbach odnalezienia go w wielu małych i dużych sklepach :(
     
  11. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Frog - na ebay.de mozna MS'y dostac bez wiekszych trudnosci. Czesto za sensowne ceny :)
     
  12. avsdna

    avsdna Active Member

    Joined:
    Aug 6, 2002
    Messages:
    35
    Location:
    POLAND/BIALYSTOK
    RAX jesteś jasnowidzem jak na to wpadłeś hehehe.. :cheers:
    mozesz jakoś dokładniej bo mi nic nie wychodzi :mad: moze jak trzepne o sciane po paru :@drunk: :@drunk: :@drunk: to zaskoczy on albo ja ,
    a najgorsze ze z widoku to mi sie poboba joy.
     
    Last edited: May 14, 2004
  13. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    heheheh dzisiaj bede robil instalke wszystkiego odo poczatku ( mam nowego kompa !!! :mafia: ) i wtedy napisze jaka to kolejnosc bo cos czuje ze tez sie z tym troszke pobawie ... :cheers:

    jednak najwazniejsza zasada jak mowia Rosjanie :
    bez wodki nie rozbierjosz !!! :cheers: :znaika: :@drunk: