Czy mnie pamietacie / stare dobre czasy

Discussion in 'Warbirds Polish' started by edeekk, Feb 3, 2004.

  1. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    Eeee no przy mnie "dziecko" jestes pedzel :p :p :p Ja zaczynałem od UGH ;) :D
     
  2. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    A po ludzku UGH?? Sry ale pierwszy symulator online o jakim slyszalem i dzialal to byl wlasnie Fighter Ace - 4 lotniska: Amerykanie, Niemcy, Japonczycy i Brytyjczycy.
     
    Last edited: Feb 5, 2004
  3. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    I prosze, zeby nikt sobie nie pomyslal, ze sie chwale, wywyzszam sie itd. Tak bylo naprawde - a "dziadkow" czesto na wspomnienia bierze :D. Sobie wlasnie uswiadomilem ze to juz 7 lat jak niektorych znam :D. Btw na ostatnim zlocie twarza w twarz sie spotkalem nagle niespodziewanie z Dotem - on o 10 cm wiecej brody - ja o 30 kg starszy... Pol sekundy wystarczylo zebysmy sie rozpoznali :D. I motyla noga rozpoznalismy sie :D
     
    Last edited: Feb 5, 2004
  4. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Boże wojtus ja sie go boje, serio!!! Jak się ino pojawiłem już wlazł mi w pamięć, zawsze pojawia się tam gdzie ja pakuję się w lipe, 4xCony na mnie, a i tak wojtus mnie wymiecie. Normalnie od pewnego czasu w shizze wpadłem. Nikogo się tak nie boję na FH jak właśnie jego.
     
  5. edeekk

    edeekk Member

    Joined:
    Feb 3, 2004
    Messages:
    8
    Location:
    Poland/Rybnik
    o to widze ze sie tu nieźle bawicie aż załuje ze nie latałem przez tak długi okres czasu jak widze jakies stare filmiki w TV to odrazu (jak bracika niema )siadam na kompie i właczam WB jeszcze niemam zainstalowaego Joy`a wiec narazie gram na myszce haha ale milo znow was widziec :D widze tez ze znaczna czesc ludzi "nowych" doszła bardzo sie z tego powodu ciesze myśle ze nie raz sie spotkamy na WB od 16 Lutego mam Ferie 2 tyg to bede wymiatał hie hie narazie ze startem mi cos nie idzie ale za 2 razem juz bylem w pow :turret: :) :flyer: ietrzu :p ze skretnoscia troche gorzej jeszcze ta MYSZKA TO JUZ WIELKI PROBLEM
    POZDRAWIAM ALL I SIE CIESZCZE ze jestescie :p :D
     
    Last edited: Feb 5, 2004
  6. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    edek , pls bez zmiekczania wyrazow ;) fuj!
     
  7. edeekk

    edeekk Member

    Joined:
    Feb 3, 2004
    Messages:
    8
    Location:
    Poland/Rybnik
    sorki ale w wyrazie bardzo wskoczyło mi niechcacy I :p sorx za to :D
    Juz błąd poprawiłem hehe :cheers: :@popcorn:
     
    Last edited: Feb 5, 2004
  8. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    niestety Dot, kultura odeszla razem z serwerem Pika rowniez, i to w WB jak i na forach (np. koledzy proszacy o pomoc, po czym gdy starasz sie pomoc, nie racza nawet podziekowac, sadzac chyba, ze sie to nalezy...itp. itd.)...

    w sumie nie ma sensu nad tym dywagowac...
     
  9. edeekk

    edeekk Member

    Joined:
    Feb 3, 2004
    Messages:
    8
    Location:
    Poland/Rybnik
    Ej jak ja gralem w WBa bylo to dawno to nie bylo czego takiego jak Chiterzy (tak mi sie zdaje bynajmniej) nie ma jakiegos ANTYchitera ??albo mozna by bylo stworzyc jakis programik ANTYchitowy co o tym sadzicie nie za bardzo sie na tym znam w WB podajsie propozycje i rady !! :D :p aha jeszcze jedno po czym poznac ze dany koles czituje
    pozdrawiam
     
  10. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    każdy kto Ciebie zestrzeli jest cziterem :D tak jest sprawiedliwie
     
  11. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Jest kilka teorii, jak poznać "czitera":

    1. Na zarzut: "i co to k... było cziterze jeden" odpowiadają - "ja nie panimaju"
    2. Podobno noszą takie małe, skreczowe kokardki przypięte do mankietów - niczym maklerzy swe szelki.
    3. Mają nicka -drink lub podobne
    4. Uda się im mnie zestrzelić

    A najpewniejszy sposób to uaktywnić sobie nieśmiertelność i niezniszczalność. Jeżeli ktoś Cię wtedy zestrzeli - to już wiesz na pewno, że to bezczelny cziter :znaika:
     
  12. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Czytam te "wiarusów historie" i tak się zastanawiam jak będziemy wspominać czasy na FH, kiedy szron przyprószy skronie, w realu na dobre nas uziemią, a wnuki snuć się będą pod nogami natrętnie żądając kolejnego "Werter's Originals".

    Jeżeli dobrze liczę, to pionierzy FH spod znaku biało-czerwonej szachownicy mają na karku już kilka tysięcy wylatanych godzin i w sumie 7 lat "za sterami". To cholera kawałek czasu (który można było spędzić np. na łonie rodziny lub innym :rolleyes: ).

    Jeżeli tak to szybko leci, to ani się obejrzymy, a pierwsi z nas zaliczą dekadę symulatania! A wtedy nie widzę innego wyjścia, jak tylko zorganizowanie oficjalnego zlotu, na którym w oparach alkoholu młoda i stara wiara wysławiać będzie imię polskiego lotnika :flyer: "A niebo przy tym było niebieskie..." jak śpiewał swego czasu pewien Kazimierz.

    A tak swoją drogą, to jak byście zakwalifikowali to nasze maniactwo: hobby, ciężkie uzależnienie, czy nieodwzajemniona miłość (echh Fritz, żebyś ty jeszcze gotować umiał...).
     
  13. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Holmes
    Moja rodzinka skomentowała to tak:
    "-To choroba powinieneś się leczyć"

    Ale już zaakceptowali moje hobby, po tym jak rzuciłem szklanką o ścianę.
    (Miałem słuchawki na uszach. Lot trwał 40 minut, zabiłem 4 cony w tym 2xb24 przy stricku 24 zdaje się) Stary o 2 w nocy położył mi rękę na ramieniu, akurat tedy lądowałem i rozsmarowałem się na pasie.
     
  14. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    A kto powiedzuial, ze to symulator online pedzel? :D :D :D a nazwa UGH to poprostu UGH... noo dzwiek jaki wydaje z siebie jaskiniowiec pilotujacy takie male prehistoryczne goowienko ;) mozna teraz znalezc na stronkach ze starymi grami
     
  15. Wojtus

    Wojtus Well-Known Member

    Joined:
    May 9, 2001
    Messages:
    60
    Location:
    EPGL
    Dobrze pamiętasz. Chociaż przerwy na rusku miewam długie.
    No i oczywiście przyznaję, że starej braci jest tu trochę więcej, tylko trzeba w ten stół uderzyć :)
     
  16. Wojtus

    Wojtus Well-Known Member

    Joined:
    May 9, 2001
    Messages:
    60
    Location:
    EPGL
    No parę razy tak było, że leciał sobie samotny con a za nim kolejka redów. Moja przewaga była w tym, że obserwowałem całą zabawę z 2km - szybki nurek i odbierałem kolegom zabawkę ;)
    Ale skoro hrabio jest tak źle, to dawaj znać na priv gdzie się włóczysz i czym, będę unikał konfrontacji :D
     
  17. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    wojtus
    Nie walcz!!! Po prostu pojawiasz się i mnie ubijasz J Walczę z 1-3conami a ty łup nadlatujesz i już lecę na szmacie :D
     
  18. Wojtus

    Wojtus Well-Known Member

    Joined:
    May 9, 2001
    Messages:
    60
    Location:
    EPGL
    Chyba rozumiem. Wprawni szermierze w zamierzchłych czasach ćwiczyli z kilkoma przeciwnikami jednocześnie i hrabia sięgnął do tych, par excellance, szlacheckich zwyczajów. :)
    W takim razie przepraszam, zmienię taktykę. Szukaj na kanale 100 pytań typu "109 low S F13 with 3 cons on 6, can I join the party?" :D

    No chyba że to ja taki wspaniały jestem. Ach, dajcie znać komu elektroniczny autograf wystawić ;)
     
  19. edeekk

    edeekk Member

    Joined:
    Feb 3, 2004
    Messages:
    8
    Location:
    Poland/Rybnik
    CZEMU SERVER NIE DZIAŁA :( MACIE JAKIES INNE POSLKIE , FRANCUSKIE , NIEMIECKIE , ANGIELSKIE SERVERY PODAJCIE ip PLIZZZ BO MI SIE NUDZI !!! :p