do pilotow 302nd POLISH SQ -Poznanski-

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by arttii, Apr 4, 2006.

  1. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    czy tego chcemy czy nie swiat il2fb wkracza coraz bardziej w nasze virtulane zycie
    mysle ze chcielibysmy wszyscy wiedzic w jakim stopniu :)

    zrobmy takie male info:

    ja zaczne :)

    Latam na roznych servach il2fb chyba od 1.5 roku ale raczej sporadycznie
    jestem raczej ;)konserwatywnym fanem ruskiego fhhosta wiec inny lotniczy multiplejer musialby byc
    bardzo zblizony atmosfera do ruska by mnie na dluzej odciagnac od niego
    pls o nie rozpisywanie sie na temat wyzszosci jednego nad drugim bo nie oto tutaj chodzi :)

    mam kompa ktory ktory spokojnie pociagnie il2fb choc w 1024x764
    czasmi przyhaczy(tylko 512MB)

    latam pod roznymi wariantami nicka Arttii

    moje umiejetnosci sa raczej cienkie
    umiem juz wystartowac mysliwcem ;) nawet zaliczylem troche zestrzelen :)
    ladowania 2 udane i kilka diczy :)
    start bomberem ponad moje sily ;) horror chyba jednak troche przegieli
    jabo obleci juz chyba zalapalem jak to robic

    nie wykluczam zwiekszenia mojej obecnosci na servie Andycha
    trzymam kciuki by sie rozwijal coraz lepiej(znaczy coraz bardziej przypominal ruska ;) )
    jestem za koegzystencja obu serverow
    i nie mam nic przeciwko za piloci 302sq tam lataja
    mam nadzieje ze nie odbije sie to zbytnio na aktywnosci na rusku 302sq
    licze jednak ze glownie to bedzie jednak arena scenarowa

    pozatym widze ze istnieju juz w swiatku il2fb jakis 302sq przyznam ze to troche komplikuje
    nasza obeconsc jako 302sq na tej arenie


    pls o szczere wypopowiedzi
    obiecuje ze zadne konsekwencje nie beda wyciagane ;)
    a bedzie pewna jasnosc w temacie :)
     
    Last edited: Apr 4, 2006
  2. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    Wlasnie dlatego wczesniej pisalem, ze najlepiej byloby polaczyc sie w jedna grupe.
     
  3. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Latam dość regularnie (raz na dwa dni, godzinkę-dwie) w IL2.
    Jak vojtas rzucił te statsy, to zaskoczony byłem, że a: mam drugą liczbę wszystkich killi na cały serwer w obydwu kategoriach (samoloty/cele naziemne); b: zaliczyło mnie do reds, chociaż wszyscy krzyczą, że ciągle blue latam.

    Sprzęt ciągnie IL2 w 1024x768 bez najmniejszych problemów. Wyżej nie ustawiam, bo musiałbym detale ciąć.

    Co do 302 z HL- jak mi pozwolą czasem blue w wirtualnych wojnach polatać, pod innym nickiem, to nie mam nic przeciwko wstąpieniu w ich szeregi... chociaż wiadome wszystkim zainteresowanym zapewne jest, że nie darzyłem ich z początku sympatią (eufemizm :D ).
     
  4. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    302 powstal od samego poczatku na rusfh i tam tez caly czas dziala przyjmujac nowych pilotow, szkolac ich i wypuszczajac potem w szeroki swiat :) Zastanawialem sie nad pomyslem wielkiego 302SQ dzialajacego i w WB i w IL2FB i szczerze mowiac mam ambiwalentne odczucia. Faktem jest ze WB powoli traci na znaczeniu, choc plotki o jego smierci sa mocno przedwczesne i o ile Putin nie wylaczy adminom serwera kolejne kilka lat minie na swietnej zabawie na arenie ale faktem jest tez iz IL2 kusi pilotow grafika, pozorami realizmu oraz dziesiatkami (moze wiecej) serwerow (choc dla mnie to akurat wada). Szczerze mowiac jednak IL2 mnie nie zachwyca. Moze to konserwatyzm i przyzwyczajenie do WB a moze sytuacja ze mimo wszystko w IL2 bugow jest nie mniej niz w WB (chocby faktyczne ruskie ubery czy otto Pe2 przy ktorych WB otto to slepe kanarki), a moze ze czlowiek zblazowany troche juz jest i ta swietna grafika IL2 juz nie czaruje. Tak czy inaczej kill zdobyty w IL2 nie daje mi nawet cwierci tej przyjemnosci jaka daje kill w WB.

    Pomysl wspolnego, wielkiego SQ302 dzialajacego zarowno w IL-2 jak i WB jest wart rozwazenia lecz widzialbym go na zasadzie "dwuglowego smoka". Czyli jednosc, ale oddzielna. Oba SQ powinny posiadac identyczna nazwe - nie ma bowiem sensu w nazwie rozgraniczac platformy na ktorej dzialaja, a ta jednosc dala by ciaglosc tradycji (juz 6 letniej) 302SQ - ale rozne strony www. Bowiem aby drugi 302SQ (IL2) nabral faktycznie pewnej "rangi" wg mnie powinien posiadac wlasna strone www, powinien miec roster (kwestia czy zabawa w stopnie pozostaje czy tez nie jest rzecza drugorzedna), powinny byc przydatne informacje o grze - nawet jesli dubluja sie tematem z innymi stronami to nie ma zadnego znaczenia. Co wazne - strony dla WB i IL-2 powinny byc oddzielne z linkiem do "drugiej glowy" umieszczonym jednak na poczesnym miejscu. Dlaczego oddzielne? Po prostu - mimo podobienstw roznice w mechanice obu gier sa na tyle duze ze umiejetnosci z jednej z nich nie przekladaja sie na umiejetnosci w drugiej. Moge miec K/D w WB na poziomie 8 ale po przejsciu do IL2 nie przekrocze 1. Podobnie as IL-2 nie dokona szybko cudow w WB. To sa dwa rozne swiaty i powinien je laczyc most a nie piaskowa grobla. Widzialbym rowniez zachowanie wspolnego forum - na starym miejscu wbfree - by ludzie latajacy tylko w jednego sima czuli ze "ci drudzy" tez sa swoi.
     
  5. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    @frog - Heh frog miałem to samo z 303 i 302 na HL, to jakoś tak dziwnie? :rolleyes:
    @Conrad - Mnie też grafa nie kusi, a raczej jej płynność i ilość ludzi, z którymi mogę się pobawić.



    Co do IŁa to jakoś we wrześniu zmieniam sprzęt:
    [ 19 calowa (może panorama) Tak około 6tyś planuje max dać. :super: ]

    Tak, więc przyłącze się do was. Co prawda mógłbym już teraz, ale jak jest dużo samolotów i strzelają to mi trochę tnie, a ja za bardzo nie lubię jak mi tnie :znaika: (trafić nie mogę?) ;)
     
    Last edited: Apr 4, 2006
  6. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    narazie nie zamierzam przerzucac sie na IL'a , z prostej przyczyny - kiepski sprzet ;) Podobnie jak Hrabia na wrzesien planuje zakup nowej maszyny w tych samych granicach cenowych co w/w :) Byc moze wtedy ... na razie zostaje na WB :)
     
  7. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    ja podobnie jak arti bardzo lubie swiatek WB i poki istnieje nie ciagnie mnie nigdzie indziej
    fakt ze sprzet za bardzo nie pozwala pograc w ILa to dodatkowy powod ze nie widac mnie na serwie andycha
     
  8. Lesiu

    Lesiu Well-Known Member

    Joined:
    Nov 30, 2005
    Messages:
    1,242
    Location:
    Gdańsk
    Narazie iła nie tknelem nawet kijem, i choc mam sprzet odpowiedni ciagle sie wstrzymuje. A to dlatego ze patchowanie jednego tytulu przez pol dnia mnie nie kreci. Pozatym lubie te stada maszyn w powietrzu, a nie zwiedzanie pustych plansz. I tu wb sie swietnie sprawdza.
     
  9. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    jesli chodzi o il2 to ja juz raczej sie nie przesiade i pozostanie dla mnie tylko "gra zabawka" w ktora czasem moge sobie pograc, ew. polatac z reszta SQ na serwie Andycha.

    Przyczyny sa dwie: nie mam czasu by sie uczyc latac w kolejnym simie i nie mam takiego sprzet by w rozdzialce 1024 wszystko mi chodzilo idealnie. Mozliwe ze kolejne 256Ramu by wystarczylo, ale i tak czasu nie mam, wiec Good Luck :)
     
  10. joohny

    joohny Well-Known Member

    Joined:
    Aug 31, 2005
    Messages:
    88

    co prawda z tytułu topicu wynika, ze nie do mnie jest on adresowany bo nie fruwałem w 302 na WB, to jestem za tym aby w Iliuszynie 2 połączyć w jednym squadzie siły tych którzy przechodzą z WB tj. tamtejszych 302 i 303 (być może też innych). Jak wiadomo nazwy 302 i 303 są zajęte i próby tworzenia konkurencyjnych squadów o tych wyróżnikach będą powodowały niepotrzebne konflikty. Jak dowodzi historia rotacja polskich pilotów w dywizjonach RAF-u podczas wojny był bardzo duża. Tak więc chyba nie ma problemu z tym aby Wasz 302 został na WB, a w Sturmowiku możemy się połączyć w nową dywizję.
    Nazwa do dyskusji - np. Polish Fighting Team Andy's Cirkus :mafia: (PFT_AC)
     
  11. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    IMHO uzurpowanie sobie praw do 302-sq w il2 to fantastyka. To zupelnie inna gra i inni ludzie. Tutaj, na arenie, 302 to wielki slynny i uznany dywizjon, tam - zupelnie inny swiat i te gorzka pigulke trzeba przelknac. To tak jakbym chcial grac w Battlefield wkurzony ze ktos stamtad mi zabral nazwe teamu S.W.A.T a przeciez gralem 15 lat w counterstrike i tam wszyscy mnie znaja i moj team. Trzeba sobie zdac sprawe ze tutaj 302 jest wielki, a tam, jest niczym. A podpieranie sie tradycja-WB jako argumentem to jakis koszmar.. kogo to tam moze obchodzic? Pewnie 99% symulotnikow z il2fb w zyciu nie slyszala nawet o FH. To samo zreszta z AH. Pokazcie mi inny sim w ktorym na dzwiek slowa 302 miedzynarodowa spolecznosc podnosi wrzask - cziterzy!! :D

    IL2 <- to nie dla mnie, nie zamienie kilku lat ostrej wymiany ognia i szlifowania swoich umiejetnosci na jakas podejrzana mala przekonywujaca gierke z super grafa, wiec mnie ten temat nie dotyczy
    WB moglby zagrozic jakis sim powietrzno morski lub morski (bo ja miente do statkow czujem : "CA ATAGO ON FIRE" , "BB HIYEI HAS BEEN SUNK PICKING UP SURVIVORS" - C64 1992r :D ) , o ile mialby super multiplayer online porownywalny z WB.
     
  12. arttii

    arttii Well-Known Member

    Joined:
    Aug 16, 2002
    Messages:
    2,112
    nie no nie bedziem sie czepiac o nazwe :)
    bo faktycznie il2fb to calkiem inna realnosc ;)
    i puki co lekka odskocznia z ruska
    no i konkurs na nazwe jest chyba jeszcze przedwczesny ;)
     
  13. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Sprawa z nazwą była taka, że zarezerwował ją na FB Mateus ponad dwa lata temu...
    tyle, że poza mną i Mateus-em nikt nie latał (do tego w ostatnich odsłonach wojen wirtualnych był tylko front wschodni, także lataliśmy jako I/JG302 a nie jako 302 najczęściej) no i zebrało się kilku, którym się zamarzył prężny polski sq i sobie zaczęli jakieś pół roku temu latać jako 302 na HL.

    Prawo do pierwszeństwa zdecydowanie ma Mateus i jego 302 na HL... no ale co z tym zrobić, skoro ich (drugiego 302) jest nastu i dzień w dzień ktoś od nich lata, a nawet ja, jako latający dość często nie mam tyle czasu, żeby być codziennie?
     
  14. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    to moze WX302 Fighters ?? ;)

    a tak na serio to dla mnie 302SQ (wirtualny) kojarzy sie wylacznie z FH i najlepiej jakby tak pozostalo.
     
  15. 302_Osh

    302_Osh Member

    Joined:
    Apr 2, 2006
    Messages:
    10
    Na wstępie zaznaczam, że nie wypowiadam się w imieniu całego dywizjonu "302 Polski Wirtualny Dywizjon Myśliwski".

    Latam z chłopakami od pół roku, fajna ekipa, mnóstwo pilotów latających w realu. Latają w Iła ponad 3 lata, niektórzy więcej. Wydaje mi się, że Warbirds to Warbirds, Ił to Ił, chyba mało wspólnego mają oba te światki. Łączenie na siłę jest troche dziwne, wiadomo, sam też specjalnie nie miałbym ochoty przechodzić pod "rozkazy" zupełnie nieznanego człowieka, ustawiać sie pod istniejące zasady, które były inne w drugiej grze. Z tego co tu widzę, to Andy postawił serwer, na którym czasem lata 4-5 chłopaków z 302nd Polish SQ. Oczywiście Frog mi tu teraz wyliczy, że więcej, ale mam to głęboko w dupie. Rozmawiałem i latałem z kilkoma z Was na TS, bylo dobrze, można próbować dalej, zawsze lepiej bić Niemca większą ekipą. I w powietrzu jest weselej. I wszystko byłoby naprawdę super, gdyby nie jeden pacan, który cały czas miesza, ciagnie durną kłótnię o pierszeństwo nazwy 302. Ja sobie zaraz zarejestruję kolejne dziesieć 302gich dywizjonów i mozesz mi, Frog, bo to do Ciebie, naskoczyć. I mi nie mów o "ja i Mateus", tylko pokaż członków squadu i jakies punkty na frontach. Wyimaginowana ekipa 302, latająca po stronie blue...

    Kolejna sprawa, serwer działa super. Po nocach zbiera sie spora grupa, ponad dwadzieścia osób momentami. Mapki coraz ciekawsze, planeset coraz lepiej podobierany, z czasem wszystko sie dogra. Widze tylko dwie rzeczy na razie, mapka Normandii, lotnisko alianckie, za dużo obiektów na stojance, straszne szarpanie podczas startu, mam ath1,9 1GB RAMu, radka 9550 i mam tam 3 klatki na sekundę. Tekstury tych samolotów pożerają klatki. Druga sprawa, banowanie i odbanowywanie. Przydałoby sie gdzieś umieścić, nie wiem, może w briefingach albo na jakiejś stronce, zasady, za co ban, na ile czasu, gdzie sie zwrócić w przypadku otrzymania bana. I jakies info pojawiające sie co 5 min. w okienku czata podczas gry, ostrzegające przed steal killami, strzelaniem do swojaków i całej reszcie, za którą sie wylatuje z serwera, też by się przydało, ponieważ często dostaję kopa i nie wiem za co. Często, jak nie ma Andy'ego, to dostaję od Froga "za całokształt". Bardzo precyzyjne. Ale podsumowując, serwer fajowy, Polacy, bardzo swojsko.

    Pozdrawiam, udanych łowów i częstszych spotkań na serwie Andy'ego.

    302_Osh
     
  16. 302_Wietnam

    302_Wietnam New Member

    Joined:
    Apr 7, 2006
    Messages:
    4
    Witam Panowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Na wstępie mojej wypowiedzi na tym forum , chciałbym przedstawić moje pierwsze pismo jakie przesłałem do waszego dowództwa w naszym imieniu .
    Mam nadzieję ,że wypowiedź mojego kolegi 302_Osh-a zadawala Was chociaż w nieznacznym stopniu bo trzeba zaznaczyć ,że jest tam wiele prawdy (choć może troszkę nerwowo napisane , ale proszę się nie dziwić jedna tylko osoba zupełnie niepotrzebnie narobiła tego zamieszania).
    Niżej zamieszczam oficjalny list , który za pewne wszyscy już czytali , ale robię to dla sprostowania, że ni by to MY nie chcemy nawiązać żadnego kontaktu i nie odpowiadamy na Wasze apele.
    Prawdą jest natomiast ,że Ja osobiście nawiązałem rozmowę z 302_Andy i jestem z niej bardzo zadowolony , że wśród Was jest grupka ludzi , którzy mieli by ochotę polatać na ?IŁ-ku ? , prawdą jest też ,że korzystaliśmy i korzystamy z Waszego ?ROOM-u? na ?dogfight? i tutaj mój kolega wypowiedział się na ten temat.
    Myślę ,że po przeczytaniu listu jaki przedstawiłem do Waszego Dowództwa sami sobie przedstawicie obraz ? PROBLEMU? jaki to niby trapi nasze dywizjony.

    Witam serdecznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    .

    Na wstępie naszego listu chcę wyrazić moją radość z odnalezienia pokrewnego " 302-go" dywizjonu i pozdrowić wszystkich pilotów latających pod wspaniałym logo " KRUKA" :).
    Panowie miło Mi , ze znalazło się więcej zapaleńców tego wspaniałego symulatora jakim jest " Ił-2 Sturmovik: Forgotten Battles + AEP + PF " oraz , że podjęliście się reprezentowania tradycji tak wspaniałego dywizjonu jakim jest "3 pułk lotniczy" , który był rozlokowany w Poznaniu na lotnisku Ławica , lecz doszły mnie niepokojące słuchy o jakowymś problemie związanym z nazwą [​IMG]
    i tu chciałbym dla wszelkiego porozumienia dodać kilka słów objaśniających powstanie tego składu i samej nazwy.
    Poszczególni piloci wirtualni latający obecnie w " 302 Polish Virtual Fighter Squadron " a w głównej mierze " Piątka zapaleńców "
    istnieli i istnieją do dnia dzisiejszego od roku 2001 ( dodam , że pierwsza oficjalna gra IL.-2 Sturmovik ukazała się w Listopadzie 2001 roku i można było w nią grać na Online ale tylko na serwerze ubi.com link do historii jest tutaj http://www.pacific-fighters.com/en/history.php ) .
    Nie jest moim zamiarem dochodzić i wyjaśniać samego powstania naszego dywizjonu , gdyż jest to opisane na stronie głównej Dywizjonu a link do niego zamieszczam tutaj http://www.302pvfs.neostrada.pl/index.html , lecz jestem zobowiązany jako z-ca D-cy naszego dywizjonu do sprostowania tego bulwersującego i niemiłego incydentu , który ma miejsce od pewnego czasu i jakim jest zarzucanie nam podszywania się pod dywizjon o podobnie brzmiącej nazwie.
    Panowie jak już wcześniej zaznaczyłem jesteśmy od samego początku istnienia tego symulatora, lecz lataliśmy pod innymi nazwami , w innych dywizjonach ( o czym zapewne czytaliście na naszej stronie) a od lipca tego roku zdecydowaliśmy się na stworzenie dywizjonu o obecnie brzmiącej nazwie i latamy tylko na serwerze " Hyper Lobby " .
    Z pełną świadomością muszę dodać , że poszukiwaliśmy innych Polskich dywizjonów do których , każdy z naszego obecnego dywizjonu chciał dołączyć i nie było tylko dywizjonu " 302 " inne już istniały.
    Owszem istniał dywizjon 302 lecz w zupełnie innej grze " Warbirds " na rosyjskim a nie na czeskim serwerze.
    Rozumiem niesmak jaki powstał z waszej strony gdy dowiedzieliście się o istnieniu podobnie brzmiącego dywizjonu lecz muszę zaznaczyć jeszcze raz , że na Hyper Lobby nie było takiego dywizjonu i dowiedzieliśmy się po raz pierwszy o waszym istnieniu gdy w statystykach zaistniał nowy ( indeks pilota) 302_piterk a o którym nikt z nas nie wiedział i dopiero wówczas mieliśmy nieprzyjemne uwagi o nazwie naszego Dywizjonu , którego używamy i będziemy używać , gdyż jesteśmy dumni z naszej działalności w Wirtualnym Świecie IŁ-a.
    Współpracujemy z innymi Polskimi Dywizjonami jak 303, 304 oraz 306 i możemy pochwalić się wspólnymi osiągnięciami jakie dokonujemy na frontach Wirtualnej II-giej Wojny Światowej i tutaj mam nadzieję , że i współpraca z Wami może mieć wielkie korzyści dla obu stron jednocześnie , gdyż mniemam ,że i Wy jesteście zapaleńcami tego symulatora i moglibyśmy połączyć nasze wspólne zamiłowanie do tej gry.
    Nie chcę aby zabrzmiało to trywialnie , ale zamiast oburzenia i emocji jakie wywołuje nazwa " 302 " wolelibyśmy nawiązać współpracę ,która tylko może wzmocnić naszą pozycję w "Świecie IŁ-a "a nie przysparzać problemów i nietaktów z obu stron.
    Bardzo chętnie porozmawiałbym z Dowódcą Waszego dywizjonu . My korzystamy z paru komunikatorów internetowych m.in. Ventrillo , Team Speak , Skype i mam propozycję aby skontaktować się ze mną lub z Dowódcą naszego dywizjonu na komunikatorze " Skype "( mój nick " wietnam", d-cy "habrina") aby podjąć rozmowę na temat tego wspaniałego " Poznańskiego " dywizjonu.
    Nadmieniam , że nasz dział rekrutacyjny w naszym dywizjonie jest ciągle otwarty i z radością przyjmiemy nowych pilotów w/g. regulaminu jaki zatwierdziliśmy w naszym Dywizjonie.

    Z poszanowaniem
    z-ca d-cy 302pvfs 302_Wietnam
     
    Last edited: Apr 7, 2006
  17. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    Il2 to lamerska gra, nie znam zadnego wymiatacza ktory by ja uprawial.
    Na te okolicznosc nie widze zadnego problemu w zbieznosci liczb.
    Z powazaniem Pietas - pierwszy F/Lt 302RAF.
     
  18. 302_Wietnam

    302_Wietnam New Member

    Joined:
    Apr 7, 2006
    Messages:
    4
    Witam ponownie :)
    Również jestem zdania ,że liczby to tylko liczby ale nie dla wszystkich widocznie. A co do "Il2 to lamerska gra" to jak na razie jest to najlepszy ( a przynajmniej tak został okrzyknięty) symulator II WŚ.
    Życzę "GOOD HUNTING " dla wszystkich pilotów z 302RAF na W&B
     
  19. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    Ze niby kto krzyczal? No i dlaczego najlepsi nie graja w ten "najlepszy symulatow II WŚ" ?
    Mojemu kuzynowi sie okrutnie podoba IL2. Ma dobry sprzet i od czasu do czasu lata, nawet stracil pare samolotow. Do WB ciezko go namowic, i nie dziwie sie, po paru lotach fajterem na arenie dal sobie spokoj, grzecznie wsiadl w bombera i szlifowal ottony , to byla jedyna szansa
    Takie sa realia. W WB graja zawodowcy, w IL-amatorzy.
    Jakby to przyrownac do pilki noznej - Ekstraklasa konta III Liga.

    PS. Najlepszy symulator 2WŚ bedzie taki jak oberwiesz PK i gra zrobi format C:
    To slepa ulica, gra musie miec poziom i ikre. A poziomu nie mierzy sie w polygonach jakie wywala gra, tak robia gowniarze 10 letni, mamusiu kup mi te gre bo najnowsza jest i jaka kolorowa i trzeba pentium 3 i wypas
    widzisz, zastepco, pogadaj z dowodca, to wytlumaczy ci ze fun plynie z ACM i samej walki powietrznej a nie szybowania z regulacja silnika , dorosnij
     
    Last edited: Apr 7, 2006
  20. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    Oszz 3017 pixeli ... az musialem suwakami jezdzic coby cokolwiek przeczytac ;)