Dodatek do Il-2FB-Ace exp pack

Discussion in 'Warbirds Polish' started by 308_lolo, Mar 3, 2004.

  1. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Juz jest ... - info dla poznaniakow - jak by co za jakies 4-5 dni mozna sie do mnie zglaszac

    pozdro
    Lolo

    PS jedna pytka
     
  2. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    wlasnie jestem po pierwszym odpaleniu, oczywiscie pierwsza bryka jaka wziolem to spit5, no fajny baczek poczujesz sie jak w domu lolo , fm bardzo zblizony do tego z AH, jest tez spit5 LF z obcietymi koncowkami skrzydel (tak jak XVI) nawet nie wiedzialem ze cos takiego istnialo :lamer:. nastepny na tapecie byl p38L :) no sliczny jest, fm zblizony bardziej do AH niz do WB z ta roznica ze ma znacznie lepszy rollrate, no a potem to oczywiscie me163
    wyklimbowalem sie na 42km :)(niestety na wyzej program nie pozwala) i pozwolilem sobie zanurkowac, samolot rozpadl sie przy predkosci 2400km/h :)
    potem byl yp80 kontra me262 z Nowotnym na poziomie Ace, ale sie chyba Nowotny nachlal :@drunk: bo nie latal dluzej jak minute, potem byl ta-152h vs la7, TA skreca lepiej niz dora i chyba troche lepiej sie wznosi no i to uzbrojenie (1x30 2x20) :). la7 powieszone na smigle szybko zamienilo sie w konfetti, potem byl 109Z , to chyba miala byc odpowiedz LW na p38,dwa kadluby od g6 (chyba bo specem nie jestem) polaczone ze soba, niezly firepower (2x30 i 2x20) reszty nie sprawdzalem z tego co widzialem jest jeszcze jakis nowy dwuplat J8?, gloster gladiator ale nim nie mozna latac, A6M2 ki84c z 2x30 na poladzie :), FW190F, cudowna bron LW :) Go-229 oraz
    HE-163, p-63 (to chyba taki dopasiony p39) i 110g2, wiecej nie pamietam :)

    ogolne wrazenie jest takie ze panowie zamiast zrobic 2-3 male updaty za free zrobili jeden duzy za kase, bo sam engine nie ulegl zadnym zmianom, pozatym mam wrazenie ze czesc nowych samolotow ma niedopracowany model zniszczen (np spit5 po otrzymaniu wiazki 20tek od fw190 raczyl zadymic przy czym nie zauwazylem zadnych sladow po trafieniach)

    No coz w przyszlym roku maddox ma wydac BoB juz z obecnych screenow widac ze giera bedzie potrzebowac 3ghz i giga ramu pod maska zeby by moc sensownie chodzic, pytanie tylko po co tak uszczegulawiac grafe skoro z kabiny pilota tak nie wiele widac :), chyba bylo by lepiej zrezygnowac z nitow na poszyciu ;) i skoncentrowac sie na avionice i obsludze multiplayer.

    pzdr
     
  3. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Wlasnie o tym samym chlopakom mowilem :D. Wynika z tego ze Chuck Yeager to cienias :D.
     
  4. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    J8 to wlasnie szwedzka wersja gladiatora - na razie tylko taki jest dostepny, bo dla takiego skonczono kokpit :)
    A samolocik jest REWELACYJNY :D Zakochalem sie w nim ! Dzis przez godzine nim sobie latalem po prostu dla przyjemnosci :super:
    Dostepny jest tez Mistel. Ciezko sie tym celuje, bo raczy wyciagac z nurkowania jak sie rozpedzi ;)
    No i udalo mi sie jeszcze za 3cia proba skrzydlem przewrocic V1 na plecy, z czego jestem szczegolnie dumny :D Pierwsze 2 podejscia skonczyly sie jak umiescilem skrzydlo mojego pony w kadlubie bomby zamiast pod jej skrzydlem ;)
     
  5. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Dodatek jest już dostępny w promocji w takich sklepach, jak "eDonkey" i "eMule". 100% sprawna wersja ;)

    Lets, test it ...
     
  6. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    czy ktos mial problem z odpaleniem dodatku na ATI?

    na moim XP-prof nie chce ruszyc...

    nie pomaga re-de-instalacja sterow do grafy... wszystko inne chodzi.. a to wywala cos takiego:

    Unexpected Signal : EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION occurred at PC=0xc6f3066

    co to moze byc?

    pozdro
    Lolo
     
  7. BarT

    BarT Well-Known Member

    Joined:
    Mar 5, 2002
    Messages:
    634
    no cholera chyba sobie kompa kupie dla tej gry (albo dla BoB'a:)
     
  8. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    radek 8500LE u mnie i smiga bez gadania...
    stery mam catalysty 4.2 o ile pamietam
     
  9. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    Zna ktos moze link skad mozna to zassac?:D
     
  10. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    IL-2: Forgotten Battles Ace Expansion
    Jeśli to to to moge dać linki na gg:3758608
    Bo na forum nie moge tajne jest.
    mam 2 linki do ftp i 1 do toretta
     
    Last edited: Mar 8, 2004
  11. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    PROBLEM ROZWIAZANY!!!!

    Dla posiadaczy Win XP-prof z kartami ATI....

    Posiadajac wersje podstawowa Il-2 FB (jesli macie spaczowany i exp-pack nie chce chodzic) odinstalujcie wsio i na czysto wgrajcie 1.0 il-2 FB. Potem bez zadnych patchy wgrajcie Ace expantions pack.

    U mnie zadzialalo - wszystko chodzi miodnie (nawet openGL sie obudzil i dziala calkiem niezle:)

    Gorace dzieki dla Lucula (choc tego nie przeczyta) za rozwiazanie moich klopotow

    pozdro
    Lolo
     
  12. andych

    andych Well-Known Member

    Joined:
    Aug 20, 2001
    Messages:
    294
    Location:
    Malbork Poland
    A ja nie mam GG ;)
    Ale jak możesz to pls. na mail te ftp`y, bo innego sortu tez nie używam :)

    Pozdrawiam
    Andy