fighter-streakowanie na buffach

Discussion in '303rd Polish Fighter Squadron' started by spuint, Feb 3, 2005.

  1. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    hi 303
    nie wiem jak to wam pasuje, ale robienie fighter-streaka na buffach przez niektorych waszych pilotow kladzie sie troche cieniem na wasz sq
    i do tego po czesci na mnie i na kazdym kto ma "polish" w nazwie squadu

    zrobicie z tym co chciecie, ja tylko zwracam na to wasza uwage
    no hard feelings ;)

    http://scores.wbfree.net/cgi-bin/wbstat.cgi?showplayer=gwiazd&tod=

    dla jasnosci:
    rozumiem ze czasem podczas akcji ubije sie hmacka po czym sie polegnie i strik podskoczy
    rozumiem streakowanie w fighterach na hmackach
    ale ewidentne streakowanie fighterow na buffach to zwykle (imho) oszustwo
     
  2. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    LoL no fakt - lekkie przegiecie :)

    Pilot ** moglby odrazu do rekordow powpisywac chyba 90 lotow% - nakrecic srednia 8kills na sortie to bezsprzecznie prawie same rekordowe sorty :D

    WTG :flyer:
     
  3. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    To jest jeszcze nic, wczoraj widzialem jak jeden z pilotow (nie napisze ktory) 4 razy pod rzad zrobil numer z hmackiem. Strzelasz do drugiego hmacka, po czym sie ginie i dostaje +1 do strika. Jak zazartowalem z tego powodu na ch100 to przestal.
     
  4. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    a huj z tym strikiem
    Statsy są zbugowane co to kogo obchodzi - polowa statsow jest przeklamana, imho tyko score dobrze sumuje i nic wiecej.

    wczoraj polecialem b25h ubilem z dziala kilka hamakow i co? strik na fajterze podskoczył o 7 i co? i dupa
     
  5. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    ten trik jeszcze wogole działa?
     
  6. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Czy dziala w 1.64 to nie wiem, bo nie bawie sie takimi rzeczami. Jednak jest pewna zmiana, otoz w hmacku dotychczas strzelanie np. w budynek dawalo Hits Scored + 1, teraz zmienili cos i dodaje trafione kule do Hits Taken, czyli odwrotnie. Ale jak to sie ma do triku z jeepem to cholera wie.
     
  7. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    najwyrazniej kogos obchodzi, skoro specjalnie w ten sposob nabija ;)
     
  8. -nahen

    -nahen Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2003
    Messages:
    102
    Location:
    Poland>>Gdańsk
    A mni esie wydaje ze przesadzasz Spuint pomyśl lecisz na CAP takim np B25H załatwiasz jakieś cele na F ktoś zamyka, leci Li2 nad F sa np 2-4 fajtery a na dole 10 jeepów co robisz?
    Wg Twojego podejścia wracaz i niech się kumple martwią jeepami albo w ataku kamikaze zalatwiasz jen z jeepów (zostaje 9 Li coraz blizej a kumple z SQ się męczą bo nie mają bomb/rakiet) Chyba troche jednak przesadzasz. Co innego gdyby ktoś latał tylko po to żeby załatwiać jeepy i nie pomagał niszczyć celi na F ale o ile mi sie wydaje to raczej takie spec loty nie miały miejsca.

    Pozdrawiam
     
  9. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    nahen, przeciez wyraznie zaznaczylem ze jak jest akcja to jak najbardziej, bo niby czemu przez jakiegos buga cala akcja ma pasc

    ale to nie byly akcje, zauwazylem tluczenie hmackow i potem rozmysle smierci zeby streak nabilo, bo wiadomo ze jak sie wroci to strika nie nabije
    zreszta... spytalem sie zanim poruszylem watek:
    17:31:40 kilbee(Red): gwiazd stukasz fighter streaka na bufach?
    17:31:48 gwiazd(Red): cc
    17:32:00 kilbee(Red): nie uwazasz ze to kiszka?
    17:32:37 gwiazd(Red): kiszka to gajtery co im odpadaja skrzydla po 1x20mm
    17:32:45 gwiazd(Red): fajtery

    jak widzisz nie wymyslilem tego sobie ;)
    no ale nie wazne, ja swoje stanowisko przedstawilem
    i skoro wam to nie przeszkadza za bardzo to nie ma zadnej sprawy - ani ja sie na nikogo nie obraze, ani nikt z was - mam nadzieje - do mnie pretensji miec nie bedzie ze szczerze powiedzialem co mnie razi
    ot caly temat ;)
     
  10. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    ze swojej strony dam znać raxowi, ale wg mnie statsu są poprostu zwalone, gierca ma sporo bugów o ktorych wiekszosc wie, a ruscy nie poprawiają tego.....

    co innego jak by było kilka bugów i np czesc pilotów wykorzystywała to do podbijania streaka - ale o tym wiekszosc wie i co? i dupa
     
  11. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    spuint mi sie tez wydaje ze juz nie te czasy by sie przejmowac takimi rzeczami ;) Wezmy sobie np takie cv, powiem szczerze ze obczailem to dopiero w zeszlym ToDzie, dzieki Hrabiemu ;). Generalnie cv zawsze mialem w dupie i tylko rollujace kony walilem, ale jak zobaczylem ze Hrabia z 80k nagle ujechal na 4mln punktow to mnie to zadziwilo. A wystarczy miec strika 30 i polujesz sobie na cv. Wiem ze nie jest to moze cziterstwo tylko rasowe podbijanie sobie punktow.
    Dlatego teraz jak widze ze ktos robi strika 70 lub 10 mln punktow, to nawet mnie to nie wzrusza, bo obecnie wyniki nie odzwierciedlaja umiejetnosci, gdyz kazdy moze takie wyniki sobie porobic, "calkiem legalnie".
    To tylko zalezy od tego czy danego pilota bawia takie rzeczy i czy dany Sq pozwala na takie wyczyny, to wszystko.

    a Spuint wierz mi ze nie wazne co bedziemy robic, polakow i tak ogolnie beda wyzywac od cziterow, wulczerow ( co jest dla mnie smieszne zupelnie) itp.

    a tak btw to w ktorym pliku znajduja sie loga komunikatow?? :p
     
  12. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    W 303 dużo latamy i na buffach i na fighterach. Czasem jakim buffem sie leci walnie hmacka. W tym TOD często Iłami sie latało czasem było closed kilkanaście hmaczków, które trzeba walnąć przecie by capnac lotnisko. Co do CV to tak :) ostro pkt się winduje i tylko pkty, CV monstera np nie winduje. Choć zdażały się pkty ponad (500k 750 za cv raz miałem 2.4mln za CV) za zwyczaj przy dużym striku 4-6CV tak trzeba było walnąć a i powiem, że nie jest takie proste rozwalić CV gdy lata tam powiedzmy 20 osob i 75% z nich ma ochote na CV Ile to czasu trzeba by takie pkty za CV zebrac, trzeba miec duzo cierpliwosci, szczescie i inforamcji(%).
     
  13. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    z tego co wiem Gwiazdi juz od dawien dawna nie lata dla statsów, a ostatnio nie lata wcale, tylko z jeepa w sybeerianow wali. Jeśli twierdzi,ze Wb to fajny symulator jeepa/czołgu... jego wola
     
  14. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    vipe
    ..\fhlauncher\console.log, w wbhelperze czy gdzies tam musisz wlaczyc opcje logowania (nie pamietam czy jest wlaczona standardowo)
    co do reszty postu - nikt tu afery nie robi, a na pewno nie ja; no chyba ze wyrazenie swojej opinii jest tak postrzegane;
    a tak btw to tlumaczenie "robie bo i tak beda mowic" do mnie nie przemawia ;)

    beryl, widac ze przejechales topic na szybko :) mysle ze kawalek loga jest wystarczajaco jasny;
     
    1 person likes this.
  15. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    przeciez Cie nie posadzam, ze jestes rewolucjonista ;) Mi takie postepki tez sie nie podobaja, a co do tego co beda mowic to generalnie mam w dupie, ale nie chodzilo mi o to by to robic bo i tak beda mowic ;)

    a co do loga to zaraz obczaje :)
     
  16. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    przeczytalem >>>> wyperswadowalem >>>> i teraz se napisalem :mafia:

    btw ... a zreszta nie sce mi sie pisac !
     
  17. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    z takim zapłonem jego żona musi być w 7 niebie :lol:
     
  18. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Taa... ale pomyśl ile on ściągać same gacie musi... nie mówiąc o tym, że jak trzeba śmiecie wynieść to pewnie szybciej same dostają nóżek i wychodzą zanim się zbierze poczciwina :D
     
  19. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    wiedzialem ze lepiej bylo nic nie pisac....... :)