Góraszka 2010

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by -al---, May 31, 2010.

  1. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    Góraszka 2010

    Hej Warszawiaki!

    Wybiera się ktoś?
    Tak się składa, że 11 czerwca kończę w Wawie szkolenie firmowe i chyba mógłbym zostać na piknik.

    Pytanie, czy ktoś jeszcze będzie, bo samemu to trochę mi będzie smutno ;)
     
  2. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    Re: Góraszka 2010

    Mimo iż mam do Góraszki rzut beretem to bardzo dawno tam nie byłem. Dlatego chyba tym razem się wybiorę (o ile nie będę w ciemnej dupie z inżynierką), zwłaszcza, że ile razy chciałem jechać do Radomia to były wypadki więc zobaczę chociaż coś na miejscu:)
     
  3. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    Re: Góraszka 2010

    Lucas możesz zaproponować jakiś tani hostel, najlepiej nie za daleko od centrum? :)

    Jesli zdcyduję się zostać na sobotę, to byśmy się zdzwonili jakoś już tam na miejscu. Widzę, że kursują jakieś darmowe autobusy, więc z dojazdem nie powinienem mieć problemu.

    Ten numer telefonu, który masz podany na swojej stronie jest aktualny?
    Końcówka 227?
     
  4. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    Re: Góraszka 2010

    Tak to mój nr.
    Co do hosteli to chyba niewiele mogę powiedzieć bo nigdy nie musiałem korzystać;). Przy Nowym Świecie jest jeden, chyba dość znany i ceniony (http://www.nws-hostel.pl/), również na Tamce (http://www.hostel.pl/hostel-tamka-pol). Oba bardzo blisko centrum.
    Na google maps zobaczyłem, że w mojej dzielnicy też jest kilka, np http://www.hostelkrokodyl.pl/?d=1 . Nie jest to bezpośrednio przy centrum ale położenie o tyle dobre, że dojazd tramwajem zajmuje jakieś 15-20min, w weekendy autobusem pewnie mniej, a jednocześnie z Ronda Wiatraczna jeżdżą te wszystkie autobusy do Góraszki.
    Niestety nie za bardzo mogę przenocować cię u siebie bo jednak rodzina w pełnym składzie no i mamy z bratem sporo roboty na studiach teraz.

    Ogólnie ostatnio jestem leniwy więc nie wiem czy po prostu samochodem nie pojadę, to oczywiście miejsce dla ciebie będzie zaklepane. Muszę się tylko dowiedzieć czy w ubiegłych latach dało się w ogóle zaparkować.

    Pewnie się jakoś zdzwonimy jeszcze - jak już wspomniałem, nie wiem czy w ogóle będę mógł sobie pozwolić na ten wypad ale mam nadzieję, że jednak tak;)
     
  5. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    Re: Góraszka 2010

    Nie przejmuj się, ja dobrze wiem jak to jest mieć rodzinkę na głowie, więc nie ma problemu, na jeden nocleg mnie stac ;) Pogooglalem troche i cenki mniej wiecej wszedzie takie same, wiec cos tam sobie znajde.

    Jeszcze musze pokombinowac ze zmiana powrotnego biletu na PKP, jak sie uda to bede, jak nie no to niestety sie nie pojawie ;)

    Pociag powrotny bym mial 17:30, wiec najpozniej o 16 musialbym stamtad uciekac, biorac poprawke na jakies korki czy powodz ;)


    Nikt inny sie nie wybiera?
     
  6. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    Re: Góraszka 2010

    OK, update, chyba tylko dla lucasa ;)

    Wymieniłem bilet, także na 100% będę w sobote na Góraszce.
    Pociąg powrotny mam o 19 z głównego, więc pewnie jakoś po 17 będę z pokazów uciekał.
    Jeszcze nie wiem o której się tam pojawię.

    Lucas zadzwonie do ciebie jakos w piatek wieczorem i sie zgadamy.

    edit: aha, przez caly tydzien bede w wawie na szkoleniu i bede mial niepewny dostep do neta, wiec jakby co to kontakt preferowany przez komorke.
     
  7. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    Last edited: Jun 13, 2010
  8. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    Re: Góraszka 2010

    Hejka,

    wiem ze troche z opoznieniem odpisuje ;) ale bylem w niedziele (czesc niedzieli) w Goraszce - widzialem spita i hurriego!!:) - spit nawet cos tak pokrecil.... aaaale te maszyny brzmia! Lucas i jak dojechales samochodem? - jeden wielki korek byl. Ja pojechalem rowerem (z Goclawia) przez lasy na azymut. Okazalo sie ze lotnisko jest zabezpieczone bagnami od strony Warszawy :)

    Pozdro
    Ada
     
  9. lucas261

    lucas261 Well-Known Member

    Joined:
    May 10, 2002
    Messages:
    501
    Location:
    Warsaw, Poland
    Re: Góraszka 2010

    Ja niestety w ogóle nie pojechałem z braku czasu:( ale też pewnie bym w końcu rowerem pojechał. Żałuję strasznie ale takie życie, podzielcie się jakimiś fotami:)