KOMiNEK na tapete

Discussion in 'Warbirds Polish' started by hrabia, Sep 21, 2004.

  1. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Poszukuje takiej foty jak w temacie :D najlepiej jak sie pali i nie pali, w tych 2ch opcjach, no i najlepeiej ten sam kominek ;) jak by kto miał kominek i mogl takie foty walnąć, to by dobrze było.
    CHCEM SOBIE ANIMOWANĄ TAPETE Z KOMINKIEM WALNĄĆ, WIĘC MOŻE BYĆ TYCH FOTEK WIĘCEJ.
     
  2. vought

    vought Well-Known Member

    Joined:
    Oct 24, 2003
    Messages:
    115
    Location:
    Gdansk, Poland
    Ja ostatnio widziałem kominek... łaściwie to była koza... u ciotki, taka żelazna przerdzewiała ochydna koza, ale za to dobrze grzała...
    A kominków to ci u nas w brud wokoło, 3 nawet takie większe od elektro ciepłowni.
    Tylko niewiem jak ich namowie żeby zgasili na chwile żebym mógł fotke zrobić
     
  3. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Mam działający kominek (a raczej jest dostępny piętro poniżej w mieszkaniu mojego dziadka), ale figa z makiem... zboczeń nie popieram :p Po jasną cholerę jakiś animowany kominek komuś? Dziewczyny będziesz głuszył na płonący kominek na pulpicie? ;) Chyba rybki w akwarium jedynie będą pod wrażeniem ;P Kurde, tapety z kominkiem mu się zachciało... za mało grillowania/ognisk w wakacje, czy co? ;) lol... ja mam od ponad roku fotę 109G ściągniętą z http://www.warbirdheaven.de i jakoś nie dążę do zmiany- swoją drogą piękne są tam wszystkie tapetki- może warto zajrzeć? A jak nie, to udam się do pobliskiej Elektrociepłowni Wrotków... teraz grzeją tylko kotłami gazowymi, ale na zimę zapuszczają dwa stare bloki węglowe- może uda się namówić na sceny z rozpalania- kominek na 400tys mieszkańców mojej wiochy byś miał na tapecie :D
     
  4. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Ludzie ja chce zwykły domowy kominek...
     
  5. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    a po cholere - pojdz na calosc - ja moge w firmie pstryknac Ci takie 45 megawatowe hehe