mecz

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by ramzey, Jun 9, 2006.

  1. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    dlaczego większość ciołkow na trybunach trzyma szliki z napisem do siebie i lustrem do kamer?
     
    Last edited: Jun 9, 2006
  2. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    lol 0:1
     
  3. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    bo to barany, u kibicow Ekwadoru nie widzialem takiej pomylki :D

    Siedze i sie wstydze...w ZDF przed meczem okreslali nas jako faworytow
    a to co widze to zalosne... Ja mam za slabe nerwy na takie mecze
     
  4. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    nie przesadzajmy - nie wiekszosc, tylko paru baranow...
     
  5. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    Ramzey ma racje wiekszosc pokazywanych w TV. Pewnie kupili szaliki tuz przed meczem i nie wiedza nawet jak go trzymac. Lol poczytalem juz komentarze na onecie...ostro jada po Janasie i reprezentacji.
     
  6. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    ja tam fanem piłki nie jestem, znawca tym bardzej. Więc podejscie powinienem mieć na luziku, a tu nie
    ale zeby kurka krzaczek nie potrafili oddac strzlu na bramke ekwadoru? ich bramkarz wyglada jak bezrobotny pod budka z piwem.
    Dokladność podań jest taka jakby sie chlopali pierwszy raz na oczy widzieli.
    Ja ogladam mexykanska tv, oni tez mowili ze polacy to faworyci, wspominali, dejne bonka, lato przed meczem.

    A tu kurde czarnuchy daja nam lupnia....... heh
     
  7. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    szymkowiaka to bym na biegun foki karmić wyprawił, co idzie akcja to gość wykopuję ta pilke jakby sie bal ze jakaś brudna, kopie byle gdzie i byle jak , w wiekszosci do zawodnikow ekwadoru albo byle gdzie
     
  8. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    lol 0:2 na 10 minut przed koncem
     
  9. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    czy ktoś im powiedział ze bramek nei strzela się z za połowy i prowadzac wszystkie akcje środkiem gdzie stale stoi 3 baranow jeden przy drugim?
    Sam smolarek meczu nie wygra
    no zeby chociaz jeden gol , żeby wstyd byl mniejszy!
     
  10. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    konkluzja
    to nie ekwador byl taki dobry, to nasza druzyna jest do dupy
    sami sie przewracaja, czy to napewno ci ktorzy sa najlepsi w Polsce?
    Taktyka jakby grali od łaski, a placą im chyba nie tylko za to zeby pokazali sie na boisku.
    Wiecej woli walki maja pieciolatkowie w malej lidze niz nasza druzyna narodowa.
    Reprezentacja ktora tylko wstyd przynosi , chyba najwieksze marnowanie pieniedzy podatników.
    Rozpedzic ich na cztery wiatry!
     
  11. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Mam deja vu z Korei.
     
  12. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    914
    Location:
    Poznan, Poland
    powiem tylko tyle:
    KUUUUURWAAAAAA :(
    dlaczego ???? :(
     
  13. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    Ale teraz nie ma Edyty żeby ja winić, ani Kwacha na trybunie
     
  14. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    czy ktos mi moze wijasmic KUUURWWWWAAA co sie stalo!!!!!!!

    Bylismy conajmniej 2 razy lepsi od tych pojebow ale jakos nic z tego nie wyniklo. A nen sedzia......KURWA CO TO MA BYC??????? Wypierdolil bym go na darmowa emeryture bo nawet na 5zl nie zaluguje. Mysle ze Janas nie ma na razie czego sie wstydzic bo Boruc dawal rade niezle, Ebi wypierdalal cala druzyne tych pojebow tylko brakowalo nam egzekutora.....hmmm Franka???? Mozliwe, wiem jedno, grali zajebiscie, szybkie podanka i prostopadla ale te KURWY zawsze potrafily pilke wybic, magnesy chyba w dupie maja. A to ze polawa tych pojebow powinna dostac czerwona kartke to juz pominam. Jebac sedziego!!!!!
     
  15. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    Vipe czy ty napewno ten sam mecz ogladales co wszyscy?
     
  16. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    a powiedz mi ze ekwador byl lepszy???? qwa w czym????? Ogladales mecz z kolumbia????? Tu grali ladnie podaniami mieli kurwa 10000miln akcji a ekwador max 5 z czego 2 gole. Nie potrafimy wykonczyc akcji, a te strzaly Jelenia???? Kwa slupek i poprzeczka.

    aaaa no i powiedz mi jeszcze ze slusznie sedzia nie uznal naszej bramki?????

    Ludzie to jest Polska, nie graja na poziomie Anglii!!!!! Jednak ten mecz spokojnie moglismy wygrac. Braklo troche szczescia i dokladnosci w wykonczeniach akcji.

    Zobacz ile akcji mial Ekwador zanim strzelil bramke ...QWA 0, a my chyba z 10.

    Rozumiem ze przegralismy i teraz wszyscy beda po nich jechac, ale troche rozsadku ludzie bo wcale az tak zle nie grali.

    Z Korea dostali bo grali jak pipy i tyle, a tutaj nie zasluzyli na taki wynik!!!!!
     
  17. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Jednak inny mecz :).
     
  18. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    hmmm ciekawi mnie cobyscie powiedzieli jakby uznali bramke Krzynowka, a Jelen wjebalby te 2 bramki????

    Ciekawe co byscie powiedzieli jakby niemcy nie strzelili tych 2 ostatnich bramek. Kurwa przeciez te 2 druzyny wogole sie nie powinny liczyc. Kostaryka nie wiem jakim cudem sie dostala do tych finalow a wjebala 2 bramki Niemcom.

    Zjebalismy akcje bo przegralismy ale nie probojcie mi wmowic ze gralismy jak pipy.

    ahhh no i Pedzel powiedz mi ze Ekwador byl lepszy od Polski (no moze w obronie byl ale ogolnie mowie) to momentalnie robie withdraw.

    aha i jesze powiedzcie ze sedzia bardzo dobrze sedziowal... LOL
    kurwa nie chce mi sie nawet o tym gadac
     
    Last edited: Jun 9, 2006
  19. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    Vipe ja cie uświadomie, bo widze że trzeba .
    Dyscypliny sportu w których punktuje się styl to gimnastyka, pływanie artystyczne, skoki do wody, jazda figurowa na lodzie.

    Nie jest ważne ile było akcji, ważne jest ile było skutecznych.
    Liczy się wynik a nie w jakim stylu się gra, próbujesz wytłumaczyć ich błędy ale tu nie ma czego tłumaczyć , wszyscy widzieli jak było.
    Wyglądali jak banda zagubionych nastolatkow którzy nie byli w stanie narzucić własnego tempa gry. Ekwador cały czas dyktował tempo. A nasi nie wyrabiali.

    Zabrakło im szybkości i dokładności, a to ewidentnie wina treningu i przyjętej taktyki.
     
  20. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    no masz racje, bo w sumie jakby sie przewracali o pilke ale by wygrali to i tak tylko to by sie liczylo. Wiec Ci to przyznam.

    Ale w jednym nie masz racji
    Ekwador jedyne co dyktowal, to sedziemu jak ma sedziowac, Ekwador nic nie dyktowal. Ekwador zrobil kilka akcji i strzelil bramki. Po prostu skuteczniejsi byli w akcjach. I to im wystarczylo.


    Wiesz Ramzey w sumie to w dupie mialbym te ich gre, ale nie moge uwierzyc, ze przegrali. Wiem ze nawet i 1mln akcji bez bramki nic nie znaczy, ale mi nic innego nie pozostalo jak tylko cieszyc sie ze to Ekwador nie atakowal tak jak nasi bo bysmy dostali 10:0. Przegrali to fakt, ale IMO nie upokorzyli sie tak to to czesto robili.

    Jak np z owa Kolumia, ten mecz to nie tylko przegrana, ale upokorzenie bo u mnie na podworku zagrali by lepiej.

    Wiem ze to mundial i liczy sie tylko zwyciestwo, ale po tym meczu nie bede wieszal na nich psow i poczekam na mecz w Niemcami. Jesli Niemcy ich upokorza to dopiero stwierdze, ze od Korei nic sie nie zmienilo.... Bo ja zdaje sobie sprawe ze tylu ilu jest kibicow tyle tez jest trenerow reprezentacji, ale ja osobiscie na prawde nie rozumiem co sie stalo.....

    aha no i sedzia nie pomogl nam w tym bo chodziaz remis mogl byc, bo GOL BYL!!!! i nie probujcie mi wmowic ze byl jakis tam spalony. Jakby uznali te bramke wynik moglby byc zupelnie inny!!


    prosze cie nawet nie pisz takich bzdur, bo dokladnosci nam rzeczywiscie brakowalo, ale co do szybkosci to akurat Ekwador nie wyrabial. Technicznie tez bylismy lepsi, bo jak Ebi mial pilke to jechal z nimi jak z gownem.

    A ze jak bylismy przy polu karnym szly faule a sedzia nawet zoltej kartki za 10 razem nie pokazal to juz jest szczyt.

    Tak czy siak Ekwador wygral, ale na pewno nie byl lepszy!!!!
    Wiec niech sie ciesza szmaty bo mam nadzieje ze Kostaryka ich pojedzie.
     
    Last edited: Jun 9, 2006