pietas:(

Discussion in 'Warbirds Polish' started by -frog-, Jul 26, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Historia krótka i niezbyt wesoła...
    Otóż udało mi się wymanewrować pietasa nad f32 (walnął glebę aż miło- ale czego się spodziewać jak się nurkuje ze 180 na 10 metrów w Fw190 za Spitem IX?). W każdym bądź razie w kilka sekund po manouver kill na ch100 odzywa się główny zainteresowany z tekstem "frog warpujesz jak pizda" -connect miałem niezły, nikt przedtem nie narzekał, sam "zainteresowany" zaliczył na mnie ze 2 kille wcześniej... myślę "co jest"... 2x.pingtest i wyniki około 300ms- źle nie jest pomyślałem- więc odpowiadam spokojnie, że nie warpię w chwilę później na ch100 zaczyna się festiwal złośliwości pt. "kim to frog nie jest" (poza "pizdą" jeszcze "kretynem" itd.- dzięki za oświecenie pomyślałem... przynajmniej się przedstawił;-) czy ktoś ma na tego dzieciaka jakiś wpływ, czy po prostu jedynym wyjściem jest .ignore pietas?

    Ach- obiecany trk pietas zamieszczę na stronie mojego sq... www.wof.of.pl jak tylko uda mi się z szefowstwem (airgemem) skontaktować.

    Co do porad- 100 wygranych z klasą nigdy nie da Tobie tak dobrego świadectwa, jak umiejętność pogodzenia się z jedną porażką...
     
  2. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Post Sriptum

    BTW -Może ktoś z okolic 100 miejsca w stats disco/sortie nie będzie się wymądrzał na temat połączenia kogoś z okolic 500? (A bylo dużo lepiej [ścisła końcówka listy] przed mass discos sprzed kilku dni).

    Poza tym w glebę kierujesz maszynkę sam, nikt jej tam nie ściąga (no jeżeli wirtualnej grawitacji nie liczymy) a jak się bardzo chce ubić Spita używając 190, to napewno nie w DF:). A kręcenie ciasnych zakrętów i ostre nurki poniżej 350m nad ziemią to kaplica w Fw190, to akurat tak doświadczony gracz powinien już dawno wiedzieć, szkoda że swoją niewiedzę próbuje maskować przekleństwami i chamskim zachowaniem.
     
  3. daedal

    daedal Well-Known Member

    Joined:
    Sep 21, 2001
    Messages:
    709
    Location:
    England
    Czesc,

    Przykro mi, ze czlonek SQ w ktorym latam zachowuje sie tak zalosnie. Moim zdaniem zadne warpy nie usprawiedliwiaja takich odzywek. Zreszta wychodzenie z takimi tekstami na ch100 to oczywista i haniebna utrata twarzy przy calym latajacym towarzystwie.

    Jesli chodzi o (nie)wiedze to mysle ze pietas posiada jej wystarczajaca na temat latania. Niestety, wiedza wiedzom ale do latania trzeba jeszcze miec mocny charakter. A jak ktos ktos decyduje sie na utrate twarzy przy wszystkich podczas gdy mozliwa jest jej utrata (oczywiscie w duzo mniejszym stopniu) zaledwie przed jednym przeciwnikiem (gleba ;-)) to swiadczy to o sklonnosci do zalaman psychicznych w obliczu niepowodzen.

    Wstyd mi za zachowanie pietasa, mam nadzieje ze skrobnie co trzeba na forum albo chociaz prywatnie do ciebie.

    Salute!
    Daedal
     
  4. manoce

    manoce Well-Known Member

    Joined:
    May 9, 2002
    Messages:
    1,221
    Location:
    Rožnov pod Radhoštěm, Czech republic
    don't take him serious, frog

    he even bitch about jozo because of warping - and jozo has stable ping about 50ms
    and from my experience... pietas usually warps like hell --- but he can't lose... if he lose - he immedietely starts to accuse the victor on channel 100 for warping... it is NEVER his fault ;)
     
  5. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    kermit ogolnie radze zapomniec o sprawie bo do niczego to i tak nie prowadzi;
    nei wiem czemu niektorzy maja tak ze wszyscy im warpuja... zmowili sie chyba jakos...

    zadne warpy nie usprawiedliwiaja walniecia w glebe (przeciez pilot lecac sam musi okreslic czy manewr ma szanse powodzenia a nie patrzec na to ze jemu wyszlo to i ja dam rade... szczegolnie w takiej parze maszyn...);
    zadne zdarzenie nei usprawiedliwia bluzgow na ch100;

    a jak juz cie ktos jedzie to nei komentuj tylko ignore - ja to wiele razy stosuje, przede wszystkim pomaga to zachowac zimna krew;
    opanowanie i cierpliwosc najwazniejsze ;)


    daedal - milo zobaczyc takie zachowanie z Twojej strony; szkoda ze musisz swiecic oczami za innych;
    pietas - daj na luz facet, to tylko zabawa przeciez...
     
  6. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    .

    rzecz wyglada tak ze warpy to moja pieta achillesowa
    i to jedyna rzecz w grze ktora zwala mnie na glebe z miejsca - od razu zwykle panowanie nad soba bo psuje mi to gre - a gra sie dla przyjemnosci
    zarowno gdy ktos mi rabie lacze w sieci tak ze mi gra skacze, lub jak widze warpera ktorego nie moge trafic, nie mowiac juz o takim przez ktorego sie rozbijam

    tak frog, rozbijam, bo imo nie wymanewrowal bys nawet b-29 w i153 , tutaj track zebys w koncu zszedl z oblokow bo widze ze wciaz jestes pewny ze leciales gladko i bez fajerwerkow - tylko sie nie przestrasz swojego spitka w tym tracku

    tak czy siak musze przeprosic za swoje inwektywy i epitety pod Twoim adresem na ch100 , wczesniej yak mnie 3x w 3 roznych miejscach na mapie pod rzad zjechal w diczu , to juz mnie poruszylo, juz az mnie skrecilo jak zobaczylem z kolei warpiacego spitka smiesznego , a jak jeszcze przyrznalem przez niego w glebe to juz explodowalem z wscieklosci... tak wiec sorry frog , normalnie zapodaje tylko to pierwsze zdanie na ch100, cala reszta - to juz bylo glupie i tylko sie wyladowywalem, sorki, jestem tylko czlowiekiem majacym slabosc do warperow.

    Musze sobie zrobic pare dni przerwy, bo po tych wczorajszych moich tekstach az mi sie tam nie chce wchodzic bo mi glupio ;)
     
  7. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    hehe- lmao

    Popatrz jak zachowuje sie Zero garynn'a i samolocik chebie, ktore także gonią mnie na tym tracku. Garynn w Zerze w końcu zaliczy killa- mi on nie warpił, na Twoim tracku jest w 4 miejscach w 2 sekundy. Jakoś dziwnie się składa, że wszyscy poza Tobą w tej okolicy warpią... wniosek jest prościutki
     
  8. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    taaa nie dosc ze warpisz to jeszcze mi wmawiasz ze to ja warpilem ROTFL , mi chcesz ciemnote wcisnac? track 2 razy obejrzalem - warpisz czlowieku jak pinda na tle pozostalych i to jest wlasnie to czego bardzo nielubie. Polataj jeszcze pare miesiecy i zarozumiesz o czym mowie, bo w tej chwili wzrok masz jeszcze mlody i zwodny.

    moja podpowiedz: warperom wszystko chodzi plynnie miszczu. W tej grze glupie to ale niestety czasem jest lepiej warpic - lepiej sie strzela i sie nie obrywa, anomalia.

    the best of the best warpers ranking:
    303 (prawie wszyscy z kopim na czele - i tu jestem w szoku skad wy ludzie jestescie w ogole)
    czesi (chyba wszyscy)
    brazylijczycy to juz z definicji (nikomu nie polecam robienia strikow z rana)
    falcon - co za koles od 2 miechow nic innego tylko warpy
    hrpoon - ten to odkad go znam lagi ma kosmiczne
    i wielu innych , z tym ze czesc warpi okresowo, ci to po prostu regularne warpy every day
     
    Last edited: Jul 26, 2003
  9. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    warpienie a słownictwo

    "pinda" ...hmm człowieczku malutki nie znam Twoich rodziców, lecz mimo wszystko im współczuję- trudno chyba żyć z kimś, kto nie potrafi komunikować bez używania słów obelżywych... Sprowadź proszę swoje słownictwo na poziom akceptowalny dla innych, nie jesteś w piaskownicy z kumplami.

    Prawda zaś jest taka:
    (primo) nawet na Twoim trk widzę może ze 2 skromne warpy (w tym jeden rzeczywiście nie najmilszy, bo przy roll w divie) ale to jeszcze nie powód, żeby próbować kręcić akrobacje w Fw190 tuż nad ziemią, przeciągnąłeś i nie wyprowadziłeś... na co z resztą liczyłem, widząc Fw190 i Zeke na 6ej (trudno chyba o wredniejszą kombinację). Liczyłem, że albo glebniesz, albo przejdziesz tuż nade mną i wpakuję Tobie kilka 20mm w bebechy... w przeciwieństwie do Ciebie się nie przeliczyłem :D
    (secundo) Uwierz- pomimo że latam krótko, to akurat Spita potrafię opanować w niezłym stopniu, co kilka osób może potwierdzić... więc nie próbuj zwalać wszystkiego na warpy- po prostu przegrałeś i tyle- nie pierwszy i nie ostatni raz zapewne
    (tertio) skopałeś sobie niezłą sortie, co widać dobitnie na trk i przeżyć wprost nie możesz, że sam sobie jesteś winien... dobitnie prosisz się o ignora obelżywymi wyzwiskami i chamskim zachowaniem- wiedz, że moja cierpliwość ma swoje granice a takie zachowanie wystawia tylko Tobie odpowiednie świadectwo
    (quattro) zazwyczaj gdzieś mam wyzwiska, ale publiczne lżenie kogoś za pomocą środków masowego przekazu (a więc i Internetu) jest przestępstwem w rozumieniu przepisów KK a sam zapewne dobrze wiesz, że zlokalizowanie kogoś w sieci nie jest trudne i anonimowy raczej nie jesteś... zmień styl bycia, albo w końcu ktoś Ciebie pozwie... chamstwo musi mieć jakieś granice, a najlepiej wyznacza je Kodeks Karny i Kodeks Wykroczeń- poczytaj sobie zanim znów puszczą Tobie nerwy :rtfm:
     
  10. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
  11. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    .

    spoko frog, mlody pilot jestes raczkujacy i ja nie bede tym ktory do gry w WB Cie bedzie zniechecal przenigdy.
    Przywarpiles, ja rzucielm miesem, bylo minelo, miesem warpy komentuje ale nie az tak, i za to wyrazilem wyrazy ubolewania swojego nazajurz.
    Ciesz sie "zwyciestwem" , i wierz dalej ze bylem wsciekly bo skopalem sobie "niezlego" tracka i nie bylem wcale zly na Twoje "skromne" warpy.
    Szkoda ze bylem juz na starcie z rownowagi wybity , poniewaz "na spokojnie" zwyklem zlewac warperow brejkami zeby sobie scora i pogody ducha nie rypac. Niestety latwo mnie warpy bulwersuja i mam slabosc szybko zapominac ze niektorzy zapuszczaja gre online z jednoczesnym downloadem zdjec rozneglizowanych chlopcow w tle. Teraz musze pare dni wziac wolnego zeby znow nabrac koncentracji i opanowania w grze.
    WTG frog.
     
  12. -kopi-

    -kopi- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 3, 2002
    Messages:
    370
    Bozsz Pietas jestes takim leszczem ze nawet nie chce mi sie komentowac twoich bzdur ktore wypisujesz.
     
  13. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    .

    hahaha i kto to mowi :D
     
  14. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Lmao

    Jedna rzecz mnie urzekła... pietas jest ode mnie rok starszy (r. 1977 wg. homepage 302ego) a ja go brałem za bardzo nastoletniego człowieczka cały czas... (14 latek góra). No cóż errarum humanum est, za tego dzieciaka muszę przeprosić:D

    Jestem co prawda po 5 Spitfire (takie z...biste irlandzkie ale :cheers: ) i może z tego powodu dzieje się tak, ale mało się kurcze nie posikałem... całkiem serio myślałem, że on jeszcze szczawikiem jest.
     
  15. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Co do Warperów, kopi dziś f17, nie pamietam o której już godzinie. ( Grałem cały dzień )
    Siedziałeś adamec-owi na 6, 1d może 2d.
    On cie nie widział.... bo najprawdopodobniej ostro mu warpiłeś.
    Co dziwne ty mi nie warpiłeś dletego zdjełem cię z 6.
    Powiem tak. Często jest tak, że warpy nie są spowodowane conem na celowniku. Sami warpimy. A za winnego uwarzamy
    tego na naszym celowniq. ;)
     
  16. BarT

    BarT Well-Known Member

    Joined:
    Mar 5, 2002
    Messages:
    634
    Re: Lmao

    zajebiste to ono nie jest, najwyzej dobre
    no i cenowo idiotycznie za drogie
     
  17. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    krotko mowia lepiej kogos obrzucic wina za warpy niz przyjac do wiadomosci ze samemu sie jest winnym...

    panowie... dajcie spokoj z flamem... jak mowielm - to do niczego nie prowadzi...
    do wb i :joystick:

    no albo korzaystajac z pogody na plaze i :cheers: ;)
     
  18. -kopi-

    -kopi- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 3, 2002
    Messages:
    370
    Byc moze ze mialem wtedy warp wiem ze pozniej jak gonilem 109 a to tez byl Adamec dostalem yellow becon i nie moglem w nic trafic. Ogolnie mowiac polonczenie sie skopalo i wyszedlem.
    Ale mowienie ze caly moj dywizjon warpuje i tylko dzieki temu zdobywa zwyciestwa ( tak jakby zle polonczenie jezeli sie zdazy temu co je ma zupelnie nie przeszkadzalo ) co najmniej mija sie z celem .
    A leszczem Pietas jestes wystaczy na track zobaczyc . Nie mogles stracic nikogo w powietrzu to zaraz musiales kogos na pasie dorwac lol . Chyba jedyna twoja defensywa jest ucieczka . Nigdy jeszcze nie widzialem zebys potrafil urwac sie conowi ktory cie goni jakims manewrem.
    Nie slyszalem tez wczesniej zeby ktos bral rakiety aby specjalnie rozwalac startujace samoloty i chwalil sie och ile to on nastracal conow . Jestes lama jakich malo , nie jestes nawet w malej czesci tak dobry jak o sobie myslisz i piszesz.
     
  19. Lukass

    Lukass Well-Known Member

    Joined:
    Oct 11, 2001
    Messages:
    200
    Location:
    Poznan Polska
    :rose: :rose: :rose:
     
  20. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    Heh panowie nie rozumiem po co Wy dyskutujecie z Pietasem - odkad sie pojawil na WB zachowywal sie jakby wszelkie rozumy pozjadal i tak mu zostalo... Czas sie przyzwyczaic i dac .ignore pietas...
     
Thread Status:
Not open for further replies.