pietas:(

Discussion in 'Warbirds Polish' started by -frog-, Jul 26, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. esp---

    esp--- Well-Known Member

    Joined:
    Oct 3, 2001
    Messages:
    329
    Location:
    Warsaw, Poland
    taaa
    szkoda tylko ze taka "persona" jest w 302....

    no ale coz....
    sq sie zmienil - tak jak i ludzie na rusWB....
    czasem wracam tylko po to aby sie zorientowac ze nie ma do czego wracac ;)
    zostajetylko sentyment i masa wspomnien :D
     
  2. 308_lolo

    308_lolo Well-Known Member

    Joined:
    May 7, 2003
    Messages:
    684
    Location:
    Poznan
    Esp - sprawdz roster 302SQ...
    zdaje sie ze pietasek to juz historia....
    na szczescie rozsadek gora

    pozdro
    Lolo
     
  3. kostik

    kostik Active Member

    Joined:
    May 15, 2002
    Messages:
    41
    tak czy siak ja juz tez w WB nie latam chocby z powodow wlasnie takich klotni. Jesli chodzi o pietasa to nie przypominam sobie (a w WB latam juz dluuuugooo, zdaje sie ze chyba tylko lolo dluzej, czasy serwa u pika) zeby warpowal.
    Panowie dajcie spokoj, bo ta klotnia do niczego nie prowadzi, zapytajcie ramzeya jak na sie klocilismy i gowno z tego bylo. Kazdy mial swoje zdanie i tyle.
    Po drugie btw, pingtest 300 jest bez rewelki frog, 100ms pingu nie jest duzym opoznieniem, ale o niczym nie swiadczy.
    Temat lagow w grze byl juz wiele razy poruszany, wiec nie bede sie tutaj nad nim wywodzil, chce tylko przypomniec, ze mozesz gubic pakiety, warpowac jak diabli a ping miec nawet miejszy niz 50.
    Panowie, podajcie sobie rece, albo kopnijcie sie w dupe, nie placzcie nad soba na tym forum, bo pewnie jeszcze nie raz ktorys z was zwali drugiego w jakiejs dziwnej sutuacji i znow bedzie lament.
     
  4. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Pedzel, Lesio i ja tez latamy chyba troszke dluzej od Ciebie, Kosteczku ;)
    A co do klotni, ta ostatnia jednak do czegos doprowadzila - do pozbycia sie czarnej owcy z dywizjonu. I o to chodzilo.
     
  5. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    hehe

    Biedny pietas... nikt go nie lubi :p Dobra a teraz trzeba wyjawic prawde, bo nas o to prosił nasz wielki mistrz, który niestety "troche" krócej siedzi na wb od niektórych z nas. Imho od czasów warnowa alias cegly dawno takiego korasa na wb nie widzialem :mafia: A to, żeby nasz mastero wiedział skąd sie wziął 303:

    303 powstał specjalnie po to, żeby wyławiać leszczze ze wirtualnego światka WB :) Po jednogłośnym głosowaniu wybraliśmy ciebie. Punktacja w naszym sq jest nastepująca:

    Fighter:
    1pkt- za asyste na pietasiu
    2pkt- za kila na pietasiu
    3pkt- zabicie pietasia otr
    4pkt-trafienie schuta pietasia

    Bomber:
    1pkt- trafienie pietasia bombka na pasie
    2pkt- trafienie pietasia rakietka na pasie
    3pkt- znieszczenie runnway w ten sposób aby pietas w to wjechal

    Do tego tez mamy rozne promocje:
    -za nawżucanie na pietasia i robienie mu zlej opini (max 3 pkt na Tod) (btw kopi masz juz 1 pkt :D :D :D )


    Mam nadzieje ze czujesz sie juz dowartosciowany pietasku ;) W końcu po raz kolejny jestes w środku uwagi :ass:
     
  6. --stec

    --stec Well-Known Member

    Joined:
    Dec 24, 2000
    Messages:
    1,944
    Location:
    Poznan, Poland
    Chyba troche za latwo sobie zrobiliscie z tymi punktami za kille pietarasa fighterami - jedyny problem z killem na pietasie to go dogonic jak spieprza.
     
  7. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    LOL!
    4 punkty za "DIE" kiedy pietas wchodzi na arene
    6 punktów za "DIE" kiedy zestrzelisz Pietasa
     
  8. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    no tak. 303. latacie od lat fakt. co tu dozo gadac najwieksze lamusy jakie freehost widzial. mozna powiedziec prezentujecie... staly rowny poziom. kaleczycie taaaki dywizjon. siara. gdybym byl frantiskiem to bym z grobu sie zerwal i po ryju wam nakladl za takie latanie. co moge powiedziec. mi za takie marne kille nikt punktow nie bedzie dawal. a walenie do waszych szmat mija sie z celem bo i tak striki robicie conajwyzej jednocyfrowe. hmm wystraszyliscie mnie na smierc... :D
     
  9. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    PS. deey to juz dezerterzy z 302 lataja o 2 klasy lepiej niz tacy "wy.. wy.. wyjadacze" jak ty
     
    Last edited: Aug 16, 2003
  10. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    buhahaha

    I po raz kolejny ujawnil sie twoj krótki staż :D Trzeba miec niezla lama zeby gadac o czyms o czym nie ma sie pojecia... buhahaha :D Otoz pietasku latalem w 302 kiedy jeszcze szczałeś w te swoje wbrdsowskie pieluchy :mafia: Hehehe może jakims wielkim asem nie jestem, ale stracic taka lame jak ty to dla mnie nie problem :) Z tego co pamietam to przy naszym ostatnim spotkaniu tą swoją foka nic wielkiego nie pokazałeś oprócz tego, że dopadła cię seria sprawiedliwości mojego tiffaniego. Przykro mi, że niestety byliśmy tylko my we 2... takto mógłbys zawsze powiedziec, że było nas kilku na jednego. AAA sorry masz jeszcze LAGI... buhahahahahahaha No a tak btw do twoich umiejetności to tyle latając na wb ile ty czasu poświęcasz (ty jesteś jakis chyba zboczony :dura: ) to nie powinno być ci równych na serwerze... a jednak jesteś nadal średnim frajerem, który ma tylko za długi język... przykro mi pietas, ale life jest brutal ;)

    Heh, ale juz sie domyslam dlaczego tyle czsu na wb poswiecasz... hehe poprostu w RL zupelnie sie nie mozesz dogadac i zes pewnie neizle wpierd.. zbieral jak gdzies wychodziles buhahaha... teraz jestes pewnie zamkniety w jakieis komorce z kompem i ci mamusia zarcie przez jakas dziure przynosi hehe.... slyszalem tez z pewnego zrodla ze jak byles mlody to twoja stara wieszala na plocie kielbase zeby chociz psy sie z toba bawily... hehehe

    Pozdrawiam mój miszczu... :cheers:
     
  11. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    gownazeria
     
    Last edited: Aug 16, 2003
  12. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    lubie szybki answer ;)

    tez sobie zedytuje ;)
     
    Last edited: Aug 16, 2003
  13. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    male info

    Przykro mi pietas.. tutaj tez cie nikt nie lubi :)


    Cos mi sie wydaje, że jesteś jak stare drzwi od trabanta...






    ...jak sie w nie nie pierdolnie to sie nie zamkną... ;)



    Może sie nawet niedługo wybiore na wycieczkę do Świdnicy...
    nie trzeba bylo zamieszczać swojej foty na stronce 302 pedale ;-)
     
  14. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    hehe

    uuu... pietas swojego posta edytowal... lol dobrze chociaz ze wiedziales jak to sie robi... jakby ktos chcial to z checia wyjasnie co tam bylo wczesniej napisane... :cool:
     
  15. pietas

    pietas Well-Known Member

    Joined:
    Apr 28, 2002
    Messages:
    1,301
    Location:
    Schweidnitz-Schlesien-Polen
    zieeeeew
     
    Last edited: Aug 16, 2003
  16. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    ...

    Nie ma jak kolejny inteligentny post pietasia.. wtg za inwencje tworcza...(tyle ze po raz kolejny zedytowany...co- na poczatku piszesz sam do siebie leszczu? :) )
     
  17. lepper

    lepper Well-Known Member

    Joined:
    Sep 17, 2002
    Messages:
    531
    Location:
    Poland
    dajcie se luzu
     
  18. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    Chyba się na 303 obraził... ja się potnę :D
     
  19. esp---

    esp--- Well-Known Member

    Joined:
    Oct 3, 2001
    Messages:
    329
    Location:
    Warsaw, Poland
    wlasnie pokazaliscie przez te obrazliwe posty ze niektorzy z was sa takimi samymi gowniarzami jak w/w pietas :zzz:
    mniej inwektyw Panowie
     
  20. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    Przykro mi esp, że jesteś tak wrażliwy, ale niektórzy już stracili cierpliwość i ktoś musiał to przekazać pietaśkowi. Przykro mi, że uraziłem twoje uczucia, ale znasz mnie(troche razem latalismy- ztego co pamietam nawet swoj epizod w 6 JG miales) i nie bylo takich akcji. Trzeba bylo mu wyjasnic to brutalnie. Nie zaluje..., choc niektorym moze sie to nie podobac.

    btw to nie ja zaczalem, a juz za duzo osob go zignorowalo...i coraz smielej sobie poczynal...

    aha i nie dam sie bezkarnie w chamski sposob obrazac... zaluj ze nie widziales zedytowanego posta pietasia esp...
     
Thread Status:
Not open for further replies.