Podsumowanie ToD 12.12.03

Discussion in '303rd Polish Fighter Squadron' started by beryl, Jan 17, 2004.

  1. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    Blisko 5600 lotów i 300kills. I co? PIERWSZE MIEJSCE W PUNKTACJI FIGHTERS i SUMMARY! Oraz 4te w bombowcach. WTG!

    Podsumowanie indywidualne według punktów na myśliwcach:

    1. Best of the Best - RAX. 3cie miejsce w myśliwcach, WTG! Blisko 400 lotów na myśliwcach, imponująca skuteczność i przezywalność (tylko co czwarty lot zakończony smiercią), streak 34 (czekam na 50,czekam! bez tego nie będzie awansu na Marszałka Wielkiego Związku Radzieckiego) Widać, że polatałes też na bombowcach,ale raczej "rekreacyjnie"

    2. Vought - 4te miejsce na myśliwcach, WTG, najwyższy streak w 303 (38), 7my na świecie. Trochę słabsza przezywalność,mniej niż połowa lotów zakończona lądowaniem,ale świetna skuteczność. Na bomberkach tak-sobie
    ------------------------------------
    Ci dwaj Panowie zajęli 3 i 4te miejsce w klasyfikacji myśliwskiej, ale 1sze i 2gie zajęli piloci latający w Redach. Tak więc Rax i Vought byli najlepszymi Goldami!


    3. Kamandir Kopi - dużo lotów, dobra skuteczność, przeżywalność godna pochwały, streak 27, jest dobrze! WTG za najwięcej zdobytych lotnisk (9)

    4. Igi - po kilku słabszych ToDach dałeś w końcu czadu, WTG! Ogromna ilośc lotów i mimo sporej ilości śmierci i skuteczności "zaledwie dobrej" punktów i killi natłukłes jak szalony. Mimo wszystko zalecam popracowanie nad przeżywalnością. Dobry streak (21)

    5. Deey - niby tylko 62 loty, ale streak 23, 57 kills i doskonała skuteczność! WTG! Gdybyś latał tyle co liderzy 303ciego byłbyś poza zasiegiem w punktacji. Szkoda tylko, że latasz wyłącznie jako fighter, nie zrzuciłeś ani jednej bomby czy rakiety

    6. Patrys - miałeś mieć ponad 50% lotów zakończonych lądowaniem,tak? skuteczność w okolicy średniej,streak 11. Nie jest źle, ale na pewno dałbyś radę poprawić skuteczność i przezywalność. W styczniowym ToD chyba już lepiej poszło, więc nie będę się czepiać :) WTG za bardzo dużo zniszczonych celów naziemnych.

    7. Gwiazdi - ostatnio się nachwaliłem, teraz słabiej, streak tylko 7, skutecznosć umiarkowana, kill/death ciut ponad 1. Czy mi się zdaje, czy w redach lepiej się czujesz?

    8. Yano - Żebyś miał celnośc wyższą, to bałbym sie być conem w okolicy. Sporo lądowań, kill/death 1.4, streak 13. Oprócz tego doskonała forma na bombowcach, 2gie miejsce w sqn mimo tylko 17 lotów! WTG!

    9. Done - good scores Jozo, but streak is bit too low ;) Your kill/death is good, but there's still to many deaths and only so few ground targets destroyed. Keep up the good work!

    10. Yankee - 665 lotów - jak mogłeś, brakło tylko 1 :) Niestety score jest zasługa głownie ilości lotów, bo skuteczność i przeżywalność są nieciekawe. Ale jesteś z nami od niedawna i latasz dużo, więc nauczysz się szybko. Na bombowcach nieźle i do tego 6 zajętych lotnisk, tak trzymaj!

    11. Sebo - następny "szanujący się myśliwiec" - do ziemi zbliża się tylko, żeby wylądować, nic na dół nie zrzuci :) Mimo połowy lotów zakończonych śmiercią i tylko co czwartyn lotem "wylądowanym" dobra skutecznosć. Popracuj jeszcze trochę nad przeżyciem i mimo stosunkowo niewielu lotów będziesz znacznie wyżej w podsumowaniu!

    12. Steryd - lotów niezawiele, ale skutecznośc dobra, dużo lądowań, streak mógłby być wyższy, ale i tak 9 to niezły wynik!

    13. Kuguar - następny co lata szybko i wysoko. latalismy w gold, więc z braku dwupłatów streak tylko 8, ale lotów nawet-nawet i skuteczność z gatunku tych lepszych, zwłaszcza jeśli chodzi o przeżywalność. BTW: 36 bailed - kurs spadochronowy na WB przechodziłeś? :D

    14. Barman - dobra skuteczność, ale liczba lotów zaważyła na dośc niskiej pozycji. Dużo lądowań, streak 8

    15. Fremen - ostatnie pochwały nie poszły na marne, jest streak 7, kill/death ponad 1. Mimo to śmierci dużo, ale wciąż robisz postępy, więc licze, że to poprawisz.

    16. Sid - umiarkowanie. szkoda,że strak tylko 4, ale śmierci stosunkowo niedużo. Szkoda też, że nie atakujesz celów naziemnych

    17. Szymik - popraw skuteczność i przeżywalność, bo zacznę się czepiać ;) Weteran z Ciebie, latasz dość dużo, ale giniesz zdecydowanie za często!

    18. Manius - tylko 14kills? No daj spokój. ilość lądowań+ditchy+skoków jest większa niż śmierci, ale trochę jeszcze za mało, trenuj, trenuj a bedzie lepiej.

    19. Nahen - za dużo śmierci! Ponad połowa lotów "czerwonych". Szkoda, że clearowałeś score, mógłbym Cie pochwalić za streak 5

    20. Yivan - naczelny bomberman na myliwcach nieciekawie, dużo śmierci, streak tylko 3. Ale na bomberach 1szy w 303 i 6ty w ogóle, WTG! Ivan, dasz rade zrobić streak 20 na bomberach?

    21. Pluszak - efekty latania na połamanym joyu :D słabo Endrju, słabo!

    22. HKloss - streak 2, połowa lotów "czerwonych", nie jest za dobrze, pracuj nad przeżyciem i skutecznością!

    23. Killer - malutko lotów, dużo smierci, słaba skuteczność

    24. Webster - za słaba przeżywalność! Killi nawet sporo, ale za mało dowiezionych do domu! Ale i tak WTG za streak 4.

    25. Anitka - oj cieniutko, ale to był pierwszy ToD więc cóż mogę rzec - lataj, lataj, ucz się

    26. Wimp - mało lotów, na dodatek niezbyt udane.PLS Wimp, polataj z nami więcej :)

    27. Beryl - chciałbym tylko napisać, że miałem połamanego joya i urlop

    28,29,30 - Rengar, Warmer, LuckyG - trening, trening i jeszcze raz trening!

    31. Ziomek - aleś się nalatał :D



    Awanse zostawiam dowódcom, nie mam siły dłubać już :) Chociaż na pierwszy rzut oka nie widzę szczególnych zasług :) Medale Yivana będą obowiązywac dopiero od ToDu styczeń/luty, ew grudzień/styczeń więc jeszcze nie będę ich rozdawać. Co najwyżej cukierki: Rax i Vought za świetny score, Igi za poprawę ;) Deey za skuteczność i w końcu więcej lotów, Yano za znowu dobrą skutecznośc i świetną formę na bombowcach i fremen za poprawę wyników.
    Pluszak, Szymik i Webster - jak się nie poprawicie w ciągu 2 ToDów wymyśle jakieś szorowanie kibli ;)
     
    Last edited: Jan 17, 2004
  2. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    fakin siet, to popieprzone forum rozwaliło polskie czcionki, oprócz tego musiałem uśmieszki pokasować, bo się nie mieściły ;) jesli ktos tam wyżej poczuł się urażony, to proszę na końcu mojego komentarza sobie jeszcze uśmieszek dostawić i potraktować to na luzie :)
     
  3. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    Last edited: Jan 17, 2004
  4. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    :D wyślij mi to co masz do wczorajszego,to znów cos wyskrobię :D
     
  5. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    dzikei beryl za wtg. niestety z czasem u mnie kiepsko. Btw streak byl 26 i jeszcze jakos z 200k mi ucielo :/ a co do podsumowanie to nie bylo tego podsumowaniua juz przypadkiem na naszej stronce... chyba ze cos mi sie pomieszalo...


    WTG za podsumowanie
     
  6. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    hehe thx ale zaslugi za best of the best powinien zebrac vought !!!!


    pokazal facio jaja !!!!! :mafia: :super: jeszcze raz wtg all 303 !!!
     
  7. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    rax a zauwazyłes ze to podsumowanie napisał yano jakis miech temu? buahaha

    starość nie radoś jak mówią skrzaty :D:D:D
     
  8. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    jak mógł zauważyć, jak niedowidzi? :D
     
  9. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    slepa stara purchawa :B)
     
  10. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    Blehehehe wreszcie sie na nim poznaliscie :p :p :p :cool: