Podsumowanie ToD 16.01.04

Discussion in '303rd Polish Fighter Squadron' started by beryl, Jan 18, 2004.

  1. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    I na szybko kolejne podsumowanie w wersji skróconej :)

    1. Vought - brakło dosłownie 1 killa do Orderu Sokoła, szkoda ogromna, ale i tak świetny ToD. Ponad 6 milionów punktów, dobra przeżywalność, świetna skuteczność i 20 disco. Kill/sortie 1.24, kill/death ponad 3!
    Na bombowcach dużo śmierci,ale i tak niezłe wyniki.
    Medalik dla Pana? Niech się inni wypowiedzą nad organizowaniem akcji przez Ciebie a pomyślimy nad włączeniem do sztabu 303 i może jakimś no nie wiem czy awansem, ale czymś w stylu "zastępca dowódcy"?


    2. Ślepawy Raxior walił na ślepo kulkami po całym niebie i gdzie by nie strzelił tam coś spadło. Kill/death 4! Swietna przeżywalność, dużo lądowań, ale streak ciągle robisz w okolicach 30-35, musisz to przeskoczyć, licze na Order of Falcon w ciagu góra 2 ToDów! Bombowce cienkawo :p

    3. Done - Good as always, over 400 sorties - thx for this. Good streak (25), but try to land more often (let's say over 50% of sorties). Keep up the good work!

    4. Etatowy napierdalacz Ziomek - świetna skuteczność, niezła przeżywalność, tylko lotów mniej niż Top3 :) Tak trzymaj! Występuje o medal im.Yessiama za zestrzelenie 3jaków3 na Ju87D i tym samym ocalenie dupska mojej postrzelanej foki :) Jak to możliwe, że Ziomek ciągle jest Kapralem? Na razie KONIECZNY awans na plutonowego (dziwne,że wcześniej awansowany nie był, może to tylko niedopatrzenie Yivana na www,nie wiem)

    5. Yivan - PONAD 700 FIGHTER SORTIES! WTG! Gratuluje streaka 14, popracuju trochę nad ilością lądowań i zmniejsz ilość śmierci a będziesz wyżej w score niż Raxior a jego niedowidząca wysokośc nawet tego nie zauważy ;) Na bombowcach mniej lotów niż zwykle i szkoda,że nie możesz tam streaka dobrego zrobić, ale i tak chyba najlepszy bomber score w 303cim. WTG za 16 złapanych lotnisk!

    6. Gwiazdi - od pewnego czasu trzymasz bardzo dobry poziom, prawie nie mam zastrzeżeń, mógłbyś tylko tego streaka ciut lepszego zrobić. Prosze też o przyznanie tytułu "niszczyciel flot" za zaciukanie 4 lotniskowców i 23 innych okrętów

    7. Igi - więcej lądowań niż ostatnio,czy mi się zdaje? DObry streak (15), dobra skuteczność, WTG!

    8. Nahen - no brawo, streak 12, tylko połowa lotów niestety "czerwona", tu trzeba popracować, kill/death też poniżej 1. WTG za ilośc lotow - latając tyle Twoje umiejętności szybko dorównają najlepszym. Chyba wszystkie kryteria potrzebne do awansu są spełnione, więc niech dowództwo wymienia te 3 belki na V :)

    9. Sebo - mało lotów, ale skuteczność, że hej! Streak 12,szkoda tylko, że nic na ziemię nie zrzucasz.

    10. Kopi - w tym ToD szefu trochę daleko, ale to za sprawą małek ilości lotów. Skuteczność bardzo dobra, dużo lądowań, mało śmierci, streak 14

    11. Yankee - wyraźna poprawa skuteczności, szybko się uczysz, coś mi się wydaje, że drugi Vought nam się szykuje. Chyba trzeba Pana awansować na plutonowego Jelenia ;)

    12. Sid - Jeszcze trochę przydużo śmierci, ale kill/death ponad 1, kawałek streaka jest. Awans na plutonowego się należy

    13. Deey - znowu mało lotów, ale skutecznośc chyba najlepsza w 303cim, świeny kill/death(5.5) i kill/sortie, streak 11 w 19 sorties i active 6!

    14. Beryl - o to ja :) streak 10 był blisko, ale Obleśny Pedał Pietas pozbawił mnie awansu ;) dobra, obiecuję, że zrobie tą dyche niedługo. Skuteczność jak zwykle, ciut lepsza przezywalność, ale i tak średnia.

    15. Yano - potwierdza się to co pisałem o Twoim lataniu w kratkę - 1 ToD bardzo dobry, drugi słabszy. ten był z tych słabszych, ale i tak kilka osób może zazdrościć. Streak 8, kill/death 1.24 Szkoda,że ni epokazałeś jak się na buffach lata

    16. Dzik - zdecydowanie za dużo śmierci, tu musisz poprawić się

    17. Franek - być pierwszy który podsumuje naszego przyszłego asa. Dużo latasz, więc szybko się nauczysz i mam nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych ToDów wejdziesz do top10 (co w 303cim wcale nie jest łatwe, bo mamy wielu dobrych pilotow). Witam w 303 KAPRALU

    18. Steryd - kill/death nawet niezły (1.3), ale śmiertelność coś duża, score/sortie też słaby, forma coś szwankuje?

    19. Moisha - sporo lądowań, streak 6, wyniki umiarkowane, lataj więcej a będzie znacznie lepiej

    20. Fremen - za wcześnie Cie pochwaliłem?;) Wyniki słabsze niż ostatnio i ogólnie średnie

    21. Manius - przykro mi, ale trochę przycieniowałeś ;) Bardzo mało kills zaważyło na słabym score

    22. Rengar - stosunkowo mało lotów i wyniki mocno średnie

    23. Barman - mało lotów znów i znacznie słabsza skuteczność niż zwykle

    24. Warmer - niewiele lotów i słaba skuteczność

    25. Szymik - do jasnej cholery, zacznij w końcu latać porządnie, bo się zacznę denerwować ;)

    26. HKloss - mało lotów i duża śmiertelność, co za tym idzie wyniki marne

    27. Patrys - mało lotów i skuteczność słabsza niż zwykle. Zdaża się nawet najlepszym, następny ToD będzie lepszy, prawda?

    28. Zmechacony - przestań udawać, że nie umiesz latać!

    29. Webster - chyba chcesz, żebym zabrał Ci tego Saiteka ;)

    30. Snejk - jak Ci się udało za 2 kille tak mało punktów zdobyć?

    31. Kuguar - EKHEM!

    32,33. LuckyG, BadDog - oj Panowie, słabiutko!

    Killer, Kozioł - 0 lotów



    Jak chyba widzicie brakło ogólnego podsumowania które miejsce zajął nas z sqn w punktacji i kto był na ktorym miejscu w klasyfikacji pilotów, ale dane szpiegowskie wykradzione przez Yivana były niekompletne ;) Uzupełnię je jak będzie oficjalne podsumowanie.


    Awanse:

    Kapral Ziomek na plutonowego (nie ma dyskusji)
    Plutonowy Nahen na sierżanta (do zatwierdzenia w dowództwie)
    Kapral Yankee na plutonowego (do zatwierdzenia w dowództwie)
    Kadet Franek na kaprala

    Kadet BadDog - awans na kaprala na razie wstrzymany, chyba,że dowództwo się upiera (mało lotów, słaby score, ale jeśli bierze udział we wspólnych akcjach z resztą sqn nie mam nic przeciwko)


    Odznaczenia:
    Ziomek - medal za uratowanie mi dupska :D
    Gwiazdi - "Fleet Destroyer Order"
    Yivan - za 16 fieldów złapanych jakiś medalik
    Vought - ładną blaszke za świetny wynik
     
    1 person likes this.
  2. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    :super: jasne jasne....wszystko jasne !!! 303 zaczyna szalec na arenie i pokazuje pazurki :super:


    oby tak dalej !!! co do mnie to propozycje awansów akceptuje i zatwierdzam (ale tylko ja :) ...jednak potrzeba jeszcze 2 glosów !!!

    to tyle...czekam az bedzie forum na rednecie zadziala a mam nadzieje ze te posty sie tam znajda oraz ze jasnie pan szymik wreszcie spełni moja prosbe i stworzy osobny katalog tylko na podsumowania !!! :mafia:
     
    1 person likes this.
  3. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    a potrzebujemy osobny na summary? wystarczy przykleić AKTUALNE podsumowanko i jest git :) btw: moderatorzy na wbc coś się opierdzielają i bajzel tam niemiłosierny panuje
     
  4. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    o ile pamietam to Ty tez jestes moderatorem...
     
    1 person likes this.
  5. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    i robię co w mojej mocy żeby jakoś to było poukładane, ale żeby inni coś działali to niezauważyłem
     
  6. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    własnie ziomek jest obecnie plutonowym był gdzies tam kiedys awansowany(28.09) w tym todzie chyba powinien latać jako sierżant

    /strik
    ziomek 030817 11 (1 tod ziomka imo za to awans na kapr.)
    ziomek 030928 26 (tu awans na plut.)
    ziomek 031018 6
    ziomek 031107 8
    ziomek 031212 2
    ziomek 040117 23 (ostatni tod imo wystarczy na awans na sierż.)

    gadałem z raxem kazał mi napisac w jego imieniu ze dzik i moisha będą awansowani do stopnia kaprala

    ---===[ Medale :D ]===---​


    [​IMG]
    303rd Pick Ace Medal przyznany por. Voughtowi za męstwo i odwagę w powietrzu i wogole za to ze jest debest :D

    [​IMG]
    Air Force Medal przyznany sierż. Ziomekowi za odwagę i męstwo w ratowaniu dupska plut. Beryla

    [​IMG]
    Silver Star przyznany ppor. Gwiazdowi za zasługi w niszczeniu floty nieprzyjaciela.
    Silver Star przyznany sierż. Yivanowi za zasługi w przejmowaniu obcego terytorium.

    [​IMG]
    Purple Heart przyznany kpr. Dzikowi, kpr. Szymikowi za męstwo i odwagę oraz za rany poniesione w walce

    ktoś jeszcze chce?? :D:D:D:D:D

    ---===[ Leaders wypowiedzieć sie ]===---​
     
    Last edited: Jan 20, 2004
    1 person likes this.
  7. plushack

    plushack Well-Known Member

    Joined:
    Sep 23, 2001
    Messages:
    207
    Location:
    Chelm,Poland
    To ja poprosze ta zajebista zolta gwiazdke z wieloma ramionami bo bedzie sie nia dobrze dlubac w zebach :p :cool: :D
     
  8. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    jakby nie Ziomek wtedy też bym tą walentynkę dostał :D
     
  9. patryss

    patryss Member

    Joined:
    Mar 12, 2003
    Messages:
    24
    Location:
    Szczecin, PL
    ja wiem czemu te pikasy zle wygladaja ;P
    bo nie sa zawieszone ladnie na koncowce jak inne tylko jakos dziwnie jakby naklejone na material :/
     
    1 person likes this.
  10. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    @pat moge zmienic ale wtedy dziwniej imo wygladaja
     
  11. rax

    rax Well-Known Member

    Joined:
    Aug 5, 2003
    Messages:
    291
    Location:
    Poland
    ok ...potwierdzam to co przekazalem yivanowi !!! wtg awansowani...mam nadzieje ze nie spoczniecie na laurach ??!! :znaika:

    oczywizdaaaa ziom na sierzanta !!! wtg ...reszta szefow niech klepnie to co juz wiadomo :D :cheers:
     
  12. -nahen

    -nahen Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2003
    Messages:
    102
    Location:
    Poland>>Gdańsk
    Nie wiem czy już wypada ale tak czy siak verry thx za docenienie zasług w tym ToD. Żałuję ze nie będę miał okazji się poprawić jeszcze bardziej :( od 1 lutego nie będe miał dostępu do sieci ( Nowe mieszkankop i takie tam nie wiem czy odrazu uda mi się kobietę przekonać do łącza bo to kasa ;) ) więc obiecuję dalej latać do końca miecha a potem hmmm daj Boże żeby udało się jak najszybciej założyć jakiś dostęp ;)

    Pozdrawiam ;)
     
    1 person likes this.
  13. patryss

    patryss Member

    Joined:
    Mar 12, 2003
    Messages:
    24
    Location:
    Szczecin, PL
    powiedz kobiecie ze na necie sa opisy odcinkow wszystkich telenowel ;oD
    @yiv no to odwrocic trojkat podstawa do gory (pikas oczyswiscie tak jak jest) albo moze po prostu okragle? albo obrocony kwadrat? albo powiedz patrysowi zeby sie odpierd... :eek:D
     
  14. Manius

    Manius Well-Known Member

    Joined:
    Sep 2, 2003
    Messages:
    80
    Racja odwróć trójkąt i będzie gitesik. Dzięki za opipieprz Beryl ale ja nie umie na myśliwcach nie mogę trafić hehe. Wróciłem na bomberki.
     
    1 person likes this.
  15. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    probowalem odwrocony ale to brzydko wygladalo(imo :D pozatym nie mam fajnej teksturki samego pika - nie moglem znalesc takiej zwykłej karcianej w jakiejs rozsadnej wielkosci - najlepiej gdy jest przynajmniej 2x wieksza od tego co wyrendruje)
    okragle - dziwnie wygladaja musial bym posiedziec dlugo zeby cos ladnego sie zrobilo.
    obrócony kwadrat?? moze mi narysujesz jak masz wyobraznie taka :D
     
  16. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    no taki obrócony o 45stopni. Maniek - nie pitol,że nie umiesz, bo widziałem jak kiedyś na tiffim wymiatałeś! :)
    Patrys - z tymi telenowelami to 100% prawdy, moja żona pierwsze co robi w poniedziałek rano,to sprawdza streszczenia :D Nahen-pokaż jej jeszcze blogi 30latek i gala.onet.pl to sama Cię zacznie namawiać na net :D
     
  17. -nahen

    -nahen Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2003
    Messages:
    102
    Location:
    Poland>>Gdańsk
    Dowcip polega na tym że to Ona teraz siedzi w necie ja u niej moiszkam i korzystam z netu . Więc co z tego skoro do maja mieszkam sam na nowym mieszkanku a Ona u siebie z netem :( :( patowa sytuacja :( ale coś wymyślę ;)
     
  18. Manius

    Manius Well-Known Member

    Joined:
    Sep 2, 2003
    Messages:
    80
    Beryl to było raz może dwa razy mam kiksa strasznego
     
  19. deey

    deey Well-Known Member

    Joined:
    Sep 1, 2002
    Messages:
    203
    Location:
    Lublin/Bialystok Poland
    ziomek zatwierdzone, Tylko przestan juz clirowac plz.
    Ostrzezenie::koziol: od kilku todów prawie nie ma zadnych twoich ststsów! Skoncz z tym plz. Przy tak wysokim stopniu to wrecz nie wypada !!! ;)

    nahen- zamaly strik, moim zdaniem odpada, poprawisz stroszke skutecznosc to bede w 100% za. Dojdz strikiem do 20 to jak nawet kopi i rax sie nie zgodza to wlamie sie na serwer i pozmieniam dane na stronce ;)

    franek- moze ktos podac jego strika?ale z tego co widzialem to trzeba jeszcze nad skutecznoscia popracowac

    yankee- moze ktos podac strika?

    Do awansu nominuje jeszcze sid'a- jakies sprzeciwy? looknijcie na scorsy ;)
     
    1 person likes this.
  20. yivan

    yivan Well-Known Member

    Joined:
    Aug 30, 2003
    Messages:
    486
    Location:
    N 50°43' E 23°16'|Poland|Zamość
    Last edited: Jan 21, 2004