polskie sq

Discussion in 'Warbirds Polish' started by jfm, May 8, 2003.

  1. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    wa-wa 8 maj 03 ;)

    gratulacje dla polskich dyonow za pierwsze 3 miejsca w SQ by Score :cheers: oby tak dalej

    jefim
     
  2. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Niezle [​IMG] :D
    Gratsy !
     
  3. -kopi-

    -kopi- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 3, 2002
    Messages:
    370
    WTG :super:

    Szkoda tylko ze i tak dla wszystkich jestesmy banda oszustow :(
     
  4. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    a po piąte - niech gadają ;) w doopie mam co inni myślą o Polakach, ja latam w WB dla przyjemności, dla walki, nie obchodzi mnie cała reszta
     
  5. -nahen

    -nahen Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2003
    Messages:
    102
    Location:
    Poland>>Gdańsk
    Beryl dokładnie taksamo mysle to najwazniejsze a zasada jest taka ze jak ktos sie boi to wymysla:) dlatego tak nas obsmarowywuja;)
     
  6. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Witam,

    Protestują, bo nie wiedzą, że polski pilot poleci nawet na drzwiach od stodoły :D A z resztą, cony szczekają, karawana leci dalej :cool:

    Byle tak dalej :cheers:
     
  7. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    holmes, kiedy wasze forum zadziała ?
     
  8. jfm

    jfm Well-Known Member

    Joined:
    Jan 6, 2003
    Messages:
    848
    "...polski pilot poleci nawet na drzwiach od stodoіy"
    :super:

    chcialem to kiedys zrobic jako staly dopisek pod swoimi postami
    ale nie mam pojecia jak to przetlumaczyc na Englisz
     
  9. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    byle by mial przezroczyste kokpity ;)
     
  10. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    wtg :)

    a wyzywanie od cheaterow? najlepszy z mozliwych komplementow :mafia:


    ps a .Pomerania. i tak najwyzej z polskich w kill/death i kill/sortie ;P :cheers: :super:
     
  11. beryl

    beryl Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2002
    Messages:
    1,788
    Location:
    19*08'E 51*30'N
    czas na trwaі± okupacjк Top5 ;) 302, 303, Wielkopolski, Pomerania i tam jeszcze mamy? Samoobrona albo 1st Szczecinski musz± siк trochк postaraж ;)
     
  12. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    u nas za malo czlonkow;
    memberow znaczy sie (zeby nie bylo.... ;))

    straciles prace w sq? za malo ci placa? masz duze doswiadczenie w chronieniu dupska flight leadera?
    TAK!!!
    wlasnie CIEBIE szukamy!!
    po uiszczeniu wpisowego dolaczysz do rekrutow naszego sq!!
    nie czekaj, oferta wazna do wyczerpania limitu miejsc!
    dla pierwszych 5 osob darmowe spadochrony!
    ;)
     
  13. Holmes

    Holmes Well-Known Member

    Joined:
    Nov 18, 2002
    Messages:
    1,022
    Location:
    Krakow, Poland
    Mam nadzieje, їe juї jutro, a pojutrze na 100%. Forum i caіa strona oryginalnie jest na moim serwerze. Ale po rezygnacji z Polpaka na rzeczy szybszego і±cza trzeba byіo zmieniж teї IP. Telekompromitacja (dajк gіowк, їe zіo¶liwie za zrezygnowanie z Polpaka, ktуry jest teraz tylko rezerwowym) przyznaje nam nowe IP w ekspresowym tempie (cyt. z regulaminu: "do 14 dni roboczych") :(
     
  14. Tarcza

    Tarcza Well-Known Member

    Joined:
    Nov 25, 2002
    Messages:
    47
    Location:
    Poland
    Proponuje nie przejmowaж siк tym co inni mуwi±,(bo tak zawsze bкdzie i siк to nigdy nie zmieni), i dalej robiж to co dobrze robicie czyli LATAЖ tak dobrze jak siк tylko potrafi, nie zwaїaж na przeszkody bo droga do sukcesu jest dіuga i fuul zasadzkas.
     
  15. metalt

    metalt Member

    Joined:
    Oct 3, 2002
    Messages:
    7
    Location:
    Torun, Poland
    „Panowie troszkк powagi..........” cytat Uechti
    Hehehehehe a na powaїnie je¶li kto¶ czituje to po co gra w WB FHL moїe powinien popykaж na offlinie i poжwiczyж albo w innej grze poprzerabiaж save-y (wiem robiіem to jak miaіem 14 lat) Je¶li teraz zmieniacie zaіoїenia gry to strach pomy¶leж co bкdzie dalej „lepsi” bкd± lataж na F-16 z rakietami (na tym polega zabawa?)
    Jaki¶ sіynny pilot powiedziaі LICZY SIК PILOT, A NIE MASZYNA panowie nie wymy¶lajcie facet miaі racje przynajmniej odno¶nie II WW.
    A i jeszcze jedno je¶li kogo¶ nie przekonaіem niech napisze do admina їe czituje i їe przestanie jak bкdzie pierwszy, ja siк na to zgadzam (admin pomiesza w punktach i macie PROSTE prawda, moїna siк jeszcze wіamaж na serwer ale tego po cziterach bym siк nie spodziewaі) jak zabawa polega na killowaniu to proszк bardzo byle mi nikt nie przeszkadzaі bo do chute bкdк strzelaж :)
    Z lotniczym pozdrowieniem MetalT
     
    Last edited: May 13, 2003
  16. -nahen

    -nahen Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2003
    Messages:
    102
    Location:
    Poland>>Gdańsk
    zawsze bкda "kombinatorzy" dowcip polega na tym їe tu jest jak na kazdym tego typu serwie cholerna rozpiкto¶ж i wieku ludzi i "podej¶cia" Odno¶nie podejscia mam na my¶li to їe czк¶c (mam nadzieje mniejsza) ludzi tu lata n azasadach zwykіej gry... dl amnie to jest czк¶ж lotnictwa ktуre od zawsze byіo moim "koniem" Ja traktujк latanie w WB jak prуbк faktycznego przeniesienia siк w czasy najczystrzych wg mnie pojedynkуw w powietrzu i dlatego nie wyobrazam sobie potrzeby "uіatwiania" sobie їycia.. jak mnie zestrzeliwuje go¶ж ktуry leci za mn± 20 mil na "low 6" i ja go nie widze.. to znaczy ze zapomniaіem o jednej z podstawowych zasad... wiec trza o nich pamiкtac a nie lataж jak X-wingiem i widzieж wszystko bo to odbiera t± mal± czк¶ж realizmu jak± daje brak widoczno¶ci na "6 low" Zakіadam ze czк¶ж ludzi tu latajacych oddaіa by wiele za wіasnego prawdziwego Spita, Mustanga czy Schmitta... na jakim¶ polu przy domku. ;) ale nie jestem pewien czy robili by w nim dziury їeby lepiej widzieж co siк dzieje pod ogonem ;) i na tym to chyba powinno polegaж. Nic to ja mimo wszystko czerpiк frajdк wіasnie z tego їe kto¶moz emnie zaj¶ж tak ze go nie zobaczк to wіasnie jest piкkne ;)
    Pozdrawiam
     
  17. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    wiecie co mnei bawi w wb?
    to ze lece i rozwalam kolesia ktory 3 miechy temu robil ze mna co chcial; to ze nie jest w stanie juz mi nic zrobic; ze na ch100 czasem ktos rzuci w moim kierunku ze cziter jestem;

    to jest naprawde niezla zabawa :joystick: :super:


    a co bym mial gdybym wpadl, kilnal kogos na cheacie?
    zadnej satysfakcji, zadnej zabawy;
     
  18. nikos

    nikos Member

    Joined:
    May 15, 2003
    Messages:
    22
    hej! czy kto¶ moїe potrzebuje czіowieka do ack-roboty ? czekam tylko na powaїne oferty :) :flyer:
     
  19. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    ack-robota ? co to konkretnie znaczy ?
     
  20. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Pewno hamakowanie zawodowe :D