Pomocy: Pacific Fighters

Discussion in 'Warbirds Polish' started by -frog-, Mar 1, 2005.

  1. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Otóż nabyłem drogą kupna oryginałek PF i ni damskiego ch. nie umiem tego zainstalować w merge-u z IL2FB.
    Czy to "zaleta" Polskiej dystrybucji PF i jeśli tak, czy da się cokolwiek z tym szajsem zrobić?
    Czy też instalacja nad IL2FB wymaga jakiejś specjalnej procedury instalacyjnej?

    Obecnie mam bowiem IL2FB+AEP i PF oddzielnie i ni cholery instalator mnie się nie pytał, czy dokonywać merge-a... chociaż w pliku Readme rzecz jasna taką możliwość zaznaczono...

    Pomocy, bo mam ochotę zamordować Ubisoft... lub przynajmniej kogoś z LEM (polski dysztrybótur).
    Czy ktoś zainstalował PF (prosto z pudełka w wersji ang/pol) na FB? Jeżeli tak, to jak?
     
  2. gwiazd

    gwiazd Active Member

    Joined:
    Aug 26, 2003
    Messages:
    34
    Location:
    Stalinogrod/Poland
    Ja miałem FB+AEP+wszystkie pacze. Wziąłem PF i zapytał się czy instalować w katalogu FB czy osobno wybrałem katalog i już. Instalacje nie potrzebuje więc specjalnych procedur. AAA i wersję mam English.
     
  3. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    OK- ręcznie kazałem PF zainstalować się w katalogu FB i działa, ale pytać się mnie cham nie zapytał sam... trza ręcznie :D
     
  4. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    LOL to rzeczywiscie gowna przysylaja do polski, bo moj "osiol" mi tez przyniosl wersje, w ktorej sie pyta jak ma zainstalowac :D
     
  5. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    Muahaha Vipe- lepsze to, niż ciągnięcie 100MB z hakiem Patchy w chwili, gdy masz grę w ręce już... Polska instalka jest od razu w wersji 3.04 :D
     
  6. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    A ja jednak wole ciagnac i miec normalna wersje niz kupowac gowna :D A sciagac sie moze nawet miesiac, nie spieszy mi sie
     
  7. geobrt

    geobrt Well-Known Member

    Joined:
    Nov 23, 2004
    Messages:
    135
    Location:
    Gdynia/Longyearbyen
    frog: na jakims forum Ila bylo rozwiazanie. Jest faktycznie jakis problem z Polska wersja. jutro poszukam.
     
  8. -frog-

    -frog- Well-Known Member

    Joined:
    Jun 17, 2003
    Messages:
    5,303
    @geobrt

    Rozwiązanie znalezione, szukać nie trzeba... testuję łatwopalność japońców na chwilę obecną z pokładu Wildcata :D Szafa gra :)
     
  9. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    swoja droga jest to bardzo ciekawe, ze niby jestesmy juz w EU a do polski trafiaja nadal produkty gorsze :/ No w tym przypadku to niby jest maly problem, ale jednak watpie by np Anglicy recznie musieli wgrywac PF bo brakuje im jakiegos menu :/
     
  10. geobrt

    geobrt Well-Known Member

    Joined:
    Nov 23, 2004
    Messages:
    135
    Location:
    Gdynia/Longyearbyen
    @frog
    to dobrze bo wpadlem w nastroj na poopieprzanie sie dzisiaj:)