Potrzebuje pomocy MISC.BIN

Discussion in 'Warbirds Polish' started by piotrk (TOPGUN), Feb 8, 2005.

  1. piotrk (TOPGUN)

    piotrk (TOPGUN) Active Member

    Joined:
    Jan 29, 2005
    Messages:
    42
    Cześć
    Ostatnio gralem w WB i było fajnie;) ale dziś włączam a tu jakiś niebieski napisik ze misc.bin doesen't corresponding with server.... i nie mogę latać.
    Ok.
    Zrobiłem nową instalkę 2.77 R3 +Kokpity 1024 +FH 1.63 + tereny MED3 te z obecnej areny. Odpalm myślę sobie że wkoncu zadziala a tu hu(...) ten sam error może mógłby mi ktoś powiedzieć jak mam to naprawić (WB używam w Windowsie ME bo w XP mi nie odpala) może by ktoś mógł mi przesłać swój misc.bin?

    pozdr
     
  2. adamec

    adamec Well-Known Member

    Joined:
    May 5, 2003
    Messages:
    925
    Location:
    Warsaw, Poland
    sciagnij sobie fhl 1.64 i bedzie wsio ok :)
     
  3. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
  4. SiD

    SiD Well-Known Member

    Joined:
    Jan 22, 2004
    Messages:
    304
    Location:
    Katowice/Tychy
    dobrze, ze nowego kompa nie poszedłeś kupić. Z twojego posta wynika, ze straszny panikarz jesteś :p
    Cos ci jednego dnia działa, drugiego nie, a ty od razu z grubej rury.. reinstalka. A wystarczyło się na arenie zapytać albo na forum zajrzeć. Zaoszczędził byś swój czas i oszczędził nerwów..

    Tak jak napisali poprzednicy, ściągnij nowy FHL i będzie OK.

    pozdro,
    :cheers:
     
  5. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    dziwne , sciagnelem nowego fhl'a zainstalowalem i nadal nie dziala .... qwa dziwne
     
  6. Conrad

    Conrad Well-Known Member

    Joined:
    Jul 19, 2001
    Messages:
    995
    Location:
    Poznan, Poland
    A sciagnales nowego z powyzszego linka czy instalnales znow 1.63? (na download wczoraj wciz byl 1.63)
     
  7. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    tak , sciagnalem z powyzszego linka + jeszcze 2 inne podane w topicu "1.64 download links" niby wszystko instaluje sie dobrze , kiedy jednak wchodze na arene i klikam "fly" niebieski napis mowi zebym zainstalowal ponownie fhl'a. Cholera nie wiem co jest grane , poprzednia wersje odinstalowalem. Moze cos w rejestrze jeszcze siedzi ale zabawa z tym przekracza moja wiedze :)
     
  8. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    To zainstaluj 1.63, pozniej 1.64, powinno chodzic jak w zegarku :)
     
  9. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    niestety nie dziala :help:
     
  10. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    moze mi ktos podeslac tego misc.bin? znajduje sie w katalogu warbirdsa , okolo 2.5mb bylbym wdzieczny bo juz nie wiem co robic
     
  11. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    vojt, jezeli pzrerzucasz rega ze starego launchera to popraw w nim sciezke do katalogu nowego launchera
    do tego zainstaluj launchera w nowym katalogu najlepiej
     
  12. vojtas

    vojtas Well-Known Member

    Joined:
    Sep 4, 2002
    Messages:
    1,801
    Location:
    Ur anus
    cc wlasnie tak robilem (zmieniajac sciezki) , w tym momencie juz nie wiem co jest grane , lax przeslal mi misc.bin , podmienilem , nie dziala. Sprobuje reinstalke calego WB , wlasnie sciagam. Jesli to nie pomoze to juz nie wiem
     
  13. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    no... w koncu cie zbanowali
    i dopsz...

    :D


    a powaznie, mialem kiedys taki problem tez... jakos go zwalczylem, ale juz nie pamietam jak :)
    przy nowej instalacji nei uzywaj zadnych starych rzeczy i na start (wszystko w nowych katalogach) uzyj wb+launcher, zadnych smieci


    a tak btw to powinni dac mozliwosc sprawdzenia crc launchera, bo cos mi mowi ze to przy downloadzie tak sie miesza
     
  14. piotrk (TOPGUN)

    piotrk (TOPGUN) Active Member

    Joined:
    Jan 29, 2005
    Messages:
    42
    Spoko już wsjo chodzi:) nawet ubilem ze 40k punktów latając bufami;), fajnie że nowe samolociki doszły ale szkoda że nie takie na jakie czekałem...ale i tak ok:).
    Może byśmy zrobili jakiś "WISHLIST" z to co chcielibyśmy aby było lub nie w przyszłej odsłonie FH....w końcu lwią część latających na WB stanowią POLACY...z tego co z zdąrzyłem zauwarzyć grając około już 1,5 tygodnia

    ps.nie widzieliscie może czy jest dostępny Me163 Komet?
     
  15. laxtsc

    laxtsc Well-Known Member

    Joined:
    Oct 15, 2004
    Messages:
    875
    Location:
    Poland
    Me 163 Komet byl dostepny w WB 1.1 przez krotka chwile na serverze. Na stronce WBTips Storage byla nawet fotka :)
     
  16. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Mozesz o czyms takim kompletnie zapomniec. Jak polatasz/poczytasz dluzej forum to bedziesz wiedzial ze to nie ma sensu zadnego.