Pytanie Ił2

Discussion in '302nd POLISH SQ -Poznanski-' started by hrabia, Nov 29, 2004.

  1. hrabia

    hrabia Well-Known Member

    Joined:
    Mar 20, 2003
    Messages:
    1,397
    Location:
    Legnica Poland
    Pytanie Ił2

    Ostatnio posiadam ł2, ale lipa jest wybrałem karierę POlskeigo pilota.
    Pada deszcz, masa chmur. Po chwili trace z oczu prowadzącego, nie stety kopmas jest zasłonienny mocno i moge go sprawdzać jedyni po locie w nurku, jak dam lekko w gore. Tedy na ułamek sekundy widac kompas. Nie stety tylko na chwilke i nie da sie tedy dobrze kontrolowac kierunku. Czy jest mozliwosc wlaczenia jakis dodatkowych info cos jak w wb showdata, albo jaki sposob bym mogl sobie obnizyc widok w kokpicie i go (kompas) zobaczyc an duzej nic ulamek sekundy?
     
  2. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    Re: Pytanie Ił2

    Mozna przyblizac i oddalac celownik, jak oddalisz widac wiecej przyzadow (klawisz pageDwn lub End lub Delete lub... ktorys z tych 6ciu ;p)
    Btw olej kompas, ja zawsze uzywam klawisza M :)
     
  3. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Re: Pytanie Ił2

    Shift-F1 rusza glowka przod-tyl, moze pomoze w tym przypadku.
    Do tego mozesz sobie wlaczyc "speedbar" (w difficulty options, dodatkowo pod klawisz mozna zbindowac wlaczanie/wylaczanie tego w czasie lotu) - z lewej na dole bedziesz miec predkosc, wysokosc i wlasnie kurs. Jesli w lapki wpadnie Ci jeszcze Pacific Fighters, to jesli wylaczy sie tam speedbar w opcjach trudnosci, to i tak bedzie on widoczny, ale bedzie pokazywac wylacznie kurs - z tego wlasnie wzgledu, ze na niektorych samolotach nie widac kompasu zza drazka.

    Vipe, co do latania z mapka, to masz zboczenie z WB :p Nie slyszalem, zeby w WW2 byl GPS ;) Na mapce zawsze mam powylaczane wszystkie ikonki - pod M jest gola mapa.