Pytanie o Thrustmastera

Discussion in 'Warbirds Polish' started by HJM---, Jun 19, 2003.

  1. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    Czy ktos moze wie gdzie to mozna kupic? Chodzi mi o TopGun Afterburner 2 albo Fox 2 Pro...
    Na necie nie ma żadnej firmy,która to oferuje, poza Multioffice, ale oni raczej leja na indywidualnego klienta...

    Jesli ktos ma sklepik gdzie oferuja cos takiego u siebie np. albo ew. widzial je na sieci moze, to prosze o kontakt...

    pozdro
     
  2. ramzey

    ramzey Well-Known Member

    Joined:
    Jul 12, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    San Jose, CA
    jak masz kolo siebie Media Markt to powinien byc w cenie ok 130-135 pln
    Bylo tez ogloszenie na allegro jakas firma z Krakowa, moze jeszcze sprzedaja via internet. TYlko tamte byly za 250 z przepustnicą dokladaną

    ramzey
     
  3. piterk

    piterk Well-Known Member

    Joined:
    Feb 22, 2002
    Messages:
    378
    Location:
    Poznan / Poland
    :)

    lesio ciagle bez joya? to musi bardzo bolec, slyszalem ze dota tak bolalo ze zmajstrowal sobie joystick z patyczkow po lodach a jako stykow uzyl sreberek po princepolo ;). lolo jak zobaczyl to ustrojstwo to stwierdzil ze dota powinno sie tytulowac mahatma ghandi polskiego wirualnego lotnictwa :) :) :@prayer:
    podobno w muzeum narodowym jest juz przygotowana gablotka pod ten sprzet, coby potomni mogli podziwiac :) .
    a jeszcze jedna informacja dla latajacych w AH nie wiem czy slyszaliscie ale dot opracowuje wlasnie metode pierwszej pomocy w przypadku gdy na AH bedziecie mieli pilot wounded, ma ona zlikwidowac te denerwujace blokauty ;).

    dobra koniec glupot ;)

    wracajac do tematu to jesli nie bedziesz mogl sobie lesio poradzic z tym problemem to moge sie rozejrzec w MMarkcie w razie co.

    pzdr
     
  4. HJM---

    HJM--- Well-Known Member

    Joined:
    Dec 8, 2002
    Messages:
    881
    Location:
    behind you
    hehe, slyszalem...nawet czesci przystanku autobusowego przerabial na kabine 109 tki...prawdziwy czub :D

    jakbys dal rade (i moze inni jak widzieli to tyz), bylbym bardzo wdzieczny...najpierw Afterburner 2 (ten z oddzielnym throttle), a potem fox 2 pro...

    niestety, nie pamietam juz nazwy tej firmy z allegro...ale cos kojarze ze byla taka...ponoc AB 2 sprzedawano za 190zl jak weszlo

    thx!

    pozdro
     
    Last edited: Jun 19, 2003
  5. miixch

    miixch Well-Known Member

    Joined:
    May 11, 2001
    Messages:
    915
    Location:
    Poznan, Poland
    i tak wszyscy wiedzom ze tajemnica dota tkwi w kanapkach z kiełbasą, ktorymi posilal się, co mozna bylo podejżeć, na roznych zlotach :D
     
  6. -nahen

    -nahen Well-Known Member

    Joined:
    May 8, 2003
    Messages:
    102
    Location:
    Poland>>Gdańsk
    W MediaMarkt Fox biega po około 100 zydla ja mam takowego i nie narzekam a co do afterburnera są po około 200 zydla i mają w aktualnej wersji odłączaną przepustnicę
    Pozdrawiam